Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ráadásul a yuasa 130amper indítóáramot tud a gagyi meg 60ampert ugyanabban a méretben
aztán egy kicsit mindegyik csökken az idők során persze hogy a yuasa később hal ki
amúgy a 8 éves akkum még mindig beindítja az 50es minarellit, sajna a 450eshez már kevésnek bizonyul a reggeli indításnál
Egyszer kell kicsit többért megvenni és utána legalább öt évig nincs rá gond! Nem teszi tönkre a generátort fesz.szab.-ot mert nem lesz zárlatos pl.
a szikrahiányos nsr125 -öt egy győri szerelő se merte elvállalni.a tüneteket hallva sikítva dobták el a telefont.tehát továbbra is keresem azt a szakembert aki megállapítaná a hiba okát.
Ilyen is van.
egyik cimbi hülyének nézett hogy 30 pénzért vettem egy yuasa akkut, na majd ő feltalálja a spanyolviaszt a csingcseng akkuval 8500ért
fel is találta, az első indításkor ki lett dobva
bár a robeszt még megforgatja ha nem áll sokat
mondtam is neki hogy amit kidobtam az jobb mint az amit vettél
Legalább izmosodott! Csak az ilyen alattomos -hol van hiba - hol nincs a legrosszabb, mert nehéz kimérni. Egy huzamosabb indítózás talán kihozta volna. De sztem egy "akku teszter" amiben beépített sönt van mutatta volna hamarabb is!
mikor vihetem?
Azt azért megemlíteném ,azt mondták az aksira nem hibátlan,de ennek még jónak kell lennie.A negyedik emberke tudta megnézni tisztességesen,na Ő a kukába javasolta.Na meg a zsugoriság,tízen kis pénz egy aksi,de biztosra akart menni a két feleslegesen vett szabályzó után.Csak négy hét szopogatás,tologatás.
Vagy szakadt az volt az akku! De örülök, hogy kiderült!
Üdv Mindenkinek!
Több száz kilométer után ki lehet jelenteni az aksiban egy alattomos cellazárlat okozta a véletlen szerű lemerülést.
Három fesszab csere,ezek 12.5-14.5 töltöttek,de a 14.5 nél is jelentkezett a merülés.Városban" szaladgálva " szinte mindig indított ,hosszabb utakon gyakrabban fordult elő rendszertelenül.
hivlak
Onnan biztos nem.
akkor nem lesz? nem tudsz máshonnan?
Sziasztok,hátha kell valakinek,eladó Fzr gyújtótrafó pár,tesztelt működő képesek.Ár 8000-e a pár.06306636816
Épp dolgozok.
Jah, már indítottam is a pénzvisszakérési témát...
nagyon rá érsz Oszibácsi kutya csontot meg ették?
Szia,
A tárcsa nem tud megégni, max elszíneződni, de akkor sincs baj.
Majd bekopnak a betétek és jobb lesz.
Nem biztos a kormánycsapágy. A görbe teleszkópszár/villahíd is ezt csinálja...
Köszi én is arra gondolok a csapágyat honnan szerezted be? Köszi!
Sziasztok! Nemrég vettem egy 2007-es zx6-ost, és az első tárcsák kicsit megégtek. Az előző gazdája járt vele pályázni és kicserélte a betéteket full szinteresre. Én azóta kicsréltem EBC HH-ra. A fő problémám, hogy lassú fékezésnél nagyon hangosan csikorog-nyikorog a fék. Tudok ezzel valamit kezdeni? Köszönöm a válaszokat.
Szia!
Nekem is ilyen volt és kormánycsapágy csere után megszűnt.
Kormánycsapágy?
volna egy problémám. zzr 400 e 96-os menet közben ugy csinál mint ha nyomvályús úton mennél és kiakar menni alólad jobbra, balra úgy hogy már a vezetése is komoly erőt igényel, de csak lassú haladásnál és ha motorfékkel elengeded a kormányt leakar menni az útról nem fut tovább egyenesen. Az elejét megemeltem, a kormányon lógást nem érzek ha megtolom és az első fékkel fékezgetek a csapágynál mozgást sem érzek.
eddig is ezt az ábrát sasolta, mégsem sikerült a-ból b-be eljutni. drZXR
én mondjuk megértem, hogy elfogy a türelem, nincs affinitás, stb.