Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyanakodni az asszonynál kell hogy félrekúr-e
a villanynál meg mérni
kell egy ilyen: link
meg esetleg egy ilyen eszköz
multiméterből tuti van olcsóbb is de lusta voltam keresgélni
Zx 6 r 04 es éjáratnál elment a tompitot távolsági világitásom a biztositékdobozra gyanakszom abban van 2 db relé lehetséges hogy az a baja hol kapok olyat ?
Szia. Köszönöm a segítségedet. Motul S100 10w40 elég csendesen jár tőle a Gixerem. . Jobb mint a Castrollal ami előtte benne volt . Köszike a segítségedet szia.
Még fölötte a plafonon is csöpögősen olajos volt minden
Tiszteletem!

Az olajfolyás fontos visszajelzés volt, amíg van olaja motor oldalán addig nincs baj, ha már nem folyik az gond.
Meg a f@sza magyar karbantartás....
Üdvözöllek! Volt itt nemrég egy mozdonykiállítás, és megnéztem az aprónéppel őket! Hatalmas gépek, főleg a motorblokk! Az orosz belsejében minden olajos volt tökig! Hiába a közismert orosz "precizitás" !
Szia!

A szívató alaphelyzetben nyitott állapotban van és a motor beindítása után melegedére zár el. Először a karburátor kellene tisztítani, lehet jól működik csak valahol egy dugulás gátolja a helyes működését. Utána ellenőrizni működik-e? Kiszserelt állapotban akkura kötni és ellenőriznia tüske mozgását valamint megmérni az ellenállást. Némelyik tipust lehet állítani, de ezt nagyon pontosan és óvatosan kell csinálni, mert akár tönkre is tehető egy óvatlan mozdulattal, továbbá esetleg nem fog zárni vagy megfelelően nyitni. Kikötni nem lehet hiszen pont az a szerepe, hogy hideg motornál nyitott állásban van, üzemmeleg motornál pedig zárja a plusz benzin útját. Cserélni lehet vagy manuális szívatóra áttérni, ha a karburátor típusa ezt lehetővé teszi. Remélem ez a kis leírás segít a helyes döntésben.
mi van ha kikötöm?
vagy lehet ezt javítani?
Szivató...
Szia,
Motul 5100 10W40.
Hátsó emelőt. Szűrőt is cseréld. A leeresztő csavart nem széttépni!
általában ki-be lehet tekerni a közepét evvel lehet szabályozni a zárási időt
de láttam olyat ami fix volt, meg kell nézni
szereltem egyszer egy hexagont aminek rosszul rakták össze a szívatóját és mindig zárva tartott
de ha szétszeded mindenképp takarítsd ki a fúvókákat-járatokat
igen elektronyos, de mit lehet vele csinálni? mi lehet a baja?
villanyos szívatója van?
ha igen, lehet gyorsan elzár, asszony robogója is ilyen minél hidegebb van annál tovább kell járatni
de érdemes a karbit is mindenképp átnézni mert szegény a keverék hidegen
sziasztok
van egy kis problémám
van egy peugeot vivacity 50-es robogóm
beindítás után ha húzom a gázt, lefullad.
alapjáraton járatva el kell telnie több percnek hogy menni lehessen vele.
mi lehet a gond?
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy: Van-e különbség egy 2000-es és egy 1992-es évjáratú kawasaki gpz 500s blokk között? Ilyenekre gondolok, hogy: olajfuratok mérete, olajpumpa teljesítmény, csapágyházak mérete,... Előre is köszönöm a válaszokat!
Sziasztok GSX-R 600 k6 ebbe a mociba milyen olajat tanácsoltok?Most cserélek olajat!5500 KM van benne. Én szeretném benne lecserélni Hátsó emelőt használjak vagy elég az oldalsó támasztót használni olaj leengedéskor?Előre is köszike
igen ezen már túl vagyunk,köszi ég és föld de még van mit állítani
vidd el egy gépműhelybe a régit és az újat és kimarják az ablakokat pár perc alatt
nekem a dt80as volt ilyen ahhoz nem lehetett kapni ablakos prox dugót csak ilyen fullgagyi
és mielőtt elkezdene kínlódni a nép: legalább 3 évig ment a kimart dugó utána nem találkoztam a motorral
Lehet a demizsonba szánták!
minden egyéb mérete megegyezett és a régin is ilyen home made faragványnak tűnt ezért nem voltam tuti a dolgomban.variáltam úszószinten is sajnos eredménytelenül és csak arra tudok gondolni hogy annak az ablaknak a hiánya okozza ezt a torpanást.hidegen abszolút nem pörög ki
"dugó szoknyáján volt két kis ablakocska az újon ilyen nincs..." Na mi lehet a gond. Az a dugó nem abba a motorba való.
Sziasztok,
megakadtam egy kis kínai 2t robogóval.elvileg honda koppintás de ez most nem lényeg.Amit tudni kell,fúrást igényelt ezt meg is kapta,szétszedtem a karburátort de nem volt sok látnivaló,tiszta volt.a problémás jelenség: nem indul indítóra de néha igen rugásra pöcröf.30km-h ig szépen halad aztán megáll a tudomány ,kicsit ilyenkor dadog mintha dugulása lenne,nagyon lassan gyorsul aztán a végére megindul.erős a gyanúm a variátor görgőire,azok kopottak már szerintem de még nem tudtam lebontani.Ami még érdekes,ezen gondolkodtam most este,a szívó oldal fele az eredeti dugó szoknyáján volt két kis ablakocska az újon ilyen nincs.mennyiben befolyásolja ez?súberen variáltam most középen van,őzbarnás a gyertyakép is,talán kicsit szegény de ennek jobban kellene mennie szerintem.
Sajna nem. De több időt nem áldozok rá.