Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, így kéne POWERBOY!
Tökéletes az ötlet! Én is avval csinálom.
A balos idom alatti nagy csati beázott, illetve oxidos.
Egy K9-es gixxeren még nem kopik le a szigetelés...
Nem 25 éves motor...
a fordulatszámmérőt lekötni ...kapcsolókat áthidalni... rendes testet adni indítózni mérni a rajzon nyomonkövetni szin szerint töltötekercset hejetesítö feszültség generátorral tesztelni kb ......
cdi tőltötekercs mekkora feszültséget produkál inditási fordulaton?hozd el megcsinálom
Mekkorát térdel az akku?
Kábel ép?
Nagyon nem maradt más. A kapcsolási rajz alapján kéne megnézni, hogy a gyújtásvezérlés után, amit korábban mondtam alkatrész, (3as)
kap e elég szuflát.
szia.tekercsek jeladó kimérve vészleállitó sztenderkapcs üreskapcsoló ellenőrizve.szikra még mindig nincs.de most már inditáskor se adja azt az 1 szikrát.
Nem értek a lovakhoz, de ne indulj el hideg motorral, kenés hiány léphet fel átmenetileg, ciripelni a szelepek szoktak.
Aztán meg ne rángasd nem f@sz az, hogy cibáljad.
hi
tanácsot szeretnék kérni
van egy nx 650 es em , annyi a problémám hogy hidegen beindítva szép hangja van majd elmegyek egy kb 500 métert majd ütemre ciripelő hangot ad majd 4 5 perc múlva teljesen bemelegszik és teljesen elhallgat
a szelephézag most lett nemrég szerelővel beállítva
a másik problémám hogy ötödikben ha hirtelen odarántom a gázt akkor is olyan ciripelő hangot ad ki de ha kicsit visszaengedem akkor pedig elhallgat, de ha egyenletesen húzom a gázt akkor nem jelentkezik a hang, nem tudom ennek a súberja kikophat?
a válaszokat előre is köszönök
itt egy két kattintás után még le is töltheted...
187. oldal "3"as tekercs az új?
--link
vagy 218-219 oldalak. Keresd meg.
Trafó új. A kondenzátor hol lehet az nsr-en .van egyaltalan?
trafó, és vagy kondenzátor.
Azt nem tudom hogy olvastad e a legelső bejegyzésemet. Indításkor adott egy nagy szikrát és többet nem.újra indításnál megint.
Hali! Ide-oda jár az első kerekem, mintha 8as lenne benne. Valószínű, hogy a kerékben van a 8as vagy esetleg a tengely vagy a csapágy van megdögölve? Nem kotyog a kerék. Köszi a választ!
Köszi a hasznos tippeket.hétvégén folytatódik a hibakereses.
Köszönöm. Ez volt az eljárás és gond nélül sikerült.
Nekem az önindítást, de megvallom azt nem néztem, hogy a gyújtást is elveszi-e mint az "engine stop"
Nem tekercsekre, hanem a kontakt-hibák lehetséges helyeire, kapcsolók csatlakozók, stb.
Fagyasztó+olaj.
Sziasztok,

Ha valaki tud mondani egy szakvéleményt azt nagyon megköszönném.

Kiszemeltem egy DRZ 400 E endurót, a motor 2004-es (külsőre megkíméltnek tűnik) és óra szerint 10 ezer km van benne.
Viszont 3 éve áll egy garázsban, bár a hüvely nicasil bevonatú ennyi idő után szenvedhetett-e maradandó károsodást a blokk, esetleg milyen műveleteket kell elvégezni első indítás előtt?
Szia(sztok)!

Kiszedtem a csészéket (pik-pakk kijöttek) és a villanyakról a csapágyat viszont van valami módszer amivel könnyen rá tudom rakni az újat? A "ráütögetés" egy akkor csővel, mint az alsó csapágykosár belső pereme megfelelő? Vagy egyéb hasznos ötlet?
A "mérve próbálva" a tekercsre vonatkozik?
Tehát ha a tekercs hozza a gyári értékeket akkor máshol keressem a hibat?
Az üres kapcs,oldal támasz nem önindítót tilt? Meg van még a kuplung es első fekkar kapcs. Azok mit tilthatnak?