Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Testhiba.
Keresd a hibát előbb utóbb meglesz! De nem félóra, ha csak nincs Qrva nagy szerencséd!
Ezt már próbáltam de nem befolyásolta a hibát.
Köszönöm az ötletet.
Zárlat. De hogy hol azt neked kell megkeresni.
Pl.:
Kormányt álló helyzetben, gyújtással, forgasd.
Ha akkor jelentkezik akkor ott kopott meg a szigetelés.
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a k9-es 600 as gixeremen elmegy a műszerfalvilágítás és a világítás az indexek pedig folyamatosan égne.
Ezt teljesen random csinálja egyszer elmegy egyszer visszajön!
Tudtok segíteni, hogy mit kezdjek vele?
Biztosítékokat megnézem illetve a csatlakozást ami hátrafut a blokkhoz de ezen túl?

Segítséget előre is köszönöm!
Az értékek csak azt mutatják hogy nem szakadt és nem full zárlatos a tekercs (de ez utóbbit mégsem mutatja 100%-ra). Viszont egy tekercs lehet úgy is zárlatos, ami csak melegen jön elő. Nálad nem ez van, mert nálad már indításkor sincs szikra.
köszönöm.
nekem fel volt lazítva egy kicsit /így vettem/
menet közben nem éreztem, sokat sajnos még nem tudtam tesztelni milyen lett, mert fogtam egy kocsit vele, személyi sérülés nem történt, nem én voltam a ludas.
Szerelő meghúzta, majd mikor forgatta érezte, hogy több ponton akad. Ezt úgy tudod megnézni, hogy középsztendrre teszed, valaki lenyomja a hátulját, te pedig óvatosan forgatod a villánál vagy a keréknél fogva.
Érdemes szerelőhöz vinni, mert amit én meg haver egyáltalán nem éreztünk, azt a szerelő egy elfordításból megmondta, hogy lassan bizony cserés lesz, ez haver motorja volt.
A fellazulást úgy vettem észre, hogy behúztam az első féket, és összenyomtam az első telót amennyire bírtam, akkor kattant egyet valami.
Szia!
Amikor beverődött milyen érzés volt vele menni? Azért kérdezem, mert lehet nekem is az a baja.
nem hiszem, hogy elő van írva a zsírzása. mivel keveset forog, inkább beverődik, minthogy elkopjon. nekem a többponton beverődött csapágyam egyéb tekintetben hibátlan volt
Srácok! Kormány csapágyat mennyi időközönként kell zsírozni? Mostanában fogom szétszedni a himbát zsírozásra és akkor már azt is megcsinálnám.A teleszkopomon van ez a Progrip védő gumi,ezt ugye leveszem és úgy pucolom meg a telót..Kérdésem,hogy van ilyen Würth-ös fogaskerék kenő meg ilyen zsírspray,hogy az is jó ha azzal befújom vagy ehhez ez a szilikon cuccos kell?Mit érdemes még tisztítani meg zsírozni ezeken kívül? Köszi előre is a válaszokat!
Ha az értékek a kontaktok( üres kapcsoló, motor stop, oldaltámasz, gyújtás) és a kapcsolók ellenőrzése után jók, akkor már sok hibát kizártál. De csak mérve próbálva lehet biztosat mondani.
Köszi az adatokat. A hétvégén kimérjuk. Ha jok az ertekek akkor tuti hogy jo a tekercs?
Arra céloztál hogy hiába jok az ertekek az alaplapon attol még nem biztos h lesz szikra?
Rosszat fényképeztem le. `97-es évjárat
A manual ezt írja 91-97-es évjárat
Szia!
Nem hinném, mert a gyári méret van fent és érzem, hogy valami nincs rendben a csapágynál, mert nem sima a járás, de köszönöm, hogy próbáltál segíteni.
Sziasztok valaki megtudná mondani a gsf 400 v bandit szelephézag méreteit?
Nem lehet hogy túl széles a gumid elöl?
Akkor sok sikert! Azt nézd meg mi okozhatta a gondot!?
Hely az van és az emelés is ki van fejlesztve mivel télen már szét volt szedve teleszkóp felújítás miatt és nem is értem miért nem néztem rá a csapágyakra.
No igen kell egy motor emelő, hogy először a kereket ki tudd venni majd a teleszkópszárakat, és végül a csapágyazást szétszedni. Ha van hozzá helyed akkor rendben.
Tudom, már meg is van az új csapágy csak olyan nehéz nekiállni... Egy kis alkatrészért szét kell bontani az elejét, arról nem is beszélve, hogy meg kell emelni. Gyanítom, hogy ez lesz a baja, mert mikor forgattam a kormányt éreztem, hogy akadozva mozog.
Könnyen lehet szétesett, vagy rozsdás kormánycsapágy nem akkora gond, hogy ne lehetne egy nap alatt kicserélni.