Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem látszik, de a kormány csapágynál érzem. A kerék csapágynál nem látom, hogy mozogna. A motort így nem használom.
Nem látszik mi "kottyan" , mikor mozgatod? És ne találgass mert kerékcsapágy is lehet pl és első keréknél veszélyes .
Menet közben olyan érzés mintha önálló életet élne az első kerék. Lassú tempónál nem tudtam egyenesben tartani a kormányt mert mindig korrigálni kellett. Mint amikor valami megvezeti az első kereket. (Nem tudom fogtál e biciklikereket a kezedben úgy hogy a tengelyt tartottad és közben pörgött a kerék. Nehéz egyenesben tartani na kb ugyanez az érzés volt ) Arra is gondoltam, hogy a csapágy csésze rossz és "barázdált".
Nehez megmondani mit erzel. Finoman fekezgetve az elso fekkel kb 30-60kmh kozott erezheto a legjobban.
Sziasztok valaki megtudná mondani a gsf 400 v bandit szelephézag méreteit?
Sziasztok!
Álló helyzetben jobb-balra mozgatva a kormányt kotyogást érzek. Kormány csapágy lehet vagy azt oldalirányú mozgatásnál nem lehet érezni?
A gyújtás jeladó mögé (fölé), a háta mögé.
Első körben jeladó és csatlakozások. Mérni kellene a tekercseket/jeladó/csatlakozásokat megmozgatni. Gyújtótrafó primer tekercse ~0.1-0.5 ohm körül kéne legyen. A szekunder tekercse ~2.5-3.5 Kohm. A pipa ~5 Kohm. A jeladó ~180-280 ohm. A gerjesztő tekercs pedig ~80-180 ohm.
Rézpaszta vagy Loctite 8151 berágódásgátló spray is jó oda (szerintem). Én legalábbis ezzel kenem.
Jelado
mármint mi mögé?
azt nem mondtam hogy az elektronikához abszolút nem értek,csak egy lelkes amatőr vok. úgyhogy amit kérdeztél,abból egy szót se értettem.
2002es az nsr.nemtudom mit néztek meg rajta de uj a jeladó benne,a régit meg adták hozzá.
Szilikonzsírral szoktam.
Illetve féknyereg csuszkáit.
hello
Kérdés
Hátsó fékmunkahenger csuszkáit mivel szabad v kenni?
Szia István !

Arra szeretnélek megkérni ha van publikus telefonszámod amin elérhető vagy azt megköszönném ha megadnád a bigmen01@freemail.hu címre.Szeretnék beszélni veled Bandit ügyben ill, a segítségedet szeretném kérni tőled.
Köszönöm előre is !
Üdv.Bigmen
Sziasztok,esetleg ha valakit érdekel eladó FZR400-és FZR600 karbisorok tökéletes állapotban darabja 10000-e ft.06306636816
Ha induktiv a jelado, az oregebbek magnese elvesziti a magnases teret, utana hiaba Jo a tekercs, nem fog jel indukalodni. Tegyel moge egy Eros magnest...
Megnézték szkóppal a tűimpulzusokat?
Vagy csak megmérték a tekercset?
Mikori az NSR?
Köszi a tippet,de a svájci szakemberek ezt mar próbálták.(azért ránéztem én is)nem az a baj.
Én a főtengely jeladóval kezdeném...
Hali kinter1! Átnézem az nsr-t.indításkor dob egy szikrát és többet nem.újraindításnal megint egy és igy tovabb.Szerinted?
Ok. Előre is köszönöm. Hétvégén hozom el a motort és akkor már többet látok.
Rendben, nagyon szépen köszönöm. A főtengely mindegy milyen helyzetben van, vagy holtpontra kell tenni?
Nincs előttem a blokk,de úgy emlékszem hogy egy fogaskerék van a főtengelyen