Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

udv

szeretnek erdeklodni hogy kell e valami celszersz am gpx750 szabadonfuto cserehez
Szia. A főtengelyen van egy nagyobb és egy kisebb fogaskerék. A nagyobbik a kiegyenlítő tengelyhez a kisebbik a kuplungkosárhoz csatlakozik. A kiegyenlítő,illetve a főtengelyen lévő nagyobbik fogaskerekeken van összejelölés. általában egy pici furat,vagy pontozás. Ezt a két jelet kell összehoznod és kész. A kuplung mindegy hogyan áll,azt nem lehet elrontani. Tehát a két nagyobb keréken kell a jeleknek egybeesniük. Remélem tudtam segíteni. Üdv: "D"
Sziasztok.
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy a vezérlésnél a jelöléseket hova kell állítani? Csapágy és szimering csere előtt nem fotóztam le hogy hogy kell állnia a kuplung, főtengely,kiegyenlítő tengely triónak.
Cagiva super city 50rol van szó
Nem igazán. De mivel minden gyújtás egy kaptafára működik, ha elmondod mi a gond, lehet tudok(unk) segíteni.
szia kinter1. nsr125 gyujtásba mennyire vagy otthon?
Molnármotor, Omegamotor, Italmondo, stb.
~100e.
"...elmentem azert vele motorozni..." Na ezt rosszul tetted.
Sziasztok,
egy kis segítséget szeretnék kérni,van egy 250es aprilia leonardo tipusú robogó amit állítólag yamaha blokkal szereltek. szükségem volna egy dugattyúra+ gyűrűk,vezérműláncra és tömités szettre,hol tudnám ezeket normális árérték arányba beszerezni ?
rosszul fogalmaztam meg, nem kopogo hang, hanem inkabb kattogo.
sziasztok! Azert irok ide mert hatha tud valaki, valami okosat mondani a problemamra. a motorom tegnap jaratas (2-3 perc) kozben elkezdett ilyen kopogo hangot kiadni, majd leallt. elmentem azert vele motorozni, motorozas kozben semmi gondja nem volt, ment szepen. ma is jarattam, megint elkezdte azt a kopogo hangot, ha nem huzom neki ilyenkor a gazt, akkor a motor leall. szerintetek szerelo? vagy csak felesleges ijedtseg?
Természetesen.
Ha kiderül értesíts vagy írd ide, hogy okuljunk belőle!
Igen,gyakorlatilag "mindent",de ez nem zárja ki az esetleges hibáját.
A másik aksival viszont nem motorozott,csak egy indításra és töltésmérés erejéig volt benne.
Egyszer csak vége lesz.
Egyébként feltételezem hogy az akkut már ellenőrizték.
Köszi!
Riogató nincs
Például.
Riasztó. Akkusav, víz a csatlakozókban.
Köszönöm!
Az én öreg az idén 31 éves CBX-Hondámon van gyárilag voltmérő, de +ba tettem egy digitálisat is. De ezek sem mutatják az indítórelé hibát pl.
Erősebb akkuról pl a szarakodó bizonytalan relé biztosan behúz! Nem mindig látszik elsőre a tény! Nem hiszem, hogy akku hiba lenne......!
Másik aksival,bikával indít. Menet közbeni feszmérést,töltés ellenőrzést javasoltam neki,talán esetenként kevés lehet az utántöltés,kérdés,hogy miért.
Ellenőrizzétek, hogy amikor -nem indít- van-e feszültség az indítómotoron, a relé előtt és után a behúzótekercsen pl. És behatárolható mi is a beteg, mert pl. az indítógomb is tisztításra szorulhat, esetleg törött huzal .....!
köszönöm!
Lehet ezeket a dolgokat nem vizsgálgatták.
Nagyjából 3 éve , hosszas vizsgálódás után egy indítórelé-cserével megoldódott a probléma. De mérni és próbálni , csak az ilyen -hol van hiba, hol nincs- a legalattomosabb.