Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Önindító, vagy kontakt probléma! Sztem az indítórelé a ludas !
Ha nem töltöd ki nem tud névvel és címmel feljelenteni ha megírod itt neki mekkora hülyeségeket ír, ahogy most is! Egyébként elég 1 picit is kidörzsölt állandó feszkó alatt lévő + vezeték ami testhez ér.
Látom a szükséges adataidat,munkásságodat,olvasom a hozzászólásaidat,mondhatom ismerem a tudásod.Ismerősé a motor,a mester már nem tud mit kezdeni vele.
A távolság viszont nem kevés,amennyiben nem lesz megoldás,bizalommal továbbítom a felajánlásod.
Ezeket az "apróságokat" már átnézték,megfelelőnek látszik.rendszertelenül nem indít ,gondoltam valaki járt hasonlóan.Valami sunyi helyen tűnhet el és teljesen váratlanul.
Köszönöm!
Mert pl.ha nem túl messze laksz, akkor idetolod, és megnézem. Vagy elég ha megnézed az enyém mennyire van kitöltve.
Köszönöm Uram!
Nem épp erre gondoltam,de biztató.
Ki van töltve,a szükséges mértékben.Attól,hogy oda írom otto -motor vagyok nem változik lényeges mértékben a rólam megszerzett információ.
Az adatlapodat töltsd ki, de nem a címedre vagyunk kíváncsiak.
"Hol és mi szopogathatja az áramot? " Mérted, hogy lemerül az akku, feszültségméréssel, vagy csak gondolod? Laza oxidos akkucsatlakozás,
indítórelé gond, stb.
Az önindító-motor meleg állapotban zárlatos pl. Először azt nézzétek meg.
Üdv Néktek!
Valakinek esetleg tapasztalat? Suzuki VS 800 generátor,fesszab,akku,töltés minden oké,elméletileg rendben,Az akku viszont lemerül néha nem indít.Hol és mi szopogathatja az áramot?
Amúgyis egy új jött volna csak nem 16-ban hanem 17 környéke.
Ne hibazz akkorat hogy ugyanolyanba szamittatod be csak mert uj... Abbol a penzbol ezt a toltesrendszert siman megcsinalod..
Gondolhatod, hogy nem véletlen a szilikon-vezetékezés?!
A gond hogy ők is a mecseki mesterét forgalmazzák.
Ami nem vízmentes.
Jó-jó de inkább gyárira csináltatnám.
Beszámítás lesz a vége és mindennek elvágólag kell lennie.
Nem szeretnék bonyodalmat.
van olyan ismerős aki évek óta ilyennel jár
kell velük csináltatni jó nagyot jó hűtéssel
Egy olyat már kinyuvasztott.
Az első 3/4-éhez igen.
Generatorbol feljovo 3vezetekhez hozzafersz, nem?
Solvart kft, Tatabánya
Keress rá és beszélj velük fesz szab ügyben
Villanyos dolgokban otthon vannak
Dobjam fel a tankot és kócoljam össze a vezetékeket is?
Morcosak lesznek.
Wallisnal van egy kek daytona, azt nezd meg, indittasd el
Na ezzel gond lessz.
Keress a közelben egy hasonló motort és tapogasd meg. A gazdája majd félreérti...
A szabályzónak igen.
A vezetékezésnek szerintem nem.
Lehet tévedek.