Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez olyan mint az anyósom adidaszos melegítője
viton a gumi neve valami fluoros műgumi vagy mipicsa
még a szaga is más mint a kínai szaroknak
Kínai vitonos is van?
Honnan tudom ha azt mondja az eladó hogyaz közbe meg nem
Mit jelent hogy vitonos? Ugy kérjem a boltba?
A lényeg hogy vitonos legyen. Ennek finomabb az anyaga, hőálló, benzinálló. Ha jót veszel, akkor kibír 10 évet is. Ha sima vízhez való, olcsó sza...t veszel, akkor max 1 év és túróvá válik, ereszteni fog. A sima ~2-300 Ft, a vitonos meg ~800-1400 Ft. A vitonos általában barna, de ez nem tudom mennyire szabályszerű. Érdemes csapágyboltban venni az ilyet, mert ott nem ba...ak át. A zöld `huber` az nem vitonos...
Inkább az postaköltség mint a két év múlva szétszedés. De csapágy-szimering boltban nem nézted?
Heló! Szimeringből van lényeges különbség kínai meg mondjuk egy német között?tudom hogy a német jobb de mennyivel különbözik az élettartamuk? Itt a boltban taiwanit tudnék venni,vagy rendeljek inkább de akkor meg plussz postaköltség. Véleményetek?
Sima sziloplasztot eleve nem használunk ilyen helyen, mert nem benzinálló. Ami viszont a legfontosabb, ecetsav képződik kötés közben, ami eszi a fémet. Az alut meg pláne. Szerelő-tömítő paszta kell oda, de ha nincs szétbarmolva a tömítő felület, akkor elég a műszaki rajzlap, zsírral bekenve.
Kartont, de abból is a vékonyabbat. Az egyszerű rajzlap vékony (ilyen a bolti tömítés), az igazi karton meg vastag.
Nem műszaki rajzlapot?
műszaki kartont akartam írni
Én vékony kartonból vágtam, eddig jó lett mind.
PL kartondobozból Riga-hoz.! Csak előtte befújtam olajjal.
Értem,Köszi!
Használj tömítést! Nem szabad kihagyni. Arra készült. A különféle "plast"-okkal viszont roppant takarékosan bánj, mert a nagyon kevés is sok.
A paszta felejtős! Amennyiben eddig szakszerűen javították (nem csavarhúzóval feszegették szét) akkor elég a papír tömítés. Mondjuk én inkább csinálok magamnak, mert a bolti nagyon vékony.
De akkor má tömítés készletet is vehetek a blokkhoz, vagy elég a sziloplaszt?
Vedd meg és egy darabig nem lesz gondod vele!
Néztem lehet venni szettben is. Ugyanolyan kell bele mint az s50be-2db 22*47*7, 2db 17*28*7 ,1db 20*30*7
Szóra sem érdemes.
Köszönöm!
És vigyázz mert nem sima szimering kell bele!
No ez az egy gond vele! De legalább rendbe lesz téve!
Közben már megválaszolták, viszont szét kell hozzá borítani, mivel a forgattyúsház felöli oldalon van.