Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

22x47x7 mindkét oldalra!
Egyébként milyen mekkora szimering kell Simson starba?
Akkor biztos!
Ez benne van a pakliban sajnos. Viszont erről szétszedés nélkül nem lehet megbizonyosodni.
Heló!hát probáltam mindent a karbival semmivel se jó! Szerintem szimeringes sajnos mert a gyertya is elég fekete meg olajos
Ruha, csizma, BUKÓ, kesztyű
Sajnos mást tanácsot nem tudok, az enyém teljesen kiszedhető
Urak! Nagyon nem motorszerelés, de nem találtam alkalmasabb topikot bugyuta kérdésemnek:

Nem, vagy pontosabban csak nagyon kis részben kivehető belsejű bukósisakot hogyan lehet belül kimosni / kitakarítani? Sikerült az elmúlt 2 év alatt néha pöppet beleizzadni, mostani túránk előtt rendbe szedném kicsit, ha tudnám hogyan kell / hogyan szabad.
Szívesen! Remélem megjavul a masina.
Köszi szépen! Sokat segitettél!
A karburátor oldalán kell lennie egy szám és betűt tartalmazó azonosítónak. 16 N-el kezdődik. Ha ezt megtaláltad, itt keresd meg és látni fogod, hogy a megfelelő fúvókák vannak-e benne és a síbertű is jó helyen van-e.
Igen szinyónál jó szokott lenni.
Így ezzel a beállítással az enyémen rendes szabályos alapjárat van.
Igaz régi szockó leírás de karbiknál szerintem mai érvényes, korántsem minden esetben érványes az a hajtsd be oszt 2.5et ki csavar azt utána a többit.

http://www.szocimotoros.hu/hu/...
Az enyémen a legfelső rovátkában van.
Heló! Nemtudom én is gyanakszok arra,de még azt nem szedtem szét, hol kell lennie amugy?
Sziasztok! Tudtok ajánlani olyan szerviz, vagy szerelőt pesten, akinek megbízható a munkája, és az árak is reálisak? Japán motorról lenne szó.
pedig attól ilyen, mivel ott huzigálták meg előttem a jó szakemberek
persze nem 1x hanem mondjuk 301x
Arra azért ne végy mérget hogy ez a túlhúzástól lett ilyen
Főtengely csapágyak, motortartó szilentek.
Cagiva Super city 50-ről lenne szól.
Badacsonytól ez is messze van.