Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! A kawa Z750S gépemen szerettem volna telószimeringet cserélni, csak akadt egy kis gond. A teleszkóp alján lévő imbusz csavart nem tudom kicsavarni, mert elforog a telóházban a cucc amit fog. Mivel lehetne ezt megakasztani? Vagy most mi tévő legyek? A manual egy spéci szerszámot ír (fork cylinder holder), de ez baromság. Szétkaptam már pár moci teleszkópját és soha nem volt ilyen gond, nem kellett semmi spéci célszerszám. Van esetleg valami ötletetek?
Szia. A lánc cseréhez még számold hozzá az új feszítő patront és a tömítés garnitúrát minimum. Vez mű lánc cserekor ez a min anyag költség, + a munka. Csak magát a láncot cserélni régi tömítésekkel és régi patronnal félmunka. Ha gondolod, megbeszélhetjük.
Heló mindenkinek ! Az lenne a kérdésem hogy lenne egy hirdetésben látott motor és hogy vezérműláncot kéne rajta cserélni. Ez egy Yamaha xt 550 1989 es évjárat.Mennyibe kerülhet szerintetek a cseréje ? amúgy 100 az irány ára...Előre is köszi :)
olvasok csak olvasok kikötés meg bekötés ! :)) meg szikra meg szaki meg karbi meg mit tudom mi ! Szereljétek csak úgy még jobban a szívetekhez nő a kis csotrogány ! Jó ez nagyon !
A lényeg hogy működik.
De azért ha a régi bekötésen nem ment, akkor maga a bekötés volt a hibás.
Sziasztok.
Motorszerelés és gumizás : 70/515-59-57.
Nincs annyi pénzetek, h a mottótokat be tudjátok tartani...
Áram(árad) akkor van, ha valamit eladásra kínálsz. Itt feszültségről beszélünk, és azt méregettél. Nem hinném, h mindenhol sorba kapcsolva áramot mértél a multimétereddel...
Ha nem laksz messze tőlem, gurulj erre és megnézem.
4 db csak dísz benne!
Nem találtam meg a hibát .Rákötöttem az alsó izzóra a pótféklámpát ,és érdekes onnan tökéletesen jol müködik.A régi blankolást lezsugorcsöveztem ,és kész .
Igen lehet ilyen gondja. Ezt viszont csak cseredarabbal tudod kizárni.
Sajna ma sem jutottam eredményre .Találtam egy oxidos hátsó féklámpa kapcsolót mert a védögumi elfáradt,ezt megtisztitottam ,de ez nem oldotta meg a problémát .Megzavart az esö is .Holnap folytatom.
na az az a franc essen bele cdi.......... igazad van persze csak azért irtam mert én már rákeféltem és kiszedtem mindent ami tekerhető a karbin aztán szenvedtem mire beállitottam.igaz ami igaz a járatokat csak igy tudod tökéletesen kitisztitani azért csak figyelj oda ne baltával állj neki a pucoláshoz.
szóval a cdi-nek is lehet kinja?hol ad szokirnyát hol nem mikor milyen a kedve......
"...csak az állitó csavarokat ne tekergesd el..." Nemá. Az miféle pucolás?
"...cpi..." ? Az meg egy motormárka. Kínai. A cdi-re gondoltál. Ha néha nincs szikra, akkor a motor néha prüszköl, lövöldöz, néha meg nem is indul.
Ha normálisan kipucolod akkor bizony el fog állítódni. Milyen karbi pucolás már az ha nem szeded ki a csavarokat?... Szóval megnézed hogy állt a csavar. Szépen betekered koppanásik és közben számolod hogy mennyit tekertél be. Másik megoldás a tolómérő. Megméred most mennyire áll ki vagy be a csavar feje.
Ok holnap jelentkezem.
Szivesen.
Igen engem is.
Érdekelne majd , hogy mire jutottál!
Lámpával minden ok .Nekifutottam a kapcsolási rajznak és végigrágtam magam a csatlakozásokon és ha mindenigaz va még egy csatlakozás ami az idom alatt lapul onnantol nincs meg az erő . Holnap ha jobb idö lesz lebontom az idomot és megnézem ,ma pocsék az idö meg kevés is hozzá
Nem akarom még, de majd akarok benzincsövet cserélni és ha majd már ott járok akkor kipucolom csak érdekelt, hogy érdemes e hozzányulni.
Egy mailt tudsz írni lenne még egy kérdés .
Szia.Elvileg nem állitódik el én is csináltam már és nem volt gáz csak az állitó csavarokat ne tekergesd el.Kipuccantod a fúvókákat átfújod őket nem lehet baj csak ne szöggel állj neki mert megsérted a furatokat!Ha mindenre ügyelsz nem kapkodsz és a rögzitésnél sem sziv falsot akkor ugyanúgy kell neki működnie mint pucolás előtt.De ha most jó miért akarod szétszedni?
Sziasztok.
Igen gyertyát cseréltünk.Van szikra de vhogy az az érzésem nem tökéletes mert hol ad hol nem ad.Benzin van benne.Gyújtásra gyanakszom csak nem tudom merre menjek tovább.Elektronika lenne cpi vagy mi a fene?Tanácstalan vok.Vagy tekercs?Nemtom...........
Tudod annyi pár mikroamper a rozsdán is átmegy amivel a műszer még mutat, más egyébre nem jó.
Hhm..köszönöm kiprobálom mit mutat.