Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hasznos volt, köszi! Látom, ott a kérdéses tömítés.
Hi
régi fajta Babetta karbi tűszelep alatt van tömítés? mert nálam nincs, és túlfolyik, meg mintha mélyen is ülne a tűszelep ház... benzinszint meddig legyen? nem találok jelölést a csészén.
Kösz, ha tudja valaki
Meglesném a szelepeket.
Robogó szállító trailer a robogó után. robogó trailer.
Viszem szerelőhöz csak érdeklődöm előtte
Mik a lehetőségek akkor ha menet közben befulladt a motor és most kevés a kompresszió? 1henger 4T 650ccm supermoto. Átfordul nem szorul nem csörgött.
Levegőszűrő is lehet? Az régen volt cserélve !
Pl. Vagy koszos levegőszűrő.
Tehát karbi beállítási probléma?
Elégetlen benzin van a kipufogógázban. Lehet sokat kap?
Sziasztok 1995 gsxr 750 ha meleg akkor alapjáratin a kipu piciket puffog durran de csak ilyen egészen piciket! MI lehet az okozója
Ja és sem teljesítmény se gázra való reagálás hiba nem észlelhető, viszont valami nem rá való kipu van rajta és lehet az illesztésnél nem túl precíz . Ha kifúj állul az adhat pici durrogós hangot a kipufogó végén?
Az M62-es motorját számolgattuk a szakközépben, és akkor volt ilyen a kezemben. 160 liter lökettérfogat, és ekkora szelepek.
Nem. Hajo motor. De meg ne kerdezd milyen, annyit udok hogy kawasaki.
Az egy mozdonyszelep!
Sulyzonak is jo!
Ez a kisebbik!
persze már minden megvan csak valahonnan be kellene szerezni
Pl yamaha, mert elofordulhat hogy van raktaron de bontokat is kerdezz. Tudod a meretet? A mikrofilmen megtalalod a cikkszamot es ugy hivd a yamahat. Gyorsabb a kereses ha csak beuti a cikkszamot. cheapcycleparts.com peldaul.
Sziasztok

Tudtok Budapesten olyan helyet ahol szelephézag állító korongot lehet kapni?

Yamaha XJ 600
átmérője: 25 mm
Kawasaki szelep.
Megy az még többet is.. csak a nagyobb gyűrűt kell belereszelni
Annak idején a P21-be a legolcsóbb gyertya is addig tartott mit az 5x annyiba kerülő.
Most Izolatort tettem a simo-ba, és remek!
az nekem nem bírt ki 10 km távot se
aztán előszedtem a zsiguliból kidobottat ami 10+éve a polcon porosodott tettem alá még pár alátétet aztán 2 évig úgy jártam melózni
én még a minap találtam azt a rózsaszínű bakony művekes gyertyát basszus, nemtom jó lehet vagy sem