Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A topik neve:"motorszerelés" !
Húú, de bátor vagy ! Majd szólj mikor féljek! Még hány néven fogsz bejelentkezni?
Mostantól légyszarnak sem nézlek.
`Bátor fiú vagy 15 évesen. Örülj annak, hogy nem találkoztál velem, mert most nem kellene a pofádba ültetni mindenféle műszarokat. Vagy éppen kéne. Ahogy sikerül. Amúgy mit gondolsz? Jajj de bátor vagyok! Megkaphatod a cuclidat bármikor, bárhol. Ismerem a rusnya cigány pofád, pontosan úgy néz ki, mint egy letaposott és szétfröccsent szarkupac. Mindig téma vagy mert ideerőlteted magad ha kell, ha nem. Keress még vagy négy nevet magadnak ugyanarról az IP-címről!

Húú, de bátor vagy ! Majd szólj mikor féljek! Még hány néven fogsz bejelentkezni?
Te gyáva hulladék! Neked lett volna lehetőséged a 8 neved mögött, hogy idetold a pofádat! Nem tetted ! Gyáva névtelen pofátlan barna kupac!
Ha nem vetted volna észre nem én vagyok a téma!
Nyugszik az ápolt!
Sziasztok!

Olaj vásárlásában kérnék tanácsot/segítséget !
Adott egy tuareg 600 és nehézkes a döntés ,hogy milyen olajat vegyek bele!
Esetleg félszintetikus vay fullszintetikust? Mehet bele a gyári 10-40w vagy kicsit "erősebb" 15-50w ? Esetleg márkából melyiket?

Előrw is köszönöm a segítségeket!
Na TATA csak vannak itt még értelmes emberek akik látják sokatmondó munkásságodat , adatlap, illem tankönyv , meg egyebek ezeket kéred te itt számon mástól de rajtad kívül nem anyáz és gyaláz itt senki! Gratula!
Meg vagy lepődve? Nem kellene! Mikor 4-5 névvel ellátott pszichiátriai gonddal küzdő egyedek, azzal szórakoznak, hogy névtelenül mocskolódnak mert megtehetik, akkor ez van. Nem a témára válaszolnak hanem személyeskednek?! Bezárt az OPNI pár éve ez az eredmény!
Kiskunfélegyháza, vagy Szeged környékén.
Hol szeretnél szerelőt? Nyíregyházán, Letenyén, Sopronban, Békéscsabán? Nem mintha tudnék ezeken a helyeken egyet is, de mégis. Sokat segítenél annak, aki esetleg tudna ajánlani, hogy te mondjuk merre tanyázol. Nem kell pontosan, kb. is jó lesz.
Sziasztok !

Ismét kérdezném, hogy tudna-e valaki segíteni olyan ember fellelésében, aki suzuki rmx 50 javításában jártas?
(beindult, ment, de mikor terhelésre került a sor csak hörgött. Mikor elkapta akkor viszont nagyon jól ment.)
Jesszusom, megint erre kell `hazajönnöm`. Nem volt elég a 30-al közlekedő, sávok között imbolygó nagymama és a nehéz lábú, beszűkült tudatú, 120 kilós, irányjelzőt és tükröt nem használó nagypapa, aki úgy vág a másik elé hogy befigyel a sportszelet. Á nem, még itt is ez megy. Kinek nagyobb a farka. Kihaénnem?!....
Ahol filléres gumialkatrészekre nem áldoztak ott biztos minden tuti.
A korod miatti tiszteletet megkaptad, de most sikeres tanusítványt tettél a primitívségedrol Emberi beszéd sem megy, de még tolod itt magad. Megértem, hogy nyugger vagy, nem kellesz már sehova és senkinek, befigyel az impotencia, na meg már a higiénia sem játszik szerepet az életedben, de ez a senkiházizás, trógerezés nem fiatalít meg A verzét elhagyhatod. Te nyertél. Igazad van. Isten vagy
vezlánc leszerelés... fötengely a nyagábol kialakított a vez lánckerék nem leszerelhető motorszétszerelés nélkül csak láncszétpréseléssel oldható meg az új lánc is ezen formában szerelhető ...a felszerelés patentszem préseléssel....
""hengerfejsíkolás," " A karburátor és a levegőszűrő között ugye?
Az én gépem 31 éves és minden jó rajta , pedig aztán a "hozzádfélék" nem adtak tanácsot hogy mi merre!

"Ami ilyen szar, azt szét kell borítani."
Mit borítson szét ha cukrászmester? Sajátja azt tesz vele amit akar!
"Kenegethetitek egy hétig, ha csak kókecoltok. " Én semmit nem kenegetek.
Ezzel befejeztem veled, adatlapot majd ha kitöltötted utána talán.
Arctalan senkiházi sehonnai trollok nem érdekelnek.
Benézted. Itt hervadok évek óta
Én mostanában fedeztem fel az okosságaidat, de látom a sok rajongóból már választani sem tudsz.
Minek kezdessz bele a segítségbe, ha nem láttál még kisbanditot ?
Még rákérdezel, hogy 20éves gépen miért nem gyári pontosságúak az illesztések
Mert hozzádfélék nyúlkálnak bele
Ami ilyen szar, azt szét kell borítani. Új gumialkatrészek, új tomítések, hengerfejsíkolás, etc...
Kenegethetitek egy hétig, ha csak kókecoltok.
"Még megfogadsz 2-3 elektokalandormotor tanítás és kifigyel a 2es 3as henger, de majd megelektródázza neked ne félj 1percet sem"
A . ....... ........ .... édesanyáddal foglalkozz az szólt hozzád!
No megjött a kretén skizoid ""megtorló"" ! Igaz most más a neve neki! .
Mind nem, de sok
3 tubus paszta kell és kész.
1et ellocsolsz a blokk és a fej, 1et a blokk és karbi, 1et meg a filter és a karbi felé és le van rendezve.
Még megfogadsz 2-3 elektokalandormotor tanítás és kifigyel a 2es 3as henger, de majd megelektródázza neked ne félj 1percet sem

Minek nyúltok hozzá, ha egy falsolást nem tudtok feltérképezni ?
A 11éves keresztfiam tisztában van vele, hogy, ha a karbi nem úgy reagál ahogy kell, akkor farsol. Ennek ellenére van annyi esze a kiskrapeknak, hogy nem kezd hozzá egy 16szelepes sor4 250 mókolásba
ne találgass, ez nem vetélkedő
szedd atomjaira
Nem látom rajta, bepasztáztam vékonyan, holnap meglátom majd.
Vagy a gumik ( az óvszerek) repedtek!