Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egykutya. Ha két-három évet kibír már jó.
link

Ahogy ígértem itt a videó az 1948-as Harley-ról. Rendőr motor volt.
Exide savas akksikról mi a véleményetek?
most készülök venni egyet.12v 8ah-s 124 az inditóárama.
Landportot néztem még az is elég jó minöség azt mondják.
Yuasa a legjobb de abból nincs a motoromba való méretü.
És egy db gyertyáról van szó ebben az esetben.
Én mindig a Honda -Lakamoto-nál veszem az van legközelebb!
Na ez remek. Unix-ból van pedig.
Próbálj venni más gyertyát motoralkatrész szakboltból, mert lehet amit vettél az kínai.
Ha több benzint adtam neki, akkor már nem égette el, csupa benzin volt a gyertya és fekete.
Lehet kevés a benzin, és túl magas a hő a hengerben?!
Nézd meg azt a tűszelepet, elmúlt nyáron találkoztam hasonló hibával ott ez volt a baj.
Sziasztok.
Rieju toreo 50 4T robogó csinálhat olyat, hogy a CR7HSA gyújtógyertya helyett a C7HSA jelűvel (ugye zavarszűrő a különbség ), hogy megy kb 20/30 percig majd annyira "szétmegy" a gyertya közép elektródája, hogy össze vissza szikrázik oldalt is, és nem indul el többet. 3 db c7hsa gyertya eddig gatya, mert ilyennel lett próbálva, mindegyik gyertya max 35 km-t bírt. Menet közben is olyan érzés volt néha, mintha 1 pillanatra kihagyna a gyújtás. Vagy mi okozhatja ezt?
(Amúgy 2 éves állás után lenne üzembe helyezve, a karbi már új rajta)
Köszi átnézem ezeket.
Ezt a 2000-es modelt találtam.
A 19-es tétel cikszám alapján ennyi másik suzuki modell porlasztójával azonos tétel...
Még akkor Sem nagyon kell aggódni, ha egybe van öntve az úszóvázzal az ülék, mert méretre azonos szokott lenni a tüszelep azzal ahol rézböl forgácsolt már a tüszelep üléke. Legalábbis nekem a 90-es évek elejei, gsxr 750-1100 porlasztóknál ilyen tapasztalataim vannak.
Sok esetben az a baj az öreg tüszelepekkel, hogy a rugó meggyengül bennük, és utána nehéz úszószintet állítani. Vagyis nem nehéz, csak tudni kell, hogy meg kell dönteni elöre kb 45°-ba a porlasztósort, hogy a rugóval támasztott tüske nem nyomódjon be, és ekkor kell meglennie az elöírt méretnek az úszó teteje, és az elvásztó sík között...különben baromságot fogsz beállitani, és hiába zár jól, ha rossz beállítás miatt magas lesz a szint, vagy alacsony, és miatt nem megy a henger.
Példa
Köszönöm , megnézem nem veszítek vele semmit.
Mondjuk elsőnek én is a tűszelepre gyanakodtam mert eléggé benzin szag is volt.
Tűszelep? Van az a kis rugózó része alul, és beakadt pl. Az ugyanahhoz a hengerhez tartozó trafó két kábelét cseréld fel, nem azzal van-e a baj?
Tanácsot szeretnék kérni tőletek .(Kawasaki Zx-7r)
Három hengerezik a hetes és csak nagy fordulaton tisztul ki de így használhatatlan és nem is járok vele a szerelőm most per pillanat nem ér rá.
Van e valami ötletetek? Gyertya 7000 km -el ezelőtt lett cserélve a levegőszűrő 3000-el (és a légszűrőt miután elkezdett 3 hengerezni kitakarítottam de semmi)
még annyi hogy ahogy jöttek a melegek ( mármint a jó idő akkor kezdte el)
Aki tud hollandul (én nem) valami olyasmit fog mondani, hogy helymeghatározó, azaz magyarul távtartó. A két darab 19-es csapágynak adott a helye majd ezt követően a 9-es számú féknyereg tartónak a pontos helyét határozza meg a 17-es távtartó.
http://www.easyparts.nl/showdr...

Sajnos méret itt sincs, de legalább látod hogy néz ki.
Hello ! A segítségeteket szeretném kérni, a mellékelt képen látható 17-es tételszámú alkatrész pontos méreteire lennék kíváncsi. A segítséget előre is köszönöm ! :) (Aprilia mx 50, 03)
Akkora nincs! Az sem biztos, hogy gyertyahiba! Én az egyes hengerhez tartozó trafóra gyanakszom. De bármi lehet!
A mostani gyertyák két pólusúak, ettől lehet a probléma? CR8EK, holnap jön bele a gyár CR8E. Van különbség működésileg a sima és két pólusú között?
Mert ha közelebb lennél akkor meglesném. De a multkor Zalaegerszegen is egy Körmendi motorossal tanlálkoztam.
Miért? Ha a Balatonra megyek, akkor 90%-ban odamegyek :)
Csak nem a Bandittal, mert az egy ismerősömé csak
Szóra sem érdemes! Azt hittem Badacsonyhoz közelebb laksz.
Pedig azt is meg lehet nézni, csak két gyertyát kell felcserélni, és mindjárt kiderül, hogy az a gyertya-e a ludas?!