Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?Cpi gtr 50 robogómhoz keresek ilyen kiló méter panelt! Az az jót ami nincs megégve! :) Tipp esetleg?
Főtengelyt nem tudod megmozdítani?
Innen tovább ?
Köszi!
Szerintem itt is van nyomásszabályzó membrán mint a ditechnél. Vagy legalább is hasonló lehet a megoldása. Átszakad membrán lehet a gond. (Szintén látatlanba...) Aprilia SR50 fórumon kérdezd meg "miofan" urat, hátha van rá ötlete.
Ha magad csinálod és a henger-dugón kívül nem sérült más, akkor ~10-15 körül megvan. Látatlanba...
Tiszteletem

Yamaha XJ 400 nak akarnám beállítani az üzemanyag- levegő keverék arányát...

Milyen módszert lehet alkalmazni?
Van előírt kicsavarása az állítócsavaroknak?-- Ha van milyen mértékben?

1000 köszönet előre is.
Üdv.
Peugeot Jetforce 50 tsdi-röl lenne szò.
A baja hogy ömlik bele a benzin és így nem indul.Ha lehúzom a szivattyúról a kábelt (és kijáratom gyertya nélkül a fölös üzemanyagot)akkor indul pöccre.Mi lehet a baja?
Ha indítózok a kompresszor is benzint nyom.Vagy ennek így kellene lennie?
Èrtem.
Valaki nem tudja , hogy a crf 450 milyen értéket kell mutatnia a generàtornak gyujtásnak megszakitónak. Illetve a cdi nek trafónak.
Szia!

Annyit tegyél már meg, hogy leveszed a hajtómű fedelét és megnézed mi a baj.
Sziasztok!

Van egy Kymco KB 100-as robogóm, ami meg ragadt (berúgókar megsem mozdul). Szerintetek mennyi lehet ennek a javítása?
Állat!
Biztos jól megnézhette az újdonsült gazda...
Ok! Azért biztonságosabb mérve! Ja és olcsóbb is!
Vannak bizony.
Mondom neki kb 600 dolcsi az ebay-en a komplett eleje fektarcsakkal telokkal felnivel cakk pakk. Jo ar. Hu mondja az sok majd o beszerzi olcsobban. Varom a fejlemenyeket.
sima aszfalton jó még ez
azért vannak jó arcok felétek is.....
Jó még a.
Ha van, akkor én inkább Mitsuboshi-t vagy Bando-t keresnék. A kevlár szíjak nekem nem váltak be, mert hamarabb tönkreteszik a variót.
Fhúúúúú B+! Mikor vette ezt nem vette észre?
Ezekkel az apró esztétikai sérülésekkel vette és nem tűnt fel neki ránézésre, hogy aerodinamikailag alakítottak a felni vonalán és a villa dőlésszögén? Mert hogy az sem egyenes, az is biztos.
Így jobban látszik
Gumicsere lenne. Felni 3 centit üt. Sokkolta a vevőt a hirrel. Nemrég vette a motort.
Csak ügyesen!
Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy 2002-es Yamaha T-max 500 naqyrobogóba milyen variátor szíjat vegyek?
A Gates vagy a Dayco mennyire lehet strapabíró?

Üdv: Gábor
Szia!
Köszi szépen! Ez nagy segítség számomra!
Van itt sok miden más is amit át fogok tanulmányozni
nekem megjavult tőle a kuplung
melegen beesett félig a kar és 1mm volt a max csúsztatás