Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs ,de tényleg amatőr vagyok egyébként jól értelmezem?
Hello!
valaki megtudná mondani nekem mi micsoda a következő karburátoron?Konkrétan mi csatlakozik melyik bemenetre? http://sracing.hu/karburator_1... amatőr vagyok ezen a téren de felszeretném legalább szerelni a beállítást van aki elvégezze csak felkell tennem. eredetileg PHBN dellorto 16os volt a 2010 es Yamaha TZR 50 (70) esemen de ez kicsi rá.
Köszi de ezen nem találtam meg :(
Mi is van itt?
Ott van a keresőd és a net! Dolgozz!
Segítséget szeretnék kérni!
Suzuki Katana 70 es mocim van és az a problémája,hogy egy darabig tartja a 60 as tempót majd elkezd dadogni és le is áll,majd újra erőre kap és ez így megy...Valami javaslat?
Köszi! De nem találom,tudnál valami linket küldeni?
Sziasztok!

Aprilia tuareg 600 wind 90évj nak mi lenne az optimális szelephézag?
Valamint ,valami jó minőségű szelephézagoló készletet tudnátok ajánlani ?
Természetesen minél több nyelveset, és nem túl nagy lépcsőset!
Nagyon szépen köszönöm ha segítenétek
Találomra bekötés nem ajánlott, "service manual", vagy "electric schema", megkeresését ajánlom és az alapján már be lehet kötni!
Segítséget szeretnék kérni.Van egy 2006 os cpi gtr 50 es motorom,nem működik se a km órám se a fordulat szám mérő,a karburátornál van két szabad vezeték egy sárga zöld és egy fekete,nem az automata szívatóé,mert az be van kötve és működik.A kijelző mutatja a benzint,lámpát,refit,olajat csak a km és fordulat szám mérőt nem :( Valaki valami javaslat?
Mint az előttem szóló krixkrax-nicknevű motorostársunk írta, szegény volt a keverék! Ugyanis nem lehet nagyon elszegényíteni, a benzin mennyiség csökkentésével , mert akkor a megengedettnél jóval több hő szabadul fel, és mint régen az MZ-nél vagy kilyukad a dugattyú teteje, vagy szinte szétolvad, és felkenődik a hengerfalra.
A dugó tetején a leégést nézve sajnáltad tőle a benzint. Szerintem sovány volt a keverék, ezért túlmelegedett.
Hello! Gázadásnál rázott a motorom mikor levettem a henger ez a látvány fogadott mi okozhatta? (5 üzemórás a dugó) , előre is köszi a segítséget.
Fog. A biztosítéknak általában nincs köze a gyújtáshoz. (Általában).
Sziasztok! Van egy motorhispána furia enduro motorom. Lekopott a villáról a gumi csuszka és a villát is megrágta. A villát meg tudnám hegeszteni,de hol lehet ilyen csuszkát és láncfeszítőt kapi? Abban sem vagyok biztos eredeti e benne a kerék.Ha valakinek ilyen motorja van és tenne fel képet a hátsó kerékről megköszönném.
A jelző számokról annyit tud, az első a hideg a második a melegoldali viszkozitása ha jól emlékszem,a 10w-50 nagyobb igénybevételre van tervezve.mennyit és milyen intervallumban eszik az xr?Általánosságban tudom azt mondani hogy a márka fogyasztásban nem játszik jelentősen közre.Használtam a suzukimba mol dynamic-ot,repsol 4t rider-t, most motul 5100 került a kicsibe.Az észter bázisúra írtak olyat hogy magas olajhőfokon párolog,eddig ilyet nem tapasztaltam
Sziasztok!

Ki mit tud ajánlani XR650R-be motorolajat? Bárdi autónál rendelném,és ott van MOTUL,Castrol,Repsol,ELF.
Eddig Motul 5100 10w40 került bele de eszegeti úgy 500km után és így kis akarok próbálni egy másikat.Viszkozitást hallottam,hogy a 10w50 jobb lenne.
http://www.bardiauto.hu/websho...
Nekem is hasonló elképzelésem volt vagy pedig a gyertya hőérték,de motordata ezt a tipust hozza denso-ból.mind a 4 ilyen már szerencsére,így legalább nem csöpög be a karbi,de egyből éreztem hogy valami még nem kerek.alapjáratról finoman szépen húz,aztán ha nagyobbat odahúzok kicsit bebutul aztán kezd tolni.simán leforgatja a kereket ha akarom de nem tetszik a hangja.Amikor megvettem álomszépen járt echte fütyülős gixxer hanggal.kap egy beállítást remélhetőleg ennyivel letudom a szezont
Tudna nkem valaki kawasaki zxr 250 1995-ös évjárathoz önindítót?
Kevés a benzin...
Vélemény? kiváncsi vagyok ki mit mond rá,karburátorok rendbe lett szedve állítólag új,kicsit olyan mint egy tápos csirke a viselkedése.egy szinkron biztos kell de más ötletem nincs,alapjáraton kicsit szögletes a járása is
itt a kép.
Hello!
Lenne egy olyan kérdésem hogy ez a kipufogónak mi a hátránya előnye engedélyezett-e itthon?
http://i.ebayimg.com/00/s/NzY0...$T2eC16d,!)0E9s37HlURBRZ3BpE9,w~~60_57.JPG
Mennyire jó mármint
üdv.RMZ 450 2007-nincs valakinek elfekvőbe 1 db szelep rugója(kipufogó eltört)-és jobb oldali teló védő műanyag idom kéne-06302093728-csörgess meg visszahívlak.