Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen olajos megprobalom koszi!
olajos kuplung? ha igen cserélj o-gyűrűt a munkahengerben, hátha csak az a baj. 200 forintot megér a próba. viton anyagból keress hozzá
Üdv mindenkinek!
A Yamaha SR 125-nél mennyi a hengerfejcsavar meghúzási nyomaték?
Köszi előre a segítséget!
Ezt az eljárást használják kamion pótkocsi plató hegesztéséhez, mert nincs, nem lehet salakzárvány.
Köszönöm, hegessze ahogy akarja/tudja, csak jó legyen
Még ehhez is hülye vagy pedig mindennap ezt csinálod!
Olyat keress aki "argon védőgázos fogyóelektródás" eljárássall hegeszti az Al-t.
Acél estén ezt hívják CO-hegesztésnek.
Sziasztok, Pesten normális alu heggesztőt tud valaki?
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni ,tud e valaki Daelim Ns II robogóhoz benzin tankot?
És cpi gtr 50 ccm is motornál,hol találom meg a fojtást?

Válaszotokat előre is köszönöm!
Akkor az alapjárat ingadozna.
De szerintem a lánc lesz a ludas.
TPS szenzor?
Sziasztok meg uj vagyok itt a forumon, de lenne egy kerdesem, van egy Husaberg Te250 2011, es kuplung problema jelentkezet ami ugy jelentkezik h mikor túl melekszik es nagyon eroltetve can akkor nem lehet csusztatni hannem harap szavajosan szagatva enged ki ez mitol lehet? Klaszikus endurora hasznalom es neha ritkan Hard, elore is koszi!
" Progresszív rugók esetén a rugót a szűkülő menetekkel felfelé kell beszerelni. Ennek semmi köze a rugózáshoz, csak a rugózatlan tömeg csökkentését szolgálja. " Bővebben
Nem biztos, de a ritkább része megy alulra, felülre a sűrűbb...
Felulre.
Nincs előttem a rajz, de az Aprilia Leonardo 3 fázisú generátora asszem két sárga kábel között ~45V-ot ad le. Szerintem ez fordulatra felmehet 100V-ig is. Áramot ne akarj mérni, váltófeszültséget keress. Jah és asszem a Leó generátora földfüggetlen. De jobb lenne ha keresnél a tiédhez való repair manual-t.
"kompressziót is mértünk ismét"
Elárulod, hogy mennyit mértetek, és hogyan?
sziasztok,
kellene kis segitseg nekem.
Madison 125os, 2000 ev.
Tudja e valaki mennyinek kell lenni a kijovo aram a generatorbol ? Kulon kulon mind a harom kabelen.

Ugyanis nincs toltesem es nemvagyok benne biztos hogy csak a fesz szabajzom ment tonkre.

Elore is koszi.
Szia!
Nekem egy Suzuki Katana 70ccm mocim van segítséget szeretnék kérni abban,hogy hol találom az elektromos gyújtás dobozt?
Sziasztok.
Adott egy 2005-ös Yamaha FZ6.

Az a gond vele,hogy 60-as illetve alacsonyabb sebesség mellett enyhén rángat folyamatos haladásnál.Mintha fogná a motorfék.
Gyorsításkor és nagyobb tempónál semmi gond az alapjárat is tökéletes.
Mi lehet a hiba?

Köszönöm a válaszokat.
Mik vannak...
Én a sűrűbbet tenném felülre.
nezd meg amit javasoltam, csereld meg a vezeteket a csokiban ami a jeladorol jon.
A mai napra köszönöm szépen a tanácsokat, igyekeztünk átnézni rendesen mindent...kétszer visszabontottuk és összeszereltük, tisztítottunk, kompressziót is mértünk ismét, de sajnos semmi javulás. A villamossági dolgokat újra átnézetjük hozzáértővel a tanácsaitok alapján, remélem megoldódik egyszer csak, mert ilyen szép időben a garázsban elég sz.r érzés nézegetni egy szétszedett motort... Köszönet!