Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remek!
Ja a kép lemaradt link
ha sok van benne kiveri a szellőzőn a felesleget
Mannol-t vettem bele 80W-90-est ez GL4-es most néztem.
ilyet vettem.
Jól néz ki!
Ez ilyen fél lengőkaros fos így néz ki:
Nagyon szépen köszönöm!
Köszönöm, megnézem, remélem "csak" az lesz! :)
Teloszárak csapágyazása ki lehet kopva, öreg, deformált, kagylós gumiabroncs, ami mondjuk sokáig laposan volt terhelve, elcsavarodott, nem egy nyomon futó futómü...
Sziasztok! Tud valaki segíteni van egy lengőkaros speedfight aminek ha elengedem a kormányát elkezd szitálni az eleje egyre erősebben mozog jobra balra az első kerék... néztem kormány csapágy nem lóg első kerék is jónak tűnik nem üt, mi okozhatja ezt? Próbálgattam ha hátrébb ülök akkor kevésbé csinálja csak ha előre csuszok elöl van a sulypont akkor nagyon durván csinálja... Mi okozhatka ezt? Köszi előre is
1,1dl-t ír de ez nem oszt nem szoroz. én még nem találkoztam olyan hajtóművel, ahol nincs nívópálca és nem a betöltőnyílás a max szint. tehát ha vízszintesen áll a motor akkor nem tudsz többet beletölteni, mint amennyi kell bele.
ja a legtöbb 80w90 olaj gl5 minősítésű. neked olyan kell ami gl4 és EP. de semmiképpen nem hypoid.
A visszajelzo izzó a műszerfalon atviszi a másik oldalra is. Vedd ki a kicsi izzót és jó lesz. Ez a probléma kb 2-3 havonta jelentkezik itt a forumon.
Szia!
Adatlapomon megtalálod az e-mail címemet. Írj rám és megírom mit kell tenned. :)
Robogó végáttételbe 1,5dl van irva annyi kell bele de van aki azt mondja mehet bele 2dl olaj is mert jobb a kenése ha több van benne.
Szerintetek mehet bele a 2dl? 80w-90-es hajtómüolaj jár bele.
Szevasztok Kedves Nsr-es társaim!
Az a problémám h lecseréltem a mocin az indexeket LED-esre kicseréltem a relét és nem akar se jobbra se balra villogni hanem mindkettőnél mind a négy megy.a gyári relével,indexeivel meg normálisan működik.sztetek mi lehet a problem?ja és 95-ös macskalámpásról beszélünk
én minden évben szétszedem, kimosom és megkenem
hőálló zsírral szoktam az valamivel jobb anyag, nyúlósabb de "keményebb" nem mossa ki úgy a víz
vízálló lenne a legjobb, de olyan nincs ingyen
Sziasztok!

Hátsó felfüggesztés tűgörgőjénél mi lehet ez a barna cucc, rossz minőségű zsír vagy gyári összerakásból származik? 2006os motor. Pucoljam ki és kenjem meg jó minőségű zsírral?
Sziasztok!
Megköszönném hátha............de ha te nem mész vele messzire akkor én mégannyira sem.Lehet pl köze a gyújtáskapcsolóhoz?
Igaz jól működik a kapcsoló de pl kormányzár nincs és a tankoló nyilást kulcs nélkül ki lehet nyitni de szerintem ez gyárilag nem ilyen.Lehet már vlamikor babrálták...............nem tudom.
Köszi a segitséget!
Üdv.
3000-4000 fordulat kornyeken indulnak el a tolattyuk a porasztoban...

Lancszakadasnal,ha feltekeri a kihajtotengelyre, akkor szokta meszelloztetni a fotengely kornyeket meglekelve a blokk oldalat.

Egy alapos porlaszto karbantatas minden motorra rafer evente.
Köszönöm!
A szívászaj az nem folyamatos lenne ill enyhén erősödő? Nekem csak 3500-4000közt ad valami fura hangot, de azt minden fokozatnál, bármekkora sebességnél, a fordulat ahogy eléri a 4000-et mintha nem is lett volna semmi zaj! Karbiszinkron segíthet esetleg?

Minden a helyén,nyomaték rendben, fék rendben. Valószínűnek tartom a lánc ill a lánckerekek adják, mert szakaszosan nyúlt a láncom, lassan csere érett, remélem utána eltűnik ez is, addig meg kibírja!

Én csináltam, tény nem vagyok motor szerelő, de konyítok a műszaki dolgokhoz, révén járműiparban dolgozom! Felelősség teljes emberkének tartom magam, és tudom mi forog kockán, ha mondjuk elszakad a lánc egy lábbal kevesebb, vagy a hátsó kerék más irányban folytatja útját mint én.... :)

Köszönöm a tippet!
Könnyen lehet, hogy sokat kap. Nézesd át a karbit.
Vedd ki a gyertyakat es nezd meg a szinuket. Merj kompressziot de csakis melegen.
Sziasztok

Van egy 1997-es Suzuki GSX-R 750 Sradom. A problémám vele, hogy melegen, 70-90 fok közötti hőfoktartományban elég nehezen, vagy egyáltalán nem akar indulni. Hidegen, szívatóval egy pöcre indul. A fent említett hőfoktartományban meg csak pörgeti az önindítót, hogy az akkumulátort szinte teljesen lemeríti. A gyertyát már kicseréltem. Ez még a karburátoros változat.
Ötletek?
Köszönöm a segítséget
válasz erre
Helló!
Segítséget kérnék van egy super city és szuperül be vágja a 1.7L 15km alatt hosszú távon 60al mentem gyorsabban nem is nagyon lehet mert cső gázra szinte semmit nem csinál. Csak akkor pörög normálisan és megy is ha 1-2-3-4-5-6 csőgáz akkor kipörög és megy 130at .
Dellorto 28 MD karbi van rajta, szét szedtem és ahol a tűszelep van az a fúvóka 210-es. Tű fentről a másodikba van.
Hol lehetne kisebb fúvókát beszerezni/kapni?
Válaszokat előre is köszönöm