Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Önindítórelé?
Üdv mindenkinek,segìtsèg kène!
Vt 600 steed 400 honda
Első inditás tavasz,első hengerből fehèr gőz füst,csak ùgy èppenhogy nem sürű de láthatò....meg valami barnás cseppek ahogy kezem odaraktam...de pár perc melegi.ùtán semmi...ötlet ? Válaszokat köszönöm :)
az én adatlapom ki van töltve !ott megtalálod
irj valami elérhetöséget
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni abban, hogy milyen olajat érdemes használni egy 1992-es gsxr 400 motorhoz? Választ előre is köszönöm.

Gábor
segíthetsz megcsinálni a gyújtás de hová valósí vagy?
valahogy így http://www.sportmotor.hu/motor...
xt 600 évjárat tipus pontos beazonosítás miatt ha
gondolod meg csinálom neked
A friss utángyártott szürön lehet nagyobb a szivászaj...mint egy koszos gyári szürön ami általában vaskosabb szüröanyagból van, mint az utángyártottak.

Ha munkálkodtatok a hátsó keréknél, lehet valami nem került vissza rendesen a helyére. Ha nem te csináltad vidd vissza, és nézzék meg, hogy a távtartók, porvédök, féknyereg a helyén legyen, meghúzási nyomaték is meg legyen. Fékbetétek is rendesen rögzítve legyenek, és a fékdugattyúk tiszták legyenek, és könnyen járjanak, a féket felenegedve a kerék szabadon forogjon.
Ha te csináltad, akkor meg ne piszkáld ha nem értesz hozzá!
Valaki tud segiteni yamaha xt 600 hogy kell megcsinálni a vezetékezést ? ha rajzot küld az is jó
Helló!
Találtam manualt hozzá, de sokra nem mentem vele. Ha gondolod átküldöm, talán Te többre jutsz, vagy az adott ábrából valaki hozzáértő ki tudja nézni.
De van! Ez a csavar nyomja le a szelepet azaz minden nyitasnal ut egyet rajta. Nagyon kemeny csavar az. Ha puhabbat teszel oda akkor szetverodik es lehet serul a menet a himbaban is.
Én nem tudtam hogy anyagminőségre nincs bennük extra.Hát akkor persze hogy kb 5 perc alatt csinálok
köszönöm
Sziasztok.
Eryk sikerült valamit találnod?
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék,hátha tud valaki segíteni, ha csak ötlettel is szívesen veszem! Most szezonra felkészítésen esett át a gépem, egy 96-os Suzuki gsf600 Bandit, cserélve lett: gyertya, olaj, szűrők, hátsó gumi, hátsó kerék szimeringek,, csapágyak jók, centírozva!

Rátérek a kérdésemre, most olyanokat produkál,hogy a falra mászok lassan. 3500-4000 közt motorfékre erősebben, gyorsításra kevésbé de ott van, haladáskor meg elég erőteljesen van valami orr hangja mintha farsot szívna valahonnan,de nem láttam sehol hézagot minden stimmel, ugyan utángyártott szűrőt kapott. Középállványon semmi.

Másik, rágós érzést nyújt de csak ritkán jön elő,de akkor érezhető elég jól, egy hátsó fékezés után el is múlt, ez mi a fene?

Előre is köszönöm a választ!
Üdv:Richárd
Széles utat!
Sziasztok

Van egy 1997-es Suzuki GSX-R 750 Sradom. A problémám vele, hogy melegen nehezen indul. A gyertyát már kicseréltem. Ez még a karburátoros változat.
Ötletek?
Köszönöm a segítséget
Vagy hernyócsavar imbusz lukkal a végén. Holnap megnézem a csavarboltban.
http://www.szerszamstore.hu/ca...
elvágja aztán reszel bele egy négyzet profilt
a 0,75 meg a "sima" finommenetnek becézett menetemelkedés
szóval egy 20 forintos csavarból megcsinálja azt amit a kereskedő árul legalább 1000ért "gyáriként"
Vigyazz mert O suru menetu csavart keres 6x0.75 nem pedig a normal 6x1-est. Es valoszinu ha lehet is kapni ebben a meretben neki vagy lapos csavarhuzos feju vagy negyszogletes kell. 3mm negyszogletes valoszinu.
Miért nem jó neked a sima 6-os acélcsavar? 8.8-as , vagy 10.9-es?

És akkor nem "kínai" ! Csavarboltban van, el is adnak belőle olyat, amilyent kérsz!
Melyik nem kínai motorban van Metrikus 6-os 0.75-ös szelephézagállító csavar?
köszönöm
Szakik!
A bal féknyergemen normál légtelenítő csavar van, a jobbon meg ez. Ezzel mit kell csinálni?
Sziasztok!

Ma találkoztam egy olyan problémával, amit eddig még nem tapasztaltam.
Robogóról van szó, de nyilván nem ez lesz a kulcs a megoldáshoz. :)
A kulcsot elfordítottam, önindító, pörög szépen, beindul. Bemelegítettem, majd leállítottam, kulcs ki. Éppen elindultam a motortól, amikor hallom, hogy lassan, de az akksi forgatja az önindítót. :))) A kulcs pedig a kezemben volt. Csak akkor hagyta abba, amikor lekötöttem az akksit. Találkoztatok már ilyennel? Mi okozhatja? Gyújtáskapcsoló érintkezés hiba esetleg?
Segítségeteket előre is köszönöm! :)
Sziasztok. Töltésproblémám lenne hátha tud valaki segíteni. Most cseréltem fesz szabályzót akkumulátort a generátor tekercsek között 5000 fordulaton fázisok között megvan a 80 volt. alapjáraton 13,8v van, 5000 fordulaton meg visszaesik 12,8-13v ra. Köszönettel
21-22-23-24-25-ös poziciók, katt ide
Ha új kell, akkor:
Suzuki rodeo Kecskemét, katt ide

Ha használttal próbálsz kockáztatni, akkor talán pl: Ricsibontó, katt ide
Sziasztok!Kellene nekem GSXR 750 1988 ashoz szívócsonk,tud valaki ebben segíteni?