Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látható gőzt nem láttam. Bár nem is figyeltem. Ez után fogom.
Nincs valami kenőcs, ami direkt ilyen célra van? Megkenni vele mielőtt felrakom a hengerfejet.

(Ismerek egy ilyet, ami biztosan tömít, csak utána soha többé nem lehet levenni. Szilvalekvár. Valami modernebb eppláj kéne.)
hűtőrendszer sapka működik rendesen? ilyen tüneteket produkál ha elfáradt és elengedi hamarabb a nyomást
Ja. Hajszálrepin is simán átverni az olajat egy blokk hát mèg a vizet.
Síkoltassad meg aszt okosabb leszel. Nem tuti ez a baj de simán lètezhet hogy ez az oka neki
Nm. Rá kell nèzni azt majd az kiadja mi a hiba.
Szevasz! Ha már itt vagy, ide is bedobom a kérdést:

Ha megsérül a hengerfej vagy a henger tető tömítő felülete, mert mondjuk megkarcolódik rakosgatás vagy takarítás közben, ott elméletileg kialakul egy olyan apró árok, ami akár kisebb mint a tömítésen a fekete bevonat vastagsága, de a semminél mindenképpen több. Kompresszió van, megy a vercajg, minden frankó.

Vajon ilyen pici résen keresztül is fogyhat víz?

Nekem a tartályon a min-max közötti szint úgy 5-600km alatt elfogy. Csöpögni nem látom, más rendellenesség nincs. Töltök bele kicsit, megint elfogy. Az egyetlen amit találtam az, hogy vannak apró karcok a henger tetején / hengerfejen, amik szerelés meg rakosgatás közben keletkeztek (nem figyeltem eléggé). A tömítés alatt kimennének a vízmolekulák libasorban?
?
Sziasztok!hajtokar allapotat mikent tudom felmerni?milyen szempontokbol?
kezdek aggódni kösz
Henger=az amibe fel alá rángatózik a dugattyúnak becèzett trapèz alakú vasvilla
Hajtás=vario-szíj-kuplung-harang-hátsótárcsa meg ezek aprója
Most jó lessz ?
Köszönöm, meglett a megoldás cbr1000rr 2006
Henger hajtás? Az meg mi?
A mestered egy senki.
50es gèpnek jó a gyári 12es. Ha nincs szètkopva a henger ès nem vagy 150kiló akkor az f12 simán megy valós 70et ami az óráján 80feletti èrtèk. Henger hajtás karbi vizsgálat kiadja hol a hiba
Józsibá!
Nem tudod véletlenül, hogy ez melyik mocira való?
Ajaj. Yamaha kerekedes. Nem hiszem hogy valaki magánember valaha is beruhazott-e Yamaha celszerszamra. Lendkerék nekünk is univerzális van több méretben ami minden motorhoz jo. Ha ragaszkodsz a Yamaha celszerszamhoz akkor ebay Pl aztán ha senkinek sincs eladó akkor marad a Yamaha dealership.
udv jozsi

az oszes kellene
Jobb oldalt alulrol a masodik?
Üdv!
Erről lenne szó.
Virago oldalra tedd fel ezt a kerdest. Es azt is hogy milyen szelszerszamra gondolsz. Jol sejtem hogy lendkereklehuzo?
Üdv!
olyan kéréssel fordulok hozzátok,hogy nincs-e valakinek XV 1100-hoz célszerszáma?Hogyha valakinek lenne legyenszíves hívjon fel az alábbi tel.számon:06 70 352 5376.Köszönettel:Kaczkó
A szerekö szerint kicsi a karbi 12-es azért tud csak ennyit 17-es kellene szerinte sajnos nem nagyon értek hozzá de nem hörög nem ugrál szépen húz 55-ig
A fojtás kivétele után ujra kell hangolni a karburátort majd a variot is a megváltozott viszonyokhoz.
Egy jó szerelő megoldja.
Sziasztok a multhéten vettem egy malaguti f12R léghütéses robogot.
Azt szeretném kérdezni hogy ha a fojtások elvileg kivannak szedve akkor miért csak 55-57 km/h a vége vagy hogy lehetne kisseb ráforditással 65Km/h kihozni belöle azt hittem hogy alapba elfog menni enyit fojtás nélkül
tervezek venni 2 szett villáskulcsot(villás-villás+ csillag-villás)
van olyan gyártmány ami egész jól megközelíti a king tony minőségi szintjét de közel sem kerül annyiba?
6-20(esetleg22)-asig elég a szett
Nem is rossz ennyiért, gondolom a sárgáktól jöhet...
Ránézek, lehet az amazonon is van ilyen.