Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok
Az lenne a kérdésem hogy vegyek e k&n légszűrőt (sportlégszűrő)?
A motorba van egy dynojet karburátor tuning és most készül rá a nyitott sportdob.Azt hallom sokaktól hogy ez a 3as kombó a tuti.Vagy elég a gyári szűrő is?
vazzeg
most nézem benne van a vágólapon
http://www.lincos.eu/hu/specia...
el
egy láncbontó kütyü lett volna szűk 8 ezerért
Elqrtad.
a link meg lemaradt, de le van sz@rva, még egyszer nem megyek a lincos oldalára ebben a hónapban
Sziasztok!

Kawa ZZR 400 1996 évjárat . 45000 km van benne. Motul 5100 10w40 mehet bele? Előző szezonban ez lett bele öntve, szinte nem evett belőle semmit és a színe is korrekt. Vagy esetleg ti mit javasoltok?
ezt a típust ismeri valaki? jó anyag lehet?
bár én utálom ezt a céget, de innen tudna egy ismerős rendelni postaköltség nélkül
itt van le irás is van hozzá kiválasztod a motorhoz való specifikációt
http://www.agomotors.hu/websho...
szia.pont ez a baj.még a mechanikai részekkel elbibelődök de az elektromosság nekem kinai.a gyerek motorján is van helyzetjelző,tompitott meg refi de azon van helyzetjelző égő is az enyémben pedig nincs ezért nem értem minek a három állású kapcsoló.igazából egy runneres tudná elmogyorózni:-)hogy még is hogyan kéne működnie eredetileg.
sziasztok. van egy 600-as hornetem, 2001-es. fokozatkijelzőt szeretnék venni hozzá,de nem tudom milyen kell.és hogy hol lehet beszerezni. a segitséget előre is köszönöm!
Az szokott a gond lenni hogy egy alap tudás kellene a javításhoz
Ha ez nincs akkor általában hiába is magyarázna bárki, nem nagyon lenne eredmény ez nem pont neked írom hanem általában
De Pl nálad is legalább annyira kellene ismerni a motort hogy is kellene működnie a világítás kapcsolónak
Sziasztok!
Persze tudom igy távolságban nem lehet állást foglalni de azért köszönöm.
Nem vagyok nagy motoros ezért aztán nem mennék ki pláne nem egy kis seggrakétával.Biztos tudnál segiteni a problémán de én örülök ha itt a városban elkólicálok anélkül hogy letolnának az útról.
Azért köszönöm!
Helló! Nem nagyon tudok távgyógyitani,viszont nem laksz messze :) ha elmotoroznál hozzám valószínű tudnék segíteni. :)
Sok reményt nem fűzök az itteni segitséghez max te segitesz meg segitettél mikor viccpumpa problémám volt.Talán nem szivesen látják itt a robogósokat de nagyon nem izgat...........Megköszönöm a segitséget neked hátha még rajz is akad hozzá.Én amennyire láttam minden kötés gyári rajta tehát még nem reszelték szét ezért nem éertem a problémát.
Köszönöm mégegyszer!
Üdv.
Holnap megpróbálok keríteni rajzot az elektromos rendszeréről. De lehet addig más is segít majd.
2007-es még nem a legújabb kasztnis 50-es.
Milyen évjáratú a Runner?
A motoromon elől két lámpa van.Az egyik a tompitott a másik a refi.Három állású a kapcsolója de pl helyzetjelző nincs rajta ezért nem értem minek a három állás.Első kapcsolás,bekapcsol a tompitott második kapcsolás,nem történik semmi csak ugyanúgy a jobb oldali tompitott világit.Ha viszont a fényváltóval refire kapcsolom akkor mindkét lámpa haloványan pislákol és gázadásra sem erősödik a fényerő.Röviden ennyi tehát szerintem valami nem teljesen jó.Ezért kérem a seditséget hátha valaki............
Sziasztok!
Mit befolyásol, ha egy bandit 250-en az egyik gyújtótrafón fel van cserélve a két kábel(+ és - jelölés van a trafón)? Köszönöm!
Remélem a CPU-nak csak van valami védelme?! Mert ha azt is megpusztította akkor nem lesz olcsó játék.
Írd meg, utána hátha lesz valaki aki tud segíteni.
Sziasztok szép tavaszt mindenkinek!
Tud valaki nekem segiteni Runner elektromos problémában?
Köszönöm a válaszokat!

Ez a CPU-t tönkretette, ez nem hangzik jól, jól érzem?
Szerintem igen, de csak vékonyan. Amit bekarikáztál részt, oda megy a műanyag kosaras görgő, arra a fogaskerekes agy, aminek a külső részére megy a szabadonfutó. Az első képen az alkatrészek láthatók külön, a másodikon összerakva.
A szabadonfutó görgöit szilikonzsiral lehet kenni?