Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy lenne mikuni 38-as karbim fojtószelep tengelynél farsot szív, mit lehetne ezzel kezdeni? Lehet-e tömítést kapni? Második kérdés O gyűrűk cserélve, tűszelep cserélve gumirozott fejűre de egy idő utàn motor járása közben mégis túlfolyik ( alapjárat csökken és egyenletlen lessz.) Állóhelyzetben elzár rendesen! Mit tanácsolnátok?
engem érdekel elérheőség adatlapon
Hali!

Olajszint gomba volna-é 1100es Viragohoz?
Szasztok!

1100es Viragohoz (96os) keresek olajszint jelző gombát. Tud-e valaki egyet?
Köszi
ilyen vagy hasonló teleszkóp kulcs érdekel valakit?
áll benne, kb 0,5 dl vagy kevesebb. fura hogy maga a szűrő nem volt olajos csak áll a tartályban egy kevés
Üdv a Fórumosoknak!
Eladó pár mázsa V2-es alkatrész.
Xv535-750-750Se-xv1000-xv1100+Honda Vt500-750-1100
Tel:06703525376
Üdv Kaczkó
Elvileg és mondom elvileg nincs ott olaj. Gyakorlatilag mindig minden motornál van. Ha csak nedves a legszurohaz ott ahol a cső belép még nem nagy gond, de hamár a dobozban áll akkor az utal a motor állapotára.
Az MTZ, és más traktorok légszűrőjében is van olaj!
hello
gsx750f -nél olaj van a légszűrőben. ez normális, mitől lehet? mekkora mennyiség az, ami még elfogatható?
http://www.sportmotor.hu/motor... mi az a kis tartály a kipu fölé vezetve azzal a kis csővel? ott van ahol a powerbomb-ok szoktak lenni de ez nem az akoor mii?
bocs nem Neked akartam.
ezen keresem, de nem találom.
http://www.bike-parts-honda.co...
Milyen árban van egy ilyen? Te honnét rendeltél?
Nálam a karmantyú ment tönkre és ugyanez volt a helyzet.
Vettem egy gyári felújító szettet és meggyógyult.
Ha egyáltalán nincs meghúzva. De a csuklóból történő éppen elég!
mi köze a meghúzásnak a kilövéshez ? a hengerfejbe levő menet pont annyira erős ha 5 re vagy 25 re húzod esetlegesen a rezgéstől kilazulhat kicsavarodhat ha nincs rendesen meghúzva
Kösz a tippet. Megnéztem a virgács fórumon a bejegyzéseket, mindenképp veszek egy ilyen gyertyát.
Egy kérdésem maradt.

Valóban csak szabadkézzel csuklóból kell meghúzni?(0.24Nm-t ír a manual). Hogy nem lövi e ki így a gyertyát?
Levegő is okozhatja!
Én nem ajánlom, nekem yamaha tzr-50-ben pár kilóméter után kettétört az új dugó valószinű gyári hibás volt, és nem ez az első eset... Gyári yamaha dugóval semmi gond nem volt...
Sziasztok! Kinek milyen tapasztalata van T.K.R.J. termékekkel? DT 125R felújításra vár és kecsegtető a "made in japan" felirat viszonylag olcsón (prox fele). Évente nagyjából 3e km-t teszek a motorba.

Előre is köszi a válaszokat!
Sziasztok!

Hidraulikus kuplungnál mi okozhatja azt, hogy nulla a kar ellenállása és a tengely nem tolja szét a lamellákat?
köszi a választ.
Arra is vigyázni kell nehogy nagyon elszegényítsd a keveréket, mert annak szelepbeégés lehet a következménye. De a túl dús keverék sem jó. Olvass utána.