Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

200 dolcsiért vette a bolhapiacon az urge múlt szombaton. Már el is romlott. Lehet hozzá sem nyúlunk, visszakűldjük neki.
No megérkezett az alkatrész.Úgy látszott hatott a feljelentősdi.
Igaz 3hete vártam rá de nagynehezen elküldte.
Üdv mindenkinek!
Kormány és befogó, 22mm-es
http://olx.hu/hirdetes/motor-k...
köszi Tata
jaj srácok legyen igazatok
Válaszoltam!
Szia Józsi!
Küldtem e-mailt.
Meg van a "nagylemezed" jövő héten viszem. 6 mm vastag .
Igaz hogy csak egy Simson....de az enyém is ugyan ezt produkálta mint a Te Hondád. Kérdezd meg az öreget (elektromotor),az egyik első telómban a rugó 3 darabra volt törve . Vettem bele új telókat és azóta ha elengedem a kormányt menet közben,akkor is szépen egyenesen megy a kisgép
Meg fogod látni! De írd ide is, mert érdekelne!
a visszaúton furcsán mozog a teleszkóp. holnap szedik szét őket én meg megnézem a villahidat majd. elektro-motor remélem igazad lesz
"nem kell beszarni" mondta a papagáj mikor a macska vitte!
Csak tipp: Szemből nézve a bal oldali teleszkópbanrugó több darabra tört, és ettől elferdült az egész. De szerelő majd megmondja.
De bizony, hogy lehet mert pl valami szétesett , vagy elkopott szrrá belül.
az ugye nem lehet, hogy a teleszkópok miatt ferde? arra gondolok, hogy valami gebasz van a belsejében és azért nem együtt mozognak?
Ott mintha valami görbe lenne!
"Tanulópénz"!
amilyen szerencsétlen vagyok tuti a váz lesz a szar. holnap kiderül...
De, akkor némi méregetés és látod.
de ha kiszedem az alsót, elvileg én is látom hogy van e baja vagy nem?
Nem mindig hisz elég ha már nem derékszög a "csőtengely", attól még nem feltétlenül csavarodik a felső vagy ha igen akkor azt könnyen felismerni. Amúgy ha tényleg ferde valami akkor ebben reménykedj mert jobb mint a váz.
Ettől tartottam
En arra gondolok hogy kaphatott egy utest balrol es a vaz van enyhen meghajolva. De ahogy irtad is menet kozben oldalra huz es a lancfeszitok jol allnak. Sajna ez valoszinu es akkor csak egy vazcsere segit.