Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Nincs valakinek gsx r k1 k2 sérült törött üzemanyag tankja ?
Érdekelne
Szaki, honnan vagy annyira biztos abban, hogy a tiéd tuti anyagból van, a másik meg kaki?

A T6 a hőkezelést jelenti, attól még lehet fos öntött anyag
Az lenne a lényeg ami a T6 előtt van, persze ha van egyáltalán száma.
üdv komoly elfogyott a műanyag
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni abban hogy, mi lehet a gond akkor ha a motor kb 2 másodpercel a gázadás után pörög fel? Szóval későn reagál a gázadásra! kawasaki zx9r 2001 modell
Gondolkozz már egy kicsit! kevesebb keverék megy a motorba a kis szívónyílás miatt de a keverési arány állandó! Gondold el, mi van mikor kis gázzal mész pl.?
Sziasztok!

A motoromat elkezdtem tuningolni, aprilia sx50- es.
Kapott egy erősített főtengelyt és egy airsal 70- hengert.
A kipuff és a karbi gyári maradt, 17,5- dellorto.
A karbit a nagyobb hengerhez befúvókáztam, és a motor nagyon jól megy. Mivel a karbi maradt a gyári 17,5- es ezért a motor kevesebb keveréket kap mint egy 19- vagy 21- es karbival.
A kérdésem az, hogy a henger nem fog megszorulni a kisebb karbival?

Köszi!
Oh bocsi, hirtelen azt hittem hogy te gyartod oket.
Egyebkent azok az ebay-rol nem gyengek, nem tortnek. A vekonyabb also resz jobban illeszkedik a felso kiflire.
Sok sikert az eladashoz!
Félreértés esete áll fenn: ezek a sajátjaim, de az átalakítás más irányt vett, így ezeket inkább eladnám, lévén a boltba nem adnak értük kenyeret

Amiket belinkeltél, hát a terhelhetőségük ezeknek a közelében sincs, és nekem fontosabb ez mint a külcsín. Na meg aki ezüstöt akar az kaparja le a porfestéket? Aki bármilyen színűt szeretne az elviheti ízlése szerint színezni!
Köszönöm!
Probald szepiteni egy kicsit, szinezve pl.

Es pl:

Pl ilyen:


Es biztos jobban fogy majd
CNC esztergált kormány kiemelők 22mm-es kormány átmérőhöz! A kormány befogatásához M8-as, a kiemelő a villahídhoz való rögzítéshez M10-es csavarral történik. Az alacsonyabbik 5cm-t, a magasabbik 8cm-t emel a kormányon, 30×55:szélesség/hossz! 8000Ft/szett.Az ár egy pár kiemelőre értendő. Mindkét méret együttes vételekor vállalom a posta díját, vagy adok 1000Ft kedvezményt. Emil az adatlapomon!
Ez alakult ilyenre, vagy valaki "tuningolt"?
Ja, és a lényeg: Yamaha YZF 600R-re valók, vagy aminek még ugyan ilyen a felfogatása!
Itt az alkalom hogy meglepjétek magatokat Karácsonyra:
T6 alumíniumból, CNC esztergált, rövidített-sport fékkarjaim új gazdát keresnek! 6 fokozatban állítható a kar távolsága a csutkától. Nagyon szép kékes árnyalatú, olyan mint amikor a leömlő a hő hatásától elszíneződik. E-bay-es cucc Indonesiaból!
Keressetek itt: cserebere0000@gmail.com
Helló!
Esetleg nem tudja valaki hogy egy 97es deltaboxos tdr 125 be lapos tetejű vagy domború dugattyú megy?Ill. mi a különbség a működésük között?
Kösz!
de sajnos igen.....
Hello. Cagiva super city 125 mennyibe kerülne egy olcsóbb hajtókar?
Ilyet még nem láttál
10W
Osszetolt allapotban ruggo nelkul a felso peremtol az olajszint legyen 150-mm
hello
ismertlen tipusu Aprillia cross/vagy endúró első teleszkópot szerelek kb mennyi olajjal töltsem fel ?és milyennel?köszi. lehet hogy ETX
Én sem raknám bele a motoromba, főleg ha egy ásványi vagy félszint olajról van szó.
Az kemény!
Meg a 0 hézag hajszolással
Köszönöm! Akkor azt hiszem jó lesz a fűrészbe láncot olajozni....