Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm. az lesz az első ha hazaérek, hogy megnézem a tartályt lecsavart kupakkal. Remélem olyan könnyen megy majd a légtelenítés mint ini-nek
amikor o-gyűrűt cseréltem benne a 3. tartály kipumpálása után már tökéletes volt.
simán lefolyt és szinte teljesen légtelenítette magát a csavar kitekerése után
Ha a kuplungot rendesen összeraktad akkor biztos, h ez
Picit nehezebb, mivel mozog az alsó munkahenger, amikor pumpálod...
de akkor nagy valószínűséggel ez lehet a gond?
A kuplung azért cumiasabb, mert nem támaszkodik fel az alsó dugattyú, és ahogy pumpálod az olajat, az is mozog...
Az asztalos szorító mondjuk nagy segítség lehet...
néztem a tartályt és volt benne olaj. igaz a kupakot nem csavartam le. hazaértem megnézem. a fék légtelenítésnél bonyolultabb?
ehh
nekem mindig gyorsabban kész lett a kuplung légtelenítés mint a fék
Kiment az alsó dugattyú, és kiszívta az olajat a felső munkahengerből(és tartályból), ezért levegőt pumpálsz...
Újra tölt olajjal és légtelenít, ami nem egyszerű...
igen megvan
igen hidraulikus
a kép lemaradt
Simán meg lehet csinálni, persze nem árt hozzá olyan felszerelés mint nekem van. Hőfok, vagy teljesítményszabályzós pálka, sok flux, frankó ón, és egy mikroszkóp sem árt.
A kinyomópálcát ki sem vettem és tényleg nem maradt ki semmi. ilyen a kuplung
Hidraulikus a kuplungod?
középen a kinyomó részen minden megvan?
Nem voltál elég figyelmes. Kimaradt a kinyomó pálca vagy egy golyó a két pálca közül. Nem ismerem a kuplungodat , de ilyesmit keress!
Pedig semmi nem maradt ki és csak az első 3 lamellát szedtem ki.
valamit kihagytál.....
Szia! Még egy kérdésem lenne. Az mitől van, hogy szétszedtem a kuplungot és mivel még nincs meg az új ezért visszaraktam a régi lamellákat és a csavarokat az előírt nyomatékkal meghúztam viszont így ha behúzom a kuplungkart akkor az ellenállás nélkül beesik. Válaszod előre is köszönöm.
azokat a lyukakat a telefonszerelő ismerősöm nem vállalta be, pedig a ledcserét megcsinálta 1 órán belül(akkoriban volt nagy divat a kék led)
mert ugye a kicsike lyukba nem szívesen megy az ón, azt max teli lehetne nyomkodni rézdróttal és megforrasztani mindkét oldalon
de tényleg valami faca pákával mert egyből felválik a nyákról az a vékony réz
persze egy világítós nagyító alap, meg a doboz xanax is mellé
Meglehet próbálni, legfeljebb nem sikerül, hőfokszabályzós (Weller) pákával, és talán szerencséd lesz, ha jól emlékszem ha bizonyos helyen megnyomod, akkor működik, lehet csak forrasztási hiba.
ezt egy jó autógázos megcsinálja max 20 perc és 15km utazás alatt
de az a lényeg sikerült sok beszerelő is elmókol vele napokat
Sziasztok! Husqvarna cr 250 tipusú motorkerékpárom most esik át teljes generálon. A kérdésem az lenne, hogy a henger tőcsavar anyák minősége mennyire fontos? Azonos menetemelkedésű talpas anya megfelelő hozzá? Vagy ezek speciális keményebb anyagból készülnek?