Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Hát az lesz elmosok mindent
szétszedem a hengerfejet,úgy is akartam szelepszárszimeringeket cserélni,átmérek mindent
szerintem meg a sok piros ruha ártott meg neki
ez le maradt
ezt lehet meg usztad vezető cserével .. ha a hengerfely szelep zárási felületét ,, nem érte sérülés ... mos el mindent zsolti akor okosabb leszel ... aztán alkatrész be szerzés ...... legolább nem unatkozol

én is vetem egy 3000 es mercit .. benne a gáz mondom a 12 literes gáz fogyit le tekerem .. na adig tekertem .. a benzin k -jetronikot is hogy lett 15 literes benzin 16 literes gáz fogyasztásom ....... fasza -.............. bele ástam magam a lambda szonda és a elektronikus szabályzos k-jetronik rejtelmeibe .. vezérlönyomás melegedés szabályzó, lovató gáz reduktór szabályzásai ... gáz nyomás , gáz minöség csavar és millió kis biz-baz ...

na 2 napig tartott mire beállitotam mindent ki mérni benzin nyomás stb ....

de végül siker 9.5 liter benya 11 liter gáz 230 loerő
mercedes -benz
Hali!
97es dt-r ben hogyan lehet beállítani a balansztengelyt ill. lehetséges hogy attól remeg a motor inkább a felső fordulatszám tartományban?
Kösz!
Üzem meleg volt a gép,a kinti hőmérséklet +8 fok körül,mentem vagy 90 km-ert az mondjuk nem lassan :)
járta gép alapjáraton,lassan indultam el és bekalamolt,lelőttem,hazajött futón
már szétszedtem,a vezérlésem jelen volt,és a dugón sincs szelepnyom, a 2DB ott ült a dugón,de nagy kárt nem csinált
Most cseréltem egy Honda blokkban két elgörbült szívószelepet, de a szelepvezetőknek semmi baja.
Vagy anyaghiba és beszerelési hiba együtt. Az anyaghiba nagyon játszik!
hát haver .... ez vagy anyag hiba .. vagy be szerelésnél repet meg .... és idáig birta ............... lesz vele szopás ....
Helló.

Köszi a telefonszámot...holnap felhívom.
A koso rx2n-re ezeket találtam a interneten,remélem segít...
http://www.sportbikes.net/foru...
http://www.customfighters
.com/...

https://www.denniskirk.com/kos...
Amúgy milyen tipusù motorra szerelnéd fel?

Üdv.Joe
Sziasztok!
Valaki nem tudja véletlenül Yamaha Jog 3kj gyári főfúvóka méretét?
Sziasztok eladó yamaha fzr 400 karbisor,tökéletesen müködik szinte vadi új membránok es tüszelep van benn,Sportkipufogó csere érdekel.06306636816
Köszi.
Szerintem a dugo tetejere kerulve a darab csinalta a hangot. Szal valoszinu le kell venned a hengerfejet es cserelni a vezetot es megvizsgalni mit tett meg tonkre.
Ilyet csak akkor lattam amikor a szelep gorbult valami oknal fogva es vitte a szelepvezetot. Magatol eltorni meg nem.
Na oszi tett fel segitseget.
Nekem nincs sok ötletem. Hideg meleg hirtelen változás? Anyaghiba? Még sose láttam ilyet.
A beesett darab megvan? Nem csinált több kárt?
Hát sajna nem igazán
A koso oldalon nem találsz semmit? Vagy google: koso (tipus) wiring diagram
Szia az olx-en van egy srác fent aki háznál bont több féle kawát,ez a száma 06 20 3141974 Tiszaujvárosban lakik.
Sziasztok nincs véletlenül bekötési rajza valakinek ehez az km órához koso RX2N+
Szerintetek(RC51,Taschner)
Mitől,miért törik így le a szelepvezetőből?
A vezérlés nem ment el!(nem a görbe szelepszár törte el)
Alapjáraton történt,"bekalamolt" és megállitottam.
Szevasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék gontalanul,bàtran,biztonsàgban motorozni a Hringen.Amihez vennèk pályaidomot vagy sèrült idomgarnitúràt...Ha valaki tud ilyet szóljon..
A motorom 1998.ZX6r
Lenne egy komplett 1997-es zx6r-re pàlyaidom szett...kèrdés...az oldalidom,fejidom csavarok stimmelnek-e?

Köszönöm előre is a vàlaszt.
Üdv.:Joemot
Használt már itt valaki emelt kompressziós dugattyút 4t krosszmotorban?
Megoszthatná a tapasztalatait.
Lehetőleg olyan írjon, aki tapasztalattal rendelkezik, nem csak "szerinte" ilyen meg olyan, stb.