Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam rá, de akkor elvileg a felsőnek is rossznak kell lennie nem?
Az alsó villahíd is lehet rossz, nézd vagy nézesd meg, hogy nem csavarodott vagy görbült el?
A láncfeszesség állítók egyformán állnak. Azutánt tűnt fel az egész, hogy az első gumit lecseréltettem. A jobb és a bal távtartót gondolom nem lehet felcserélni. Képet már nem tudok, mert a telók szerelőnél vannak.
A képeken a kerék mintha jobbra állna de a telokkal egyutt. De igazán nem tudom megmondani. Alaposabb vizsgálat kellene. Hatsokerek lacfeszesseg állítjoja azonos jelen van? Csinálj már egy képet úgy hogy a hátsó kerék is látszódjon, elorol persze.
feljelentés
csak avval több a macera mint a 3000ft-os bukta
ez a feljelentősdi az igazi gyógyegereknek való

amúgy meg ha utánvéttel küldi ugyanúgy megszívathat mert vagy szart küld vagy épp egy téglát csak akkor nem 3ezer lesz a bukta hanem 5
meglátogatni, mert ezt beszívtad.
Pár kép a motorról és +1 hogy a kívánságodnak is eleget tegyek
Szép estét és Boldog új esztendőt mindenkinek!
Lehet hogy nem idevág a téma de kicsi segitség kellene.Rendeltem egy alkatrészt immár 3.hete egy hirdetőtől.Elmondása szerint hogy gyorsabban megkapjam utaljam előre a vételárat és a szállitás költségét 3000ft.A kért összeget elutaltam még dec 20 körül de azóta az ember csak himel-hámol és szarik küldeni a cuccot.Tudom a mail cimét és a telszámát de csak ennyi......................mit lehet ilyen esetben tenni?
Köszönöm ha valaki tud rá valamit!
tudtam én, hogy erre megy ki a játék erre ott a műmájer meseíró topik és amúgyis most nagyon hideg van és nem találnék senkit aki bevállalná a barátnőmet pedig elvből nem kérdezem meg
Csak ugy hogy uljon rajta valaki.
Lehetoleg 20 es 30 kozott nonemu bikiniben vagy annyi sem. Maskent nem lesz jo a foto.
rendben. viszont már csak holnap tudom megoldani. ha emelőre rakom az nem jó?
Fotozd mar korbe legyszi mert mar nagyon erdekel mi ujsag azzal a geppel. De uljon rajta valaki hogy lassuk hogy is merre mi mennyi.
a légbeömlő pont a kerék fölött van és tökre látszik, hogy nem középen van a kerék. arra is gondoltam, hogy a villahíd szar.
az utolsó pár út során menet közben is kicsit jobbra húzott
egyenesbe raktam a kormányt és fentről nézve látszik, hogy balra van csúszva az egész.
Tedd azt amit az RC51 mond, esetleg a két kerék egyenfutását vonalzóval ellenőrizzétek.
Kerj meg valakit hogy uljon a motorra es egyenesbe allitsa a kormanyt. A motor elott nezd meg az egyenes futast. Ha lehet fotozd is le lehetoleg tobb szogbol is.
De pl. a lánc sincs "középen"
Biztos vagy benne, hogy nincs középen?!
de az hogy a kerék nem középen van az akkor a váz hibája? vagy esetleg lehet más oka is?
A CBX-nek a blokk sem középen van, legalábbis a négy henger.
Az hogy nehezebben jott le az azert lehetseges mert mar szorul egy kicsit vagy vallas a tarcsa. De a lenyeg hogy a nyereg a tarcsara szepen illeszkedik es a tarcsa nem er a nyereghez azaz a nyereg alu hazahoz. Ott a tarcsanak kozepen kell lennie vagy lagalabbis kozel a kozepen.
Ha szorul a nyereg akkor javaslom a teljes szetszedeset es kitakaritasat. Fontos mert ha szorul egy picit is akkor menet kozben felmelegedhet, tulsagosan is.
igen középen mondjuk a balos kicsit nehezebben jött le.
ami azért van mert görbe a váz.....
Mert pl a villa sem középen van, hanem eltolva.