Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos nagyot fékezett a bácsi...
Köszönöm! Arra is tudnál tanácsot adni, h mit tegyek az új alá? kb. 3 mm.el keskenyebb a cső, mint a markolat.
Igen, sajnos szivlampas 600-nal (2001-2003) a kettes fokozat kapcsolokormeinek kopasa hivatalosan nem elismert tipushiba.
A gyari alkatreszadatbazisban valtozott is a 2-es fogaskerek cikkszama.

Utangyartott nem letezik, Suzukitol a ket fogaskerek parban 60ezer plusz 15ezer a leptetovilla.
Ehhez hozzajon meg a blokk kompletten ki-be, szet-ossze, tomitesek, folyadekok, szoval ilyen 130-150ezer forint korul szamolj a bulival.

Ha 100% jora akarod csinaltatni akkor cserelni kell a 6-os fokozat fogaskerekeit is mert a 2-es meg a 6-os egyutt van, es ha egy fokozatnal fogaskereket cserelsz akkor a parjat is kell allitolag maskulonben visitani fog.
Nekem kompletten 4 fogaskerek, leptetovilla, munkadijj, egyeb anyagok (tomites, folyadekok, stb.) 220e forint korul mondtak a koltseget.

En meg nem csinaltattam meg, elvaltom a 2-est idoben helyette
Suritett levegovel. Fujj ala es lecsuszik. Akkor is ha ragasztva van de kicsit tobb kerlelest kivan.
GSXR-nel 2 evente gyari eloiras cserelni a hutofolyadekot.
Nem akarmilyen valo bele hanem rozsaszin aluprotectes.
A fagyalloban levo anyagok kenik a vizpumpat ezert erdemes nem a legolcsobb teszkos szart megvenni bele, plusz ugye ez egy sportmotor ezert fontos hogy a hutorendszer kifogastalan allapotban legyen.
Sziasztok! Rendeltem ebayen típus specifikus markolatokat. Természetesen nem jó a méretük, kicsit nagyobb az átmérőjük. Azért feltenném őket, mert tetszenek.
Az lenne a kérdésem, h a gyárit hogy szedjem le szétvágás nélkül, és az új alá mit tegyek? Szigszallgon szerintem elforog.
De koponya az van.
Azért ez már durva.
Szia!
Segítségedet kérném ditech átalakításomhoz!
Már ott tartok,hogy a komputer helyett milyen elektronikát kellene
beépítenem,hogy biztonságos legyen.Mivel az ECU-val működik,de
szeretném biztonságosabbá tenni.Köszönöm ha segítel!
Sziasztok. Van egy 50-es négyütemü robogó ha gázt adok neki és vissza engedem nagyon leesik az alapjárat próbáltam már mindent,
tömítéseket cseréltem mindenhol a szívótoroktól kezdve a karbin át de semmi. Próbáltam állítani rajta gondoltam sokat kap de ez sem segített. Ha valakinek van valami ötlete szívesem kipróbálom azt is.
Amúgy valami honda licencelt valami. A márkája FOSTI
Köszi szépen
Köszi szépen
Kawa kipufogóm KHI K 330 eladóbb mint valaha 88rrxx@gmail.com-ra jöhetnek ajánlatok.
Egyetértek
azért pár évente célszerű akkor is kicserélni ha még jó
Először célszerű beméretni a fagyáspontját. Amennyiben még jó akkor emiatt nem kell cserélni. Fagyállóban nincs előírás, mindegyik alkalmazható bele. Talán annyi a különbség, hogy az olcsóbb fagyállók jobban "eszik" az alumínium alkatrészeket, a drágábban kevésbé, vagy egyáltalán nem. Nyáron is célszerűbb a fagyálló alkalmazása, mert - ismeretem szerint - azzal jobb a hűtés. Amennyiben nyáron nem fagyálló, akkor nem csapvíz, hanem desztillált víz alkalmazandó.
Sziasztok.
Lehet hogy hülye kérdés,de egy GSX-R 600 ban szeretnék fagyállót cserélni,most nem tudom milyen van benne,bármilyen másik jó lesz helyette?
Köszi.
add el aztán vegyél helyette egy yamaha jog-ot
asszony nyúzza vagy 6 éve költségmentesen
benzin, olaj, gumik kivételével semmi nem volt ráköltve
vételkor lett egy szívócsonk és egy új gyertya betéve + egy görgőszett
Sziasztok!
Aprilia ditech átalakításban kérném a segítségeteket!
Szeretném az ECU komputert kiváltani más elektronikus gyujtásra.
Jelenleg az ECU-val működik,de szeretném ha biztonságosabb lenne,mivel a lányom 4 km-re jár dolgozni.
Mivel a lányomé lenne munkába járásra.Kaptam már infokat az átalakításról,de szeretnék pontos infót kapni az átalakításról.
Nagyon meg köszönök minden segítséget hozzászólást.
üdv.Laci
Hello!
Valaki tudja a Yamaha DT125R gyári alapjárati ill. főfúvóka méreteket?Nem igazán akarja "venni a lapot",szerintem nagyon sok benyát kap,és ennek semmit köze hozzá gondolom,de főleg 3-6 ezres fordulat között nagyon rezonál a motor,mitől lehet(üresben is,menet közben is)?
Köszönöm!
Persze, minden tovabbi nelkul.
Pedig miheztartás végett nem ártott volna, ha megmondjákmi volt a hiba oka!
Valami szétrázódhatott benne!
Köszönöm!
Köszönöm. Még egy kérdés: két különböző gyártó termékét keverhetem? EBC kopó lamella és rugók + LUCAS fém lamella.