Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fúrni fúrták ezt nem tagadom mert előtte semmi kompó nem volt benne, bár lehet csak dugó csere volt :D mostmán nincs megállás szét kell vhogy szednem majd :)

Másrészt igazad van majd lenyugszik :))
Még a lendkereket sem vették le a tengelyről. Dehogy csináltak bármit!
Ez az elmebeteg játssza azt amije nincs! meghívtam Badacsonyba, hogy lejátsszuk, ha már ekkora a pofája, de nem jött! Pofa van!
Egy fogyatékkal élő! Hagyni kell, hadd tomboljon. Majd szopik egyet és megnyugszik.
Fúúú B+! Kár volt hozzányúlni, mert a ""szerviz""-ben sem tették, be van rohadva az egész! mellesleg nem csodálkozom, mert már találkoztam 'érdekes' dolgokkal "szerelt motorokkal" !
Hoppá hoppp valakik nem csípik egymást? :D
Minden berohadva stb...
Hát basszák meg
Hát sajnos igen. Ahoz képest hogy 2hónappal ezelőtt szervízbe felújították pff
Meg furták új dugó és cső.pedig számla szerint hajtókar csere is volt. Én mondtam a talajnak vigye vissza aztán basszák meg!
Szerinted ha főcit felújították így kéne kinéznie?
Ez van! Széjjel szedni, és akkor látszik hol a gond. !
Mint írtam jobb oldalt már semmi nincs fent! Így szntem csak csapágy rossz esetben főtengely is elgörbült. Jártam már így kis retek 80-as dt-vel. Átfordult de súrólt vmi a forgantyús házban szét kaptuk majd a csapágyban kb 4db görgő volt a többi szét nyomva
Pedig ok nélkül nem akad. Valamelyik csapágyba beleesett valami ?! fogaskerék bekapott valamit és odaékelődött?! Gondolkozz, és keress! Nem lehet az ilyesmit táv-gyógyítani!
Írtam hogy leszedtem a hengerfejet! De mar a hengert is meg lazítottam
A hengerfejbe belenéztél?
Uzemanyag nyomas? Gyertyakep? Szikra? Kompresszio? Kipufogo? Levegoszuro?
polaris 850efi rángatózós, nem indulós, alapjárat nem megtartós, füstölős, nem hibakódozós, nem falsolós, semmire nem reagálós problémával találkozott e már valaki?
Leszedtem a lendkereket csapágylehúzóval!
Rozsdás ahogy az elő van írva nem csodálom a kis hoki lendkerék lehúzó megadta magát!
Na akkor
Ott a lendkeréknél semmi bibi.
Kuplungot lekaptam stb akkor is nehéz átfordítani ha nincs rajta a kuplung. Hengerfejet leszedtem semmi bibi.
Mostmár 2lehetőség van szerintem csapágy szétesett vagy a főtengely elgörbült.
Mindent át lehet alakítani, de minek. A fék sem erre van tervezve. A forgalomba helyezés meg felejtős...
Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy egy 50es enduro vázba pl cpi derbi bele szerelhető egy 125ös pitbike blokk nagyobb átalakítás nélkul?
És ha igen 125ös ként forgalomba helyezhető?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Igen jártam már en is így beszorúlt egy fogaskerék, zégergyűrű leesett. Tekercsre majd ranezek lehet az alaplapot rögzítő csavar kijött esetleg eltört beszorult.
Ha már....! "Jó pár motort össze raktam már! "
Megnézed a hengerfejet levéve, nincs e benne valami. Megnézed a generátort, a gyújtás-jeladót, a főtengely fogaskerekét, a kuplungfogaskereket pl. nem ott szabadult-e el valami? És így tovább......!
Na mi lehet még? Ezt kérdeztem ha elolvastad volna normálisan.
Akkor ne kérdezz ilyeneket, -miért akad meg a felső holtponton- ?!
Több oka is lehet.
2t cagiva supercity 125.
Jó pár motort össze raktam már!
Milyen motor, hány üteme van, mekkora, stb?! Inkább vigyétek szerelőhöz.
Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a lendkereket holdpontig fel tudom tekerni de utána semmi meg sem mozdul.
Haverom tegnap hozta le a motorját azt mondta csörgö hangot hallott a blokkból majd megállt.
Pufót lekaptam öninditó holdpontig tekeri majd megáll nem lehet át tekerni csak vissza.
Én 2 lehetőségre tippelek. Vagy csapágy vagy vmi fogaskerék beállt.
Ötlet valakinek? Jövőhéten tudok csak rá nézni de addig is lenne vmi elképzelés.
Előre is köszi