Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! Segítséget szeretnék kérni: van nálam egy Ajs Nac 12 motor amit én javítok. 125ccm, 2henger, 2szelep/henger, SOHC. sehol se találok hozzá manualt, és nem tudom mennyinek kellene lennie a szelep hézagnak.A másik: hogyan állapítsam meg a vez.lánc állapotát? fogaskeréktől épphogy elemelkedik, vagy esetleg a lánc feszítőnél nézzem valahogy a kopást? köszi a választ!
megtaláltam google-ba beirtam. kidobta a képet a termosztát házról!
a vizpumpát néztem az oldalán nem találtam légtelenitöt.
A termosztát ház az hol van rajta?
éN kerestem rajta sehol nem találtam az átkozott légtelenitöt legszivesebben felgyújtottam volna ezt a szar majestyit nagyon felidegesitett.
Azt mondják elég a hőgombát ki lazitani és le légteleniti magát.
De melyik csavar a légtelenitö a termosztáton?
Még nem kentem le vele
klingeritböl vágok bele tömitést azzal birni fogja még megjön hozzá a tömités.
"...lekenem piros tömitőpasztával..." Azatatatat csak nem kéne.
Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy az rf 900 gyári dobon mekkora a csavarok közti távolság?

Üdv
És a termosztát házon légteleníteni kell
MAjestyn a henger alján lévő vízcsövön jön le a víz.
egyszer teszteltem többféle tömítő anyagot, mindet oldotta a benzin
szélvédőragasztót még nem áztattam be direktbe
amit megtehetsz hogy teszel bele egy o-gyűrűt és azt fixálod a ragaccsal amíg nem marad benne
volt már ilyen próbálkozásom, teljesen jó lett utána ki sem jött az o-gyűrű a csészéből
a szürkét is oldja az új benzin.
A "piros paszta" jól beoldódik majd, és szépen eldugít mindent...cserélni kell a tömítést, néha csak egy nagyobb o-gyűrűt kell behajtogatni a megfelelő keresztmetszetből.
Általában a vízpumpa alján van egy drain csavar, ahol lejön a hűtőközeg.
Yamaha majesty 125-ön hogy lehet az összes fagyállót le engedni?
A hengerfejröl lehúztam a 2 vizcsöt vissza raktam,
öntöttem bele az új fagyállót 4deci ment bele feljött a régi fagyálló nem folyt le az összes.
A karbi poharán meg pricolja a benzint rossz a tömités rajta
ideiglenesen ha lekenem piros tömitőpasztával birná vajon?
Nem tudom benzinálló a piros tömitöpaszta?
Pesten adok neked 5000-ért jó kompresszort.
Üdv.HUSQVARNA TE 450-2005 gyújtás hibás-nincs szikra-hozzáértő szakit keresnék aki megoldja a problémám.Bp-Pest megye.tel:06302093728-előre is köszönöm.
Sziasztok!
Tudom nem ide tartozik de a kompresszorom bedolgozza az olajat a termelt levegőbe és olajos levegő jön ki a szórópisztoly végén,/már amikor megvettem ilyen volt/ szétkaptam és az olajlehúzó gyűrűbe nincs az a spirál ami az általam szétszedett dugókban az olajlehúzó gyűrűben benne voltak lehet ennek a hiányossága miatt nem húzza le az olajat?
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene nekem.
Bashan 200ccm, vízhűtéses quad, a hengerfejet mennyi Nm nyomatékkal kell lehúzni?
Nem találok róla semmit a neten.
Köszi
itt van
én 30-40 óra között cserélem a fagyállót is és elég romos amikor kiengedem
akkor milyen lehet ha benne van 4-5 évet
sziasztok segitségre lenne szügségem cpi oliver city 50 es motorom van elektromos problémái vannak aki tudja hol találok kapcsolási rajzot kérem segitsen nagyon köszönöm
2005-ös
Meg rozsdás...
a fagyálló nem csak a fagyás ellen van hanem ken is...ha sima vízzel használod vízköves is lehet...
régi vagy új rs?
Sziasztok! Elképzelhető hogy gyenge akksi miatt hülyéskedik a powerrendszer aprilia rs125-ön?