Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kitakarítva újra zsírozva
ezzel csak egy a baj hogy mindig marad benne víz valahol ... inkább friss fagyállót bele most az a 2 liter csak nem vág haza
1: nyáron is fagyállóval kell használni
2: cserélj le minden folyadékot aztán úgy tedd el
3: tavasszal csak a fékfolyadékot cseréld
sziasztok!
téliesíteném motorom, és a vízzel kapcsolatban szeretnék kérdezni!
tudom-tudom, tegyek bele fagyállót! de én egyáltalán nem használnám a télen. az okozhat a motorban kárt, hogy ha minden folyadékot leeresztek belőle? (gondolok itt:víz, olaj) Egy kétütemű motorról lenne szó. tavasszal pedig feltölteném, és irány!
Jó lesz így?:)
Ez így rendben is van...de én a kormány nyakcsapágyra, meg a lengövilla tügörgös csapágyazására gondoltam...
Üdv!
A főtengelyt, az alsó és felső blokkot ,és a hajtó rudakat elvittem szakihoz megnézte a sikló csapágyakat kimérte azt mondta jók , a váltó csapágyakat én néztem nem kotyogtak, a hajtókaron a dugattyúk nem kotyogtak viszont 1 olajlehúzó és két középső gyűrű be volt ragadva a 4 dugón így leszedtem a gyűrűket és kitakarítottam a hornyokat úgy lettek vissza téve
üdv
Csináltass az oktogonnál. kb. 2000Ft/db.
LP olcsó és jó. A nagytétényi úton más akkut is találsz jó áron.
As jellemzöen kondenzàlodò viz. Hidegebb idöben erösebb a jelensêg. Exert van gyàrilag furat a rendszeren.
Ha màr ìgy szèt volt boritva, nyakcsapàgyat, lengövilla himba csapàgyakat is àtnèzted, zsìroztad vagy cserèlted?
több kép
Sziasztok!
sikerült kicserélnem a vezérmű láncot, tegnap be is indítottam gsx 750f
megszűnt a csúnya csörgő hang szépen jár de észrevettem ,hogy csöpög de rendesen a kipufogóból a víz, ami idáig nem volt jellemző!
minden kínai
nekem most már elég jól haldoklik a gyári 8 éves akku a huskyban
de sehol nem találok olyat mint ami benne van
yuasa xtz 7s
Szerintem kínaiak voltak! Nekem a lecserélt varta remekül működik az 'új' pedig mintha már cellazárlatos lenne, pedig alig több mint egy éves.
Segítségre lenne szükségem! Van egy 600-as XT-m frissen összeraktam a blokkot ,de a hengerfej felől kopogó hangja van . Namost kipufogó szelepek felől levettem a kupakokat ,hogy megnézzem nyomja-e az olajat. A jobb oldalról ahol az olajozó furat is van onnét fröcskölt az olaj a bal oldalról kevésbé ez normális? Illetve Erről az oldalról jön a hang is. Leszedtem a szelepfedelet meg a kuplungdeknit ,hogy tiszta-e az olajozó furat és az. Olajpumpát kicseréltem. Hol veszíthet nyomást esetleg?
sziasztok.egy kis segítséget szeretnék kérni.1985-ös Yamaha Fz400r-hez szeretnék hengerfej pakolást venni.tudnátok-e segíteni abban hogy hol tudnék beszerezni egyet?előre is köszönöm annak aki segít.
Most vittünk vissza 3 Varta aksit...
+58 fokban menne a fszom motorozni.....
Mennyire?.....kb. pontosan 36.78%-kal indul nehezebben mint + 58C°-ban.......szerintem.
Jó az most is ha a japót sikerül venni....a taiwani már lutri...
szívócsonkot nem?
mondj egy jót
pl a yuasa régen egy isten volt most meg eléggé ócska
Juppijééé..... :P
Hideg mennyire lehet befolyásoló tényező?
Hááát, arról sem mondanak túl sok jót mostanában....
Varta