Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Varj ez meg semmi. Valojaban az urge kicsit vak. Annyira hogy semmilyen jogositvanyt nem adnak neki.
Es motorozik autot vezet. Elol semmilyen fek nincs a motoron.
Én csak azt nem értem ilyen "szintű szaktudással" hogy mer hozzányúlni a motorhoz?!
Az a szűrőház.
Már kész is van. Jár a motor mint a doksza.
nincs evvel sok baj egyik úszó fordítva van, ki kell egyengetni takarítani beállítani aztán jólvanaz
Őszinte részvétem a reparáláshoz.
milyenkurvajómár a csésze felfogatás
nem is láttam még ilyet
így legalább nem görbítgeti el a vidéki ember a csészét a csavar megtépkedéssel
Vevő hozza sírva a motorját hogy tüsszög és nem megy jól. Úszótűt cserélt.
Ott a pont!Köszi!
Üdv egy am6 os blokkon cserélek hengerfej tömitést
mekkora erővel kell meghúzni a csavarokat?
Gyáli motorgumi szervizbe motorjavításban jártas kollégát keresünk!
De olyan már nem lenne aki feltolná az anyagot a netre. Mind meghalnánk.
Viszont lehet kapni külön nittelőszemet 2 rugó körül, legfeljebb az nem Tsubaki lesz hanem DID vagy valami más.
Érdekes,hogy mindenkinek furatos volt csak az enyém tömör.Lehet tényleg puha a vége,megpróbálom megfúrni és akkor no problema.
Ezért írtunk többfélét, de a lényeg, hogy a Tiédhez akkor a kalapácsos eszköz lenne a jó, szerezz olyat vagy az Ini féle megoldást alkalmazd ha mindenképp otthon szeretnéd megoldani.
Köszönöm a hozzászólásokat,de még mindig nem tudom,hogy a furat nélküli nittelőszemet egy csavaros kütyü miként peremezi szét.Ha lenne benne furat akkor nem lenne gond mert van olyan készülékem amivel már szereltem láncot.
volt hogy felhívtak hogy nincs épp, de ha lesz akkor szólnak, na azóta hívtuk őket sokszor de sehol semmi
Telefonon nem próbáltad? Vagy NET-en rendelted? Vagy elment az eszük?
ősz óta próbálkozunk..... most már feladtuk
régen jó volt, ismerősnek még kedvezménye is volt
Lehet , nem tud magyarul?
Nekem a nyomatékkulcsaim mindkettő "német" , de lefogadnám, hogy Kínában készültek.
Tőlük vettem 6 éve a gumiszerelő és a centrírozó gépet, akkor sikerült valami főnökkel beszélni (alkudni) és valami szlávos beütés volt azt hiszem orosz, a titkárnő beszélt jól magyarul. Nekem nem volt rossz a tapasztalatom velük, de azóta ugye sok víz lefolyt....
Azthittem a szerszam nem jo. Mert most en is ezt hasznalom igaz pitposse neven. De mindegy is ugyis minden kinaban keszul.