Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kipucolja. De egyben növeli a benzin oktánszámát is, mert kerozin van benne. Vagy ha nem ez a helyes kifejezés, akkor sorry. Csak óvatosan az adagolással.
A mikulásban is hiszel?

Amúgy, egy flakon egy tank autóknál... neked kb 5 tank. Ha csak a tisztítás miatt vetted akkor 2 tankhoz.
kitisztitsa a rendszert.
Meg sokat is állt a motor nem árt neki egy tisztitás.
minek vettél ilyet a robogódba?
A Wynn's Benzinadalékból mennyit kell a tankba önteni tankoláskor nincs rá irva az adagolási arány.
10,5L-es a 4t robogóm tankja.
ilyet vettem 325ml-es
Nem csak a villamos ment el a ház előtt?
Ha túl keményre van fújva a gumi akkor áthozhatja a remegést

Állítsd le a motort, ha nincs villamos és remeg akkor nem a villamos csinálja, de a motor sem, ez a legrosszabb helyzet... de ne ijedj meg, bonts egy sört és nyugi!

Ha már a motort is zavarják a villamosok akkor költözz el. De sör mindig legyen kéznél... kitudja mi lesz még
Szedd ki a csörgőkígyót a blokkból...
Üdv! Mért csöröghet a motorom?

Itt egy videó ami a motorom hangjáról készült.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Tudom, egy telefonon felvett videón keresztül nem lehet megállapítani a pontos hibát. De engem csak az érdekelne hogy ennek a motornak nem hajtókar problémái vannak? Mert szerintem a hajtókarnak sokkal erőteljesebb, csattogósabb hangja van, de mivel nem vagyok nagyon hozzáértő és szerelő sem ezért kérdezném meg a Ti véleményeteket is.

Jövőhétre van időpontom a szerelőhöz és elviszem hozzá, de már kicsit idegesít a dolog és kíváncsi vagyok a problémára.
itt a hideg és fázik vagy bántottad és fél tőled.
bocs nem aludtam eleget...
Hello!
van egy suzuki rm 250 em és alapjáraton remeg az egész akkor is ha gázt adok mi okozhatja a remegést? Előre is köszi a segítséget.
én már meggondoltam.
ha valaki hoz valamit akkor leülök mellé és mondom mit csináljon
Kétszer is meggondolandó!
nem tudom nem én csináltam(amit én csináltam még mindig hibátlan)
hozták hogy nem megy, kitakarítottam a karbit és ment. mondja a csávó próbáljam ki hosszabb távon milyen, kb 5 km után eldurrant
az a bosszantó hogy szoptam vele napokig egy hamburger áráért
na de legalább megtelt a pohár és nem kínlódok többet senki szarjával
Nem lett alaposan a helyére téve vajon? Mert magától nem szokott kiesni.
az volt a legnagyobb gáz hogy egy karbipucolásra hozták el
aztán új henger új dugó új főtengelycsapágy lett belőle
a motor ára rá lett költve(és még így is egy hulladék foshalom maradt)
Útlevele sem volt a "világlátáshoz" ?
nekem nemrég volt egy csattanás és fura hang egy robogónál aztán feljött a csapszegzéger a hengerbe körbenézni
En a misztikus szelelo hangot keresnem eloszor. Nem is ertem miert estek neki a karburatornak.
Kíváncsiak vagyunk mit találsz.
Sziasztok az lenne a problémám hogy barátomnak van egy robogója (hurikán :) és az a tünet hogy ment vele és egy csattanás majd hosszas szelelő hang mellett lefulladt. Azóta karbi teljes tisztítás megvolt szikra van jól be van állítva a keverékszabályzás tehát ilyenek nem lehetnek több mint valószínű hogy motorikus a hiba ha esetleg tudnátok vagy tapasztaltatok ilyen megköszönném a segítségeteket hogy mivel kezdjem a hiba feltárását.Válaszaitokat előre is köszönöm.
Köszönöm a hozzászólásokat. A hétvégén megnézem hátha tényleg csak a folyadék miatt van.
Majd ha kopik egy kicsit a lamella, ki fog támasztani.
Egy 1000RR-en akartak komplett kuplungot cserélni egy vagyonért, mert nagyon kint fogott a kar és nem tudták mi a baj, majd kitalálták, hogy hézagolják az alsó munkahenger, a tulaj ebbe sem ment bele, aztán hozzám került a motor, levettem a kupakot, leszívtam alsó nívóig a folyadékot és egyből jó helyen emelt ki. Az ember rosszul volt, hogy két szervizben is vagyonokért akarták orvosolni a hibát és hetekig kínlódtak, de javítás gyakorlatilag 1 perc volt. Akkor 1 éves volt a motor.
Fékfolyadékra gondoltam.
Fékkel járt így a motorhaver, hogy fékbetétet akart cserélni, és nem tudta az újak berakásához a munkahengereket visszanyomni, hogy a tárcsa beférjen