Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a jt honlapján is meg lehet nézni, eddig nálam még nem tévedett
A motoralkatrész.eu honlapján meg tudod nézni
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne.
Most cseréltek elvileg lánc szettet a motoron (600F4) és nagyon lazának találom az új láncot, bőven 3cm felett van a kilengése, ráadásul maxon hátra van tolva a láncfeszítője.

A lánc és a lánctányér újnak tűnik.

Mekkora lánc kell a motorra és hátulra hányas fogaskerék a gyári áttétel?

üdv
fúrás nélkül új dugó nem okos ötlet
nem lett fúrva csak üj dugó de nem szorúl
üdv küldöm a husqvarna gyújtásról a fotókat
köszönöm szépen, ez mind nagyon hasznos info volt!
Figyi vhogy enis gondoltam h el fogy az ero de mentem cr el is es nen titott ugy le mint az enyem nem lehet vmit alitani?..mert ugysem tudod vegig huzni mert el kel valtani..de mier odaig el jutok be fullad
Gondolom elfogy a "ccm". Attól még hogy van power, nem határtalan az erő. Tegyél rá egy turbót.
plusz a porcelánon ott marad a kefe fémszálaiból egy kis anyag és mégjobban vezeti
gázforrasztó+sűrített levegő és már szinte újszerű is lesz a gyertya
Hello mindenki .lenne egy olyan kerdesem h van egy suzuki rm krosszmototorom..
es mikor nyit a power egy kis ideig le szakadsz a motorol ..utana meg mint ha el fogyna...mit lehet tenni ezzel kapccsolatban?
Két gyertya? Az a kemény. A felső gyertya helyén volt valószínűleg az injektor. Oda szoktak normál gyertyamenetet vágatni. Teszik ezt azért, mert a régi pici gyertya nagyon érzékeny a keverék minőségére és gyakran fordult elő hogy beköpte a masina. A nagyobb gyertyánál ez nem fordul elő. Legalábbis nagyon ritkán. Igen, van olyan hogy a gyertya kint jól működik, de nyomás alatt már nem. Főleg ha előtte már jó kormos volt és drótkefével pucolták. Ilyenkor a drótkefe apró karmolásokat hagy a gyertyán és az ide berakódott korom rossz irányba vezeti az ívet. Ilyenkor van az hogy a gyertya a porcelán mellett szikrázik.
mármint ott valamelyik helyén nem gyertya volt, hanem mondjuk injektor pl? vagy nem értem a dolgot..
írj egy mailt aztán holnap megkeresem
itt a közelbe nagyon elfoglaltak az "urak"
kiskőrösi elérhetőségét meg tudod adni?
Valoszinu hogy az also gyertya csak arra szolgal hogy tomitse az eredeti gyertya helyet.
Értem, hát sajna az enyémet már átalakították.. egy mikuni karbi van rajta. Egyébként az alatt a kevés alatt, amit mentem vele, úgy tűnt, hogy jól teszi ez is a dolgát. Még az érdekelne nagyon, hogy miért van két gyertya benne, és hogy ez gyári megoldás-e.. Illetve, hogy ezek csinálhatnak-e olyat, hogy ad szikrát kinn, de benn nyomás alatt már nem..!?
van kiskőrösön is meg hartán is, harta neked nem közelebb?
üdv! ini, te ha jól emlékszem csengődi vagy.
nem ismersz ott a környéken korrekt motorszerelőt? mondjuk, akasztó, kiskőrös környékén?
az nem hegy az csak domb
ez már hegyféle: link
Az nem 'baj', a baj az, ha a kocsma előtt sétálunk négykézláb, és valami részeg disznó a kezünkre lép!
Erre nem is gondoltam.
NEEEE ez komoly kérdés ? Az baj ha félbetört a főtengely ?
1500ért lehet ám kapni egy csomó nagyfröccsöt