Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lada alapjárati mágnesszelep? Bár gyengécske,rövid úttal.
de az motor nem menne vissza csak ha fordítva kap áramot
az a lényeg hogy bármi meghibásodás lenne a rendszerben egyből menjen vissza a pöcök vagy ki se jöjjön
Az ott is kijönne,csak rugós tüske kellene a végére,már amennyiben a tárcsát gondoltad rögzíteni.
nem ilyenre gondoltam
itt egy rajz, szóval a kérdőjeles dologhoz kellene okosság
egyáltalán van-e ilyen valami
az a lényeg gomb nyom tüske ki, gomb enged tüske vissza
Fényszóró állító motor,igaz nem fokozatmentes.Három-öt állása van,50-90-130-200.a többi fölötte.
félreértelmezted
nekem olyan felépítésű valami kellene mint a behúzótekercs hogy kijöjjön valami pöcök belőle ami utána megfogja a tárcsát
Ez a válasz akkor lenne hasznos, ha tudnám, hogy az elsőt hogyan kell
Erre az az egyszerű válasz adható, hogy: "Ugyan úgy, mint az elsőt!"
Sziasztok!
Hogyan kell lelégteleníteni a motor hátsó fékét?
Huzalvastagság kérdése az egész, és ha csak meg kell fogja akkor talán megoldható.Pl: 10 000 menet 0, 05 huzallal akkora mint egy csengőreduktor primer tekercse28x28x25 mm, és egyenáramú ellenállása KOhm nagyságú, csak egy jó vasmag kell hozzá, pontosan csiszolt felülettel.
az a lényeg hogy egy kerek tárcsát kellene oldalról megnyomni valami villanyos kütyüvel néha-néha úgy hogy azt meg is tartsa
a tárcsa a karbin lenne ahová a bowdenek becsatlakoznak
ilyen sufni tempomat szerű
sajna a behúzótekercs túl nagy meg rengeteg áramot felvesz
Egyenáram esetén mágnestekercs nem nagyon, mert csak az ohmos ellenállás lép be, de kellően vékony huzallal ez az Ohm megnövelhető, de milyen távolról akarsz és mit működtetni? Nem lenne jobb egy ablakemelő motor pl?
villanyos józsibáááá!
van olyan elektromos kütyü mint a kocsikon a behúzótekercs csak kisebb?
és bírja az aktív állapotot akár 20 percig is ne füstöljön el mint a kozpontizár
Iratkozz be egy gépipari szakközépbe, és 5 év múlva mint gépésztechnikus tudni fogod mi merre mennyi?!
Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy ráadtam a gyújtást aztán mikor megnyomtam az önindítót se kép se hang. A műszerfal se "tölt" be. Lehet hogy akksi gond? biztosíték?
Amig indul es viszonylag csendes a motor addig en nem szednem szet. Kompresszio meressel viszonylag kozel meg lehet mondani milyen allapotu a motor. Ha meg csorompol es nehezen indul (jol beallitott karburatorral es gyujtassal) akkor erdemes szetszedni.
Helló! Hülye kérdés lessz, nézzétek el nekem. Nemrég vettem egy CR 250-et ('96) és nemtudom mennyi üzemóra van benne. Ezért azt szeretném kérdezni, hogy ha levennénk a hengert akkor a dugón lehetne látni a elhasználtságot egy "avatatlan" szemnek?A hajtókar az tudom hogy fel-le kell mozgatni és ha kotyog akkor az csere. Esetleg ha raknák fel jó minőségű képeket mindenről, akkor tudnátok segíteni ebben vagy egyből vinnikéne szerelőhöz? Előre is köszönöm! :)

headshot
simsonnál csak ki kellett akasztani utána bármilyen állásban megállt
az onroados cikket olvastam már, a másikat meg majd lefordítom
az a helyzet hogy mivel nem aszfalton használom csak teljesen különböző gázállásoknál kellene fixálni kézvédő is van fent így hely se igen van meg a súlynál szorítók is kizárva
simsonnál a kiszálasodott bowden volt az

http://brakeawayproducts.com/productinfo.html

http://onroad.hu/2
014/05/15/tempomat-motorra/
ezt
de nem akarom fogni a gázkart
néztem ezt a bilincses megoldást(egyik fele fixen a kormányon, másik fele a gázkaron valami excenteres akármi) az meg nem fér fel
Gazkarra van "tempomat". Lehet kapni. Legalabbis itt de szerintem mindenhol.
ötleteket várok
terveztem egy "paraszt" tempomatot készíteni a motoromra
ahol a bowdent huzigálja a karbinál erre a tengelyre teszek egy tárcsát és ezt akarnám valamivel megfogatni olyasmi cuccal mint a kocsikon a behúzótekercs
gomb nyom, tüske kibújik fogva tart
na ilyen cuccot keresek mivel egy behúzótekercs sok áramot eszik, túl erős és nem fér el
teszteltem a központizár motort de az olyan fél perc alatt elfüstölt
ötlet?
esetleg más megoldás?
az a lényeg hogy bal kézzel tudjam fixálni az adott gázállást de úgy hogy ha elengedem egyből oldjon
reginában is van jó?
én még abban csak nyúlósat láttam, a kmc olcsóbb tőle az is jobb volt