Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen , ez számomra is teljesen érthetetlen.
De igazán azt nem értem hogy ha gyári (rávaló) órát vettél rá, az hogyan foroghat más irányba?! Nem vágom.
Mármint magát a meghajtót? Én is gondoltam rá, de nem valószínű, hogy a féktárcsa mellett találnék neki megfelelő helyet .
Vagy megtanulsz hátrafelé motorozni. Istenem de bolond vagyok ma.....
Átrakod a másik oldalra a kihajtást? Hirtelen ez jutott eszembe, lehet hülyeség.
Sziasztok!
Van egy Aprilia RX 50-em. (1999-es)
Nem volt rajta km óra, hát vettem egyet bontottan, hozzá egy gyári km spirált. Egy baj van.. Betettem a spirált a helyére , de nem mozdult az óra. A km meghajtó teker. Kivettem a spirált a meghajtóból, és megtekertem kézzel. Ha az óra járásával ellenkező irányba tekertem, az óra mozdult, mért. Viszont a meghajtó az óra járásával megegyezően teker. Akkor működne az óra , ha hátrafelé pörgetném a kereket (de ugye akkor nem pörög a meghajtó) . Mit lehet csinálni?
Sziasztok!

Az miért van, hogy az első 15 percben tök finoman jár a váltó alig érzem, hogy új fokozatba raktam viszont utána egyre keményebben rakja egyikből a másikba.
elviekben mindent úgy raktam össze ahogy volt de fülre is jobban pörög arra gondoltam beviszem holnap a patikába a görgőket az ujjakat és megméretem!mert fogásra is könyebbnek érzem mint a régieket!meg a közepében a réz vagy milyen betét mozog zörög az normális?mert több garnitura görgő van nekem is itthon és az egysem ilyen súlyba is van több csak egysem ez a méret ez a 17x12!
Nem csinaltal valamit rosszul? Lehet a tarcsa nem jon ki azaz nem valt fel. Ha nehezebb gorgo kell senki nem fogja neked megmonsani mekkora sulyu kell. Ezt kiserletezessel kell megtalalni. Nekem pl van egy egesz szett mikor beszabalyozom a motort. Mindenfele sulyu es meretu.
Sziasztok segitséget szeretnék kérni görgő méret témában!A tény állás a következő egy derbi atlantisról van szó 99 es kiadás!a görgő mérete 17x12 vettem egy szett új 5,2 est ami véleményem szerint közel nincs annyi mert ami benn volt kopott az kerek 5 gramm az uj 5,2 essel forog mint az állat de 50-nél jobban nem megy a régi kopottal is ment 75-80 at csak hát ugye nehezen kapta el a fonalat!A kérdésem az lenne mekkora görgő kellene mert ugye a kopott az 5 gramm és újba mekkorát vegyek?a vákaszokat elöre is köszönöm!
A felni meg van ütve, meg lazák is kicsit a küllők. hol foglalkoznak ilyesmivel?
Köszönöm!
http://teszereled.hu/kapcsolat...
de ők tuti üzemelnek még
http://www.fullcar.hu/cegadato...
nem tudom működik-e még, de egy telefont megér
centírozásra gondolsz?
Sziasztok!

A mocim hátsó kerekébe van egy állati nagy nyolcas.
Ki foglalkozik ennek a javításával ha egyáltalán meg lehet javítani?
inuYUASA
Sziasztok!

Budapesten keresnék kiadó műhelyt pár órára, ahol egy motorblokkot széthúzhatnék, majd később össze is rakhatnék.

Köszi
Nem dehogy.
Azért a régit se dobd ki!
Az injektorsorom volt a halott.
Vettem egy másikat, felraktuk és minden tökéletes lett.
Azért köszönöm a segítségeket.
Kawás topikokban kérdezd meg Kawazsoltit ő Pécsi, az közelebb van arra, mint én innen Tisza mellől, talán tud javasolni valakit.
vagy Tihanyit!
kicsodát?
:)