Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szinte minden gyarto gyart minden meretben legalabb 5-7 kulombozo szakitosziladsagu kemenysegu lancot. Teves hiedelem hogy egy gyarto szar a masik meg fasza. RK, EK, DID, Regina, mind gyartanak jo es szar lancokat. Menj honlapukra es valaszd a neked (penztarcadnak) megfelelot. Tajekozodj mik a lancok elettartamanak roviditoi es hosszabitoi.
Sziasztok!

Milyen láncot tudtok ajánlani egy 2011- évjáratú aprilia mx 50- re?
Az eredeti láncon nem volt márkajelzés, az nem nyúlt csak elkopott.
A motoromra vettem egy új láncszettet, lánc és a fogaskerekek, és a mostani DID- professional lánc úgy nyúlik mint a fene. Tudom, hogy az új láncok szoktak egy kicsit nyúlni, de ez iszonyatosan nyúlik a fogaskerekeket lezabálja.

Köszönöm!
okosabb lettem :)
általában csak az ára
ha pl jaso fc akkor olyat kell nézni
sokszor az olcsóbb is simán teljesíti a feltételeket
sok különbség nincs a két olaj között
köszi a sok segítséget
ha találok olyat
keresd ki a gépkönyvből milyen előírásoknak-szabványoknak kell az olajnak megfelelni aztán olyat tegyél bele
a gyártók-forgalmazók sokszor olyat is rásóznak az emberre ami nem feltétlen szükséges "mert a motorod megérdemli"
remélem h jó bele am ktm mx 250-be kell
amúgy ez egy k... drága olaj, tuti ilyen kell bele?
köszi a segítséget
ami a váltóba kell arra ráírják hogy transmission
akkor az a lényeg h benzinbe való
az olajgyártó magasról leszarja hogy kevered
a motorgyártó határozza meg hogy a motorba mi kell
egyik olajon sincs hogy keverd, meg hogy mennyit tölts bele
nem feltétlen
vannak simán "csak" hülyék is:
http://www.gyakorikerdesek.hu/...
de nincs sehol keverési arány akkor nem benzinbe való?
ez a kérdés erős lustaság
http://www.lmgtfy.com/?q=Putol...
Sziasztok kérdés sherco 510 4t a motot olajban érzem a benzint és egy kis csiripelést is hallok a henger fejtől mi lehet a bibi füst nincs és megy is mint álat az olaj friss motul 10w50-es
helló!
az lenne a kérdésem h tudja e valaki a Putoline ester tech mx9 az benzinbe való olaj e?
akkor az nem szerelő volt
keress egy igazit, ne érd be kínai másolatokkal
Sziasztok!

Van egy Aprilia RX 50-em , gázbowden csere alkalmával szét lett szedve a karburátor (szerelő által) . Nem igazán konyított a dologhoz. Van , hogy a motor lepüfög (nem áll meg, csak nem húz neki) már négyesben, de ötösben és hatosban mindenképp. Nem kap elég benzint? A súbertűre gondoltam. Hogy lehet állítani rajta?
Sziasztok!
Kéne egy kis segítség.Vettem egy Suzuki Sepiát,de minek!
Minden szép és jó,csak nem megy 45-nél többet és a fogyasztásom 8 liter százon!Szivató jól működik megnéztük,vettem karburátor javítót,mindent kicseréltünk,de a fogyasztás nem javult !
A motorja erős,nem kopott.Mi lehet még?Úgy tudom a gyújtásán nem lehet állítani,vagy mégis?
Köszönöm szépen a segítséget!
koszi a valaszt.... megvan a hiba, gyujtas feloli fotengelyszimeringnek lottek, ott engedi fel a levegot... ugyh most keresgetek. 44x22x8-as meretet...
nem is emlékszem mikor raktam fel utoljára olasz hengerszettet .... pár éve még nem volt gond tegyük a jobbat nem baj ha drágább most meg hogy lehetne megoldani hogy olcsóbb legyen és menjen is ...már nem éri meg fúratni se olcsóbb egy komplett hengerszett meg persze kevesebb az utánajárás az egyik ismerős mondta hogy nem éri meg karburátort takarítani mióta van kínai teszi az újat és kész