Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdemes lenne gumissal centríroztatni Megemelve a kerék szabadon forog?
17-es, 2000-től!
Okozhatja: keréksúly, szál szakadt gumi, vagy megvan ütve a felni !
a 16 os kerék , különben általában szinte mindegyik szitál a 900 as is
Valaki meg tudná mondani, hogy 170 km/h felett miért kezd szitálni a kormány? Valami konkrét kiváltó okot tud valaki mondani, mert nem jövünk rá! Futómű jó, kormánynyak nem lóg. Hornet 600, 2003.
itt tudnak segíteni: 0620-5985100
Köszönöm a gyors választ. Akkor valamikor ránézek majd. Amúgy mennyire megbízható ez a tipusú blokk? Egyik ismerős nagyon le akart beszélni erről a fajtáról.
Nem emel ki rendesen, ez még a jobbik, ha csúszna az rosszabb lenne :D
Talán be van verődve a kuplung kosár. Egy rá kukkantást meg érne szerintem
Hello, pár napja hozzá jutottam egy AM6-os kismotorhoz, 1-2 dolgot már kijavítottam, de most nem bírok egy hibával. A váltó kicsit akadóssan lehet pakólgatni és nehezen lehet üresbe tenni. Kuplungott már beállítottam, de nem lett jobb. Esetleg valaki találkozott már ilyen hibával? Bontás nélkül orvosólható? Válaszokat előre is köszönöm.
A hibás hengerhez tartozó kipufogónyílás a szeleptől a kipuffig mennyire kokszos? Nem koszos, KOKSZOS?!
Pl.: Cseréld fel ahhoz a hibás hengerhez tartozó trafó két oldalát. Utána mi az eredmény? A kipufogó mennyire ""tiszta""? Megnéztétek nincs -e valami szétesve az ahhoz a hengerhez tartozó kipuffban pl?
Mert valamit nem vettetek észre az biztos.
Sziasztok!

Segítségetek kérem a következőben:
Aprilia Pegaso 650 ie típusú motoromon most először szeretnék a hátsó felfüggesztésen állítani. Aki csinált már ilyet, leírná nagyjából, hogy hogyan kezdjek hozzá? Előre köszi!
Sziasztok
Lenne egy komoly kérdésem? Van 1 Kawasaki z750-em 2005-ös ami nem tartja az alapjáratot és 3hengerezik,már elkövettünk vele sok mindent :gyertya,trafó,injektor,csere,üzemanyagrendszer,szivattyú tisztítás,shell100-as benzin,kompresszió,szinkron rendben és nem jó. Elektromos hibára gyanakszunk de nem tudjuk hogy mi,2000-től nem érződik, előre is köszönöm! A számom 0630 380 2377
NITRO X FUEL COMMANDER tapasztalata van valakinek?
elvileg megoldódott a befulladás egy gumicső nem ment le az airboxtól most már csak 3 hengerezik néha, az meg gyertya, gyújtó kábel vagy trafó lesz ... menni fog ez mint az ágyba szarás karbiszinkront majd állítunk rajta ha haver hazajött horvátból ...
Kedves fórumozó!

Kérlek hívd ezt a számot, és hivatkozz erre a fórumra. 06-20-5985100
Sziasztok!
Ismerősöm vett egy hónapja egy CBR 600 (2000) utolsó karburátoros szériát. A fesz szabályzó megadta magát és mindent kinyírt ami elektromos
Olyan kérdésem lenne hogy ami a CBF 600-as (2004-2007)tankja alatt van "központi agy" - vagy micsoda az esetleg egyezhet ezzel a típussal? Minden más elektronikai cuccot beszerzett már csak ez hiányzik (ez a legdrágább). És esetleg azt lehet tudni mi ennek a hivatalos neve?
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy Budapesten (inkább Pest), tudtnátok mondani nekem megbízható motorszerelőt a következő munkához?
Cagiva Mito dugattyúcsere, lehet egy hajtókarra is beruháznék, de a tűgörgők mindenképpen, illetve az előző tulaj szerintem nem hőálló szimeringet tett vagy tetetett a főtengelyhez, így valószínűleg az is csere.
Alkatrészeket megbeszélnénk, de próbálom a lehető legtöbbet rááldozni, mivel ezek után a szervizkönyves 16000 km (dugattyucsere) idoszakot már csak minimálisabb költségekkel szeretném megúszni a nagymotor vételig:)

Ha tudtok segíteni, azt nagyon megköszönném!
Ha benzinnel locsolod az jobb. Már csak egy szál gyufa kell.
Ember.. Én hülye meg egyesével zsírozgatom az O gyűrűket. Ja és ráadásul kék színű (a külsőre is adjuk) FAVORIT zsírral. Nem,hogy elmennék egyet csajozni. (Azért arra mindig hagyok)

Különben..A drótkefét csak a külső részére használom.Azért,hogy kinézzen valahogy.Szép is lenne ha a görgöknél is meg a gyűrűket is azzal pucolnám.
1: homokbánya, veretés legalább fél óra
2: lelocsolod valamilyen olajjal
3: a megmaradt pénzt piára vagy nőkre költöd
"1.Alapos drótkefézés,majd sima kefe" Szerintem már itt elbasztad...
Fejidom rajta van?
Érdekes. Én szoktam.