Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm szépen a linket. kb 10 perce leltem rá én is
köszönöm. és az baj? ha baj, akkor mi okozhatja? csak mert a motor alján van a cső a tank pedig fent.
Benzingőz a tankból.
őőőő lehet vak vagyok, de nem látom a másik, hogy esetleg azt nem tudjátok mi lehet az oka, hogy az egyik csövön a motor alján valami párolog? a levegő olyan körülötte mintha "délibáb lenne".
Ott a link, itthon is beszerezhető!
nagyon szépen köszönöm. ez nagyon jó anyagnak tűnik. akár a fűnyíró tankját is meg tudnám csinálni. már csak be kellene szereznem egy ilyet
Köszönöm.
Azt írja: belediffundál az anyagba és erősebb lesz a kötés mint az eredeti anyag szakítószilárdsága!
a honda felnim eltört az összeillesztésnél, evvel megforrasztottam aztán hiba nélkül üzemelt
meg pár olyan dolgot megtaknyoltam már vele amit le sem merek ide írni
Köszönöm. Itt van magyarul.
nézd meg a youtube-on:
pl: http://www.youtube.com/watch?v...
bemutató videó: http://www.youtube.com/watch?v...
Elolvasni... van rajta olyan opció, hogy felolvassa a szöveget.
Bemásolod a gugli-fordítóba és mindent tudni fogsz róla. én is most olvastam el.
link
Szia INI ! Melegen lenne ragasztva? Tényleg, egyáltalán a gyárban is hogy gyártják alu-ból?
egy 3ezer forintos gázforrasztó kell hozzá meg egy drótkefe
ebay-on nézz, olyat ahol magyar az eladó
itthon is láttam hirdetve de azok drágábbak voltak
youtube-on tudsz nézni videókat róla
köszönöm. ilyet hol tudok beszerezni? ezzel én is meg tudnám csinálni?
hts2000
Ha réz lenne forrasztani lehetne. Ezt nem tudom. Talán ragasztani?
ránézésre aluminium. Egy sp1-es hűtője
Mi a hűtő anyaga?
ha kilyukadt a hűtő azzal mit lehet kezdeni?
ilyen 30 kilós tömeg alatt alig mérhető az összenyomódás
Sziasztok!

Ma reggel vettem észre, hogy a motor alatt egy kis olajfolt volt. Piros színe van. Az egyik olyan csőből jött ami a motor aljára van kivezetve. A blokk tök száraz. Még nem tudtam szétszedni, mert dolgozok, de rohadtul idegesít és ha valaki tudja, hogy mi lehet ez kérem ossza meg velem. Előre is köszönöm.