Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem 6r ről volt szó...
De akkor vegyél gs500 blokkot az van 50e ért is, esetleg simson blokk azt adnak 10e ért is...
persze, hogy nincs annyiért mert mindenki egy üzleten szeretne meggazdagodi! holott ha megnézzük egy 15-20 éves blokk reális ára vagy 70 körül lenne!
egy egész blokk kell mert nincs benne! ha nincs benne akkor nincs is mit megjavítani! ehez nem kell tudomány ;)
főtengely
már megint elszálltál kisbarátom .... hívjál már fel pár bontót mennyi egy blokk 300-400 euró között kompletten ... magánszemélytől annyiért karambolos motort is veszel kompletten igaz azt ki kell fogni , tavaly vett az egyik kishaver 700 euróért viszonylag jó állapotban 95-öst forgalomba írva működőképesen 1000 eurókért már 2000 utáni ZX6-ot vettek itt gyerekek nem is egyet
Jó reggelt!

Elég sok funkciójú riasztót szeretnél ezek szerint ami nem feltétlenül szükséges. Azt például nem tartom jónak, hogy ha közel mennek a motorhoz már pittyeg is, egy forgalmasabb helyen főleg nem. Minek fokozatos riasztás? Ha megmozdítják ordítson becsületesen a riasztó. Ezt egy viszonylag olcsó riasztó is bőven tudja. Fontos szempont a kiválasztásnál a fogyasztása is, akku kímélése miatt. Azt is döntsd el, hogy kapcsolós vagy távaktiválású legyen-e a beépítendő kütyü. Ezt mindenképpen neked kell kiválasztani a pénztárcádtól függően. Használhatod a motor kürtjét is a jelzésre de külön szirénát is beépíthetsz, ami azért jóval fülsüketítőbb hangot ad. Nekem például ilyen van beépítve: motorriasztó
Bizonyított már pár esetben amikor tapogatni kezdték a robogót. Lényeg, nem nagy ördöngösség a riasztó beépítése csak előtte pontosan fel kell mérni az elvárásoknak megfelelő készüléket és jó tisztában lenni a motor elektromos rendszerével is. Persze az is szempont mennyire rejthető el a készülék és a hozzátartozó vezetékelés, valamint ha kapcsolós aktiválású, maga a kapcsoló.
Remélem ezzel a leírással más okosabb döntést tudsz hozni.
Jo aranyaron merik ezeket a vackokat
EZ ITT picit drága lenne ha csak a két kerék kellene neked taligának....

További jó ész osztást, bár neked se sok jutott....
Ezt gondold át újból!
Azért, mert a széthullott gsxr blokk árakból indulsz ki.....

200 alatt itthoni bontóba nincs komplett blokk!
Egy jó hengerfejért elkérnek 80-100 -t, a még pöfög verziós hengerfejek 30-40
főtengely is bontóban 80-120 körül hajtókarokkal
váltó 50-80 körül ami hibátlan, a még pöfög váltók is 40-50
Generátor, öninditók 15-15 körül
A sok maradék sallang se 2Ft....
Ki az a béna aki nemtud valamit javítani egy blokkon?
Meg zxr750, zx7r blokkból volt közel 10 féle verzió...
Igazándiból Pesten, a mellettem levő parkolóban állt egy 1200-es BMW letakarva. Közel volt rakva a kocsimhoz, ezért közel kellett lépnem hozzá, és amint a közelébe értem, 3x pittyent egy mocskoshangosat. Engem leginkább ez fogott meg, hogy nem kezd el villogni meg dudálni, meg tudomisénmitcsinálni, hanem ha már mellélépnek, akkor szolidan jelzi, hogy ezzel nem kéne szórakozni. Ezenfelül indításgátlást el tudnék képzelni, meg valami fokozatos riasztást, ha esetleg rá is ülnek, akkor már ne csak csipogjon, hanem valami mégerősebb dolog legyen.
... De tudod olvasottakból nem sokat tudok elképzelni laikusként. Ha itt lenne előttem 3 motor, 3 különböző riasztóval, akkor simán tudnék választani, úgy hogy kipróbálom, megnézem-meghallgatom, melyik mit csinál. Így azért nem olyan egyszerű a dolgom.
De ha nem írod le mi az elvárásod hogyan találja ki valaki mit is szeretnél? Valami elképzelést csak írhatnál.
Véleményekre, tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, nem pedig arra, hogyan kell rákeresni a motorriasztóra. Leírásokat találok mindegyikről, de a mindennapi életből vett tapasztalatokra szívesebben alapoznék.
Pedig egyszerű a dolog, amikor riasztót szerettem volna szerelni a robogómra beírtam a Google keresőbe azt a kulcsszót, hogy motorriasztó. A kapott találatokat átnézve kiválasztottam a megfelelő riasztót , megrendeltem majd beszereltem. Hozzátenném nem vagyok szakember csak tudok olvasni és forrasztani.
sziasztok kérdezni szeretnék hol találok service manualt kawa kz 1000 police motorhoz
Adja a jóIsten, hogy ha lesz hasonló kérdésed, akkor te is ilyen válaszra lelj majd!
ITT VAN
Tudomen mennyiert merik a zx7 et egyben?........johogynem.
hámostmííír? ez egy igazságós, valótlantól eltérő bebüfi volt ... hülye ebajos mókusok meg méghülyébbnek nézik az embert
Keresett blokkot.......mutattam....hamostkotozkoggye.
annyiért mindenestől is van és akkor lehet a kerekekből taligát is csinálni
Heló! Van közületek valaki, aki motorra szerelhető riasztókban otthonvan? Gondolkozom, hogy raknék a motoromra egyet, de nem tudom, hogy milyenek léteznek, milyen árban mozognak. Valaki?
De az nem jelenti hogy nincs meg,egy telefont lehet megér!
Én tőle szereztem az akra rendszeremet is!