Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajna ezt 5 éve rakták fel :)
helló zx7r vagy zxr 750 blokk egyben valakinek van e?
Sziasztok.
Holnap megyek megnézni egy 2001-es Yamaha R6-ost.Ha jól tudom akkor az még karburátoros motor.Mire érdemes oda figyelni vagy esetleg mik a típus hibák?Köszi
Szia.
Nézd meg a vizpumpádat.az enyém cvsak egy robogó de ugyan ez a problémám volt vele.Mindent átnéztem és a vizpumpa volt a ludas de sokat segitettek itt!Ha légtelenitettél és a termo is működik akkor csak az lehet a baj.
elég szrul.
Pl hűtő sapka. A vízpumpa ment rendesen? A lapátkerekek megvannak? A hűtőventilátor sem indult be?
Hát az onnan megszökött...
Leszakadt a vezeték a starter gombról.
Rosszul írtam a hűtő kupakja.
A tágulási tartály kupakja is megtudja tréfálni az embert. Nézzétek meg hogy könnyen mozog-e.
A termosztát ahogy megmelegítettük nyitott, szóval elvileg az rendben van. A rendszert pedig amikor feltöltöttük is, és azután is többször ellenőriztük hogy ne legyen levegős.
A termosztát nem lehet rossz, esetleg levegős a rendszer?
Sziasztok!
Van egy 1989-es gj73a gsx-r 250-em. Mielőtt megvettem állt vagy egy évet, úgyhogy gyertya,olajcserét kapott, a hűtő pedig át lett mosva(a vízpumpa még nem)és kapott új folyadékot.
Na most az a probléma, hogy 20-30 perc alatt túlmelegszik és semmit nem hűt vissza. Legutóbb az óra menet közben gázadáskor vissza-vissza ment, mintha hűtene, aztán kiakadt, majd leesett a mutató és onnantól nem mért semmit, viszont le is kellett állítsam, mivel a víz hallhatóan rotyogott a tartályban. Ha valakinek bármilyen ötlete van, nagyon sokat segítene vele!
sziasztok! 2005os derbi senda 125 keresek szerszamot hol lehet ilyet kapni? fotengely ill kuplunganya leszedesehez kellene
Be van préselve.
Mi rögzíti, illetve minek kellene, hogy rögzítse?
Hát, az onnan kiesett...
Előző tulajnál állítólag még jó volt.
Kiszedtem a vezérműtengelyt hogy jobban hozzáférjek, üreges a közepe, egy cső, olaj miatt, a végén a dugót le lehet vajon szedni akkor hozzá férnék.
Be van préselve fixen. Mikor működött utoljára?
Nem tudom mennyire lenne bonyolult a kormánykapcsolót levenni, és kimosni benzinnel, vagy kontakt-sprével? Mert nagy valószínűséggel csak ennyi a baj. Nem hinnéd el milyen, és mennyi kosz található a kormánykapcsolókban!
kapcsolód lesz a ludas szerintem, nekem is csinál ilyet, de hálistennek, csak helyzetjelzőn.

ha megmozgatom a kapcsolót akkor elmegy, illetve visszajön. de csak helyzetjelzőn.

Ha ez a ludas, akkor a hátsó helyzetjelződ sem ég.

Ha nem ez akkor pedig szakadás, vagy kontakthiba.
Hali. Elment a tompitott fényszóróm se az izzo se a biztositek nem egett ki. Meg olyant csinal hogy ha atvaltok tavolsagira az sem eg, de ha megnyomom a fenykurtot eg mind a ketto. Tompitottra kapcsolva fenykurtel csak a tavolsagi. Ezek utan ki mire tippel? Eleg necces lesz igy hazamenni de majd leragasztom a fenykurtot :D
Próbálj szerezni egy újat a jeladó ""pöcök""-ből, és a régihez hozzáhegeszteni CO-géppel egy 6-os anyát pl az egyik lapján aztán annál fogva kihúzni. (nem tudom mekkorák a fizikai méretei annak a jeladónak, és mágneses-e?)
Beleszakadt légtelenítő csavart is szedtem már így ki pl.fékmunkahengerből.