Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szekesfehervari vagyok ugyhogy nem vagyok mesze:) szerencsere van egy elektro mokus aposom vele at tudom bongeszni:) ha elakadok jelentkezem ismet:)
Szóra sem érdemes. Én ilyen esetben a stroboszkóp-lámpa használatát
tudnám javasolni. Messze laksz Badacsonytól?
Koszonom:) igyekszem nem adom fel, pipa nelkul nagy a szikra, uj ngk van benne es jo a hoerteke is. Holnapra sikerult szereznem lendkerek lehuzot megprobalok ott korbenezni hatha rossz helyen gyujt.
Koszonom a segitseget
Mekkora szikra van kint pipa nélkül? Ha van 6-8 mm-es, akkor nem jó helyen van a gyújtás. vagy rossz a gyertya pl.
Ne add fel ilyen hamar!
Udv.
Egy kis segitseget szeretnek kerni hatha elofordult massal is.
Mh furia am6-os minarelli blokkos 1.5 ev allas utan hengerfejesen kerult hozzam, meg lett hengerfejezve azzal mar nincs gond viszont nem indul…meg csak ra se roffen..Szikra van..benzin olaj eljut a hengerbe, karbi ok kompresszio ok, cdi kicserelve..de nem akarja.. ha a gyertyanal adok neki benzint meg azt se gyujtja el. Arra gyanakszom hogy nyomas alatt nincs szikra..vagy roszkor gyujt
Tökéletes! Köszi!
Köszi a választ
Köszi
ha a visszajelzőt kitekered akkor is?
Sziasztok. Légyszi segítsetek! Vettem a motoromra /kawa/ ledes irányjelzőt, hozzá tartozó relével, mindent bekötöttem, de mindkét irányban jelzésnél mind a 4 irányjelző villog... mi lehet a gond?
Nem tudom az évjáratot de probáld ez alapján keresn.

http://www.bikebandit.com/1994...

1-es jelölt a CDI.
Sziasztok !
Valaki tudna nekem segíteni, hogy a yamaha jog 4LV aprio-n hol található a cdi elektronika ?
Mit gondolsz te, nem hőfok jelző izzóról van szó légolajos gsxr -n
Ha ezen gsf 400 szerviz könyvek valamelyike mond neked valamit angolul, akkor az abban leírtak szerint a legcélszerűbb.
http://www.manualedereparatie....
Na, itt az ékes bizonyíték, hogy az elektromos berendezések füsttel működnek. Ha kiszáll belőle a füst, beszarik. Ezért javaslom az új alkatrészt jól becsomagolni légmentesen, mielőtt feldugod.
Ha elviszed egy szerelőhöz.
Nem inkább az izzót leragasztani?
Visszarakni a hozza valo kipufogot.
Hello!

Husqvarna SMR450 2004 -en karbin kéne a tűn álítani, Mikuni TMR 41, de nem értek hozzá, ilyet még nem láttam, ért valaki hozzá? :)
hi.

SDS-el fogod tudni rá kötni a gépedre, vagy kifejezetten diagnosztikai eszközzel ( pl TuneECU és társai.) Természetesen ehhez kell a szoftver is, illetve a "doboz"is.

Ráadásul tisztában kell vele lenned (ha írni akarod), hogy mocskosul el tudod vele rontani az egészet... Ha csak hibakódot akarsz kiolvasni, annak vannak egyszerűbb megoldásai is amennyiben gyári a km-órád a motoron.
sziasztok! adott egy kawasaki kdx 125 a membránházba van benn egy ilyen müanyag öntött terelő(semmilyen más motorba nem láttam olyat de kivehető),mi neki a szerepe, hálás vagyok ha valaki megmondaná
Erre látatlanban nem lehet semmit mondani, valami elégett, mérni kell és keresgélni. Bármi lehet , egy saru vezetékről leégésétől, a szénné égett akármi-ig. Bízd szakemberre.
Sziasztok
Ma olyan problémám akadt, hogy gyújtásra raktam és füstölni kezdett a cdi vagy trafó.Természetesen szikra azóta nincs .De se világítás se kürt se semmi.Biztosítékot nem csapta ki.Az lenne a kérdésem,hogy mi okozhatta ezt a problémát.Attól félek, hogy bele teszek egy másik cdi-t nehogy az is le füstöljön. Aprilia rx 123 blokkal szerelt motorról van szó.
kocsiknál egy külön kütyü kell hozzá pl
motorokhoz nem valami hasonló cucc kell?
Szép napot srácok
Érdeklödnék h a fórumozók között nincs e véletlenül olyan aki 2009-2014 között járt motorszerelői suliba...
kérem dobjon 1 emailt
uazosember@gmail.com