Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

750-es Gsx-r-em van, hogyan tudnám az ecu-át rá kötni a laptopomra? Valaki tudna segíteni vagy írni olyan helyet ahol ezt pontosan megtudnám nézni? Előre is köszi.
Sziasztok. Gsf400 as motoromban mi a legegyszerűbb módja a vezérmű lánc vserejenek? Elore is koszonom: 600!
Üdv!

Feltettem egy sportkipufogót a motoromra Kawasaki ER-6f 2006-os és azóta ég az FI lámpám, mit kellene tennem ilyenkor?

Köszi.
Igen, de mondtam neki, hogy szikét nem kaptam, csak tapétavágót. Aszonta, nem baj, vág az is. Igaz nem szépen, kicsit recés lesz a seb széle, de vág.
válaszolt a sebészed?
képet tudnál nekem küldeni róla? A belseje is érdekelne! mail: baggio0513@gmail.com
Helló! Nekem van tankom, igaz egy 80-as Dt-röl de szerintem ugyanigy néz ki.
Beállíthatónak kellene lennie.
Nem fikáztam, a P20 a legnagyobb...
Fofuvoka talan.
Sziasztok!
Van egy Yamaha DT 50 MX-em. Tankot keresek rá már hónapok óta eredménytelenül. Eljutottam arra a pontra, h jó lenne bármilyen megoldás is. Gondolok itt minta alapján történő másik tank csináltatására (akár műanyagból akár lemezből) vagy a jelenlegi tankom felújítására. Ami tankom most van full gyári, viszont a rozsda belülről megette, takarítási kisérlet alkalmával pedig ki is lyukasztotta azt. A kérdésem a következő lenne: Hol tudok csináltatni tankot, illetve van e lehetőség a jelenlegi javítására? (a kép illusztráció a tank konkrét kinézetéről)
Sziasztok 2006os z750hez keresek kuplung bowdent ujjat vki tud infókat hol es mennyiert mozog elore is koszi
kb egy tizede az új árának, szerinted mit kell ennyiért elvárni tőle?
ameddig megy megy, utána megáll. kérdezd meg a forgalmazót lehet-e még rendelni hozzá alkatrészeket, aztán ha igen akkor nincs gond
szerintem
az újabbaknál(450-510) 16 órás az olajcsere ezt nem tudom, szedd le a manualt
Sziasztok!
(Husqvarna TE610) 2001
Mit gondoltok erről a motorról? Közel van,és meg tudnám venni.Kérdéseim a következők lennéknek. Tudom nem ide valók.
Mennyire üzemórás,10ü.ó olaj csere? Mit kell ezekről tudni? Erdőre kell csak..
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Hello
Adott egy aera70 es hengerrel. 50 kmph jolhuz de felette fullad, viszont ha rahuzom a szivatot akkor jo. Parnapja csinalja. Legszuro tiszta alapjarat tokeletes. Kifogytam az otletekbol. Koszi a valaszokat
Lecso tanár úr mindjárt levezeti az elméletét.
Itt van a kutya elásva. Nem véletlenül más a kiképzése a két tipusnak.
Akitől vettem azt mondta jó 4t-re és 2t re is. Akkor ez most nem is lessz így jó, vagy csak másképp kell beállítani?
Nem lehet, hogy 4T karbit szereltél a 2T helyére és szivatod magad, meg a többieket is? A tipust CB, CG, és CM125-re ajánlják. Hm? Mert akkor mennyiségi szabályzás van és akkor az nem levegő csavar. 2T karbin hátul van a levegő csavar.
Lehet nem nagy durranás, de azért működnie kellene nem?
Most ha ezt gyúnyolódásnak szántad, akkor légyszi itt hadjuk abba. Nem akarom azzal szerelőhöz vinni, hogy két csavart állítson be. Kérlek hagyd hogy segítsen aki akar, vagy ha van ötleted oszd meg, de felesleges ilyesmivel teleírkálni az oldalt. Köszönöm.
Hát, ha az az, akkor az levegőcsavar. Jó kis P20-ra való.
Légcsavar, sőt.. propeller.
Írok a sebészemnek, hogyan vegyem ki a vakbelem. Vágni tudok, meg varrni is. Szerintetek menni fog?
Tuti. www.oldminibikes.com%252Fforum..." target="_blank">Itt egy kép róla. A csavar alul van rajta. Már megőrülök tőle, hogy képtelen vagyok jól beállítani. Vagy nem ejti a fordulatot, vagy nincs alapjárat, vagy "lyuk" van hirtelen gáznál..
Biztos, hogy levegőcsavar?