Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átb@sztam volna rajta egy csavarhúzót, úgy lazítottam volna meg... Azt oldja meg otthon
Akkor tudnám mitől fog...
Behúztad.
Sziasztok.Segitséget szeretnék kérni.Van egy honda cb 500-asom.Befog az első fék.Mitől lehet?
Ismerősnek volt úgy megtépve, hogy 16-os lukat kellett fúrni bele , és az azon átdugott betonvassal tudtam lelazítani.
megértem hogy spórol az ember sosem vittem még semmit szervizbe olajcserére, meg ilyen apróbb dolgokra(van aki izzót is ott cseréltet)
de mindig megoldottam, még a dízel astrán is ahol a lengőkar fölött volt úgy megtépve hogy majd beszartam mire levettem
Van aki szeretne pénzt keresni, és van aki nem szeretné kiadni, aztán vannak a szerencsétlenek stb...!
10 dollárért már tudott volna venni egy gagyi leszedőt
amilyen majom majd úgy meghúzza hogy legközelebb is fog menni
ennél már csak az a jobb mikor azt mondta a mókus hogy jön ő megmutatom hogy csinálja adok szerszámot és majd ő erre én meg azt szoktam mondani hogy könnyű más farkával verni a csalánt
Oh ja.
Azt hittem ilyen emberek csak nálunk léteznek de hogy még a nagy Ámerikában is?
Ezt a hasonlatot nem ertem.
De komoly. Van egy urge mar 2x volt itt csak lanc olajzasra. Egyszer nem gond, befujom barkinek szivesen de mikor masodszor szinte koszones nelkul elporzott akkor esett le hogy mar csinaltam neki. Basszus varom hogy harmadszor felbukkanjon.
Olajcsere 20 dollartol megy felfele tipustol fuggoen. Ez egy 1600 Vstar volt szal konnyu. Egy tizest adott. De most nem lett volna egyszerubb csak leulni a varoba en meg lecserelem? Azert ennyire szarragonak lenni. Itt penny pincher-nek hivjak ezeket.
Tolem mar akartak kolcsonkerni negyszogdugofejeket kocsi valto olajcsere. mondtam jojjon el kicserelem en.
azota se jott de masnak mondta milyen bunko vagyok. ez van.....
Majd ha te a patikában fájdalomcsillapítót kérsz, mert fáj a fejed, ő sem fog reklamálni, hogy nem végezhetett agyműtétet rajtad.
Ezt ugye nem monod komolyan!?
mennyi egy olajcsere ? annak a felét kell elkérni és mindenki jól jár
Hogy mik vannak:
Vevo bejon a szervizbe es csak annyit ker hogy lazitsam meg neki az olajszurot mert o nem tudja. Tul szoros. De azt nem akarja hogy en csereljem le az olajat, majd o otthon megcsinalja. Hmmm....ti mit csinalnatok?
helo etz 250 ülés jó 125ösre?köszi
Nekem anno a GSR-en ők csinálták, hibátlan lett. Ki-be szereléssel, gépműhelyi munkával (bonthatóra alakították át) 25e volt. Most 22e van a honlapon szerelés nélkül...

Déczi Racing Suspension

http://www.futomu-tuning.hu/?i...

Hátsó teleszkóp javítás 22.000.-Ft

(mely tartalmazza)
- Mosás - tisztítás
- Karmantyú csere
- Olajcsere
- Gáztöltés
- Rugóbeállítás
a gas-gas topikban keresd csikát
taschnergarage.hu
Kérdezd meg tőle. Ha elvállalja csak jól jársz vele az tuti.
Sziasztok!
Bocsi a lustaságomért, de nem akarok sok oldalt visszaolvasni.
Tudtok ajánlani egy szakit, akinek el lehet küldeni a hátsó gátlót küldeni felújításra?
Szabolcsban tuti nincs ilyen ember, így elpostáznám felújításra.
Köszi előre is a válaszokat!
Sziasztok!
Valaki megtudná nekem mondani mekkora a gyári főfúvóka a 2005-ös YFZ 450-ben?
Köszi!