Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóltam hozzád?
Mérni kell és ellenőrizni nem találgatni. keress egy villamossághoz értő ismerőst.
Szerintem az önindító körül van gubanc. De látatlanban csak találgatni tudok.
sziasztok!komoly gondokkal küzdök,van nekem egy K2 600 motorom.Töltés gondjaim voltak ezért cseréltem benne feszabájzot,kiderült hogy az jo,csréltem benne generátort,gondoltam ezzel megoldodik a gondom(biztonság kedvéjért aksit is cseréltem)DE még mindig valami nem jo mert 20-30 km megyek a motorral és fullra leszivja az aksit valami!ha valakinek lenne valami ötlete?eleöre köszönöm a segitséget!
Mi a faszért ugatsz bele mindenbe, mikor nem értesz hozzá?
Úgy is próbáltam ,hogy a relét kihagytam közvetlenül az indítóra adtam 12voltot. Nehezen teker, néha a szabadonfutó csak kerreg.
Nem tudom rendesen leírni, hogy értsd, de az úszónak akkor kell zárni kb. amikor a fedéllel vízszinteset zár be a vizszintesen tartott (ahogy a motoron van) karburátorban.
De biztos, hogy állítható?
kérdeztem, nem jött válasz, én nem állítottam el, de pár oldallal viszább linkeltem 1 videót ahol ütemesen ejti az alapjáratot vissza, illetve ki se pörög póver nyitásnál jobban.
Szerintem sehogy, úgy rémlik, hogy az fix.
Ha gond van és magas akkor az új tűszelep. De nem vagyok biztos benne. A CR 125 topikban kérdezted?
93-as CR 125ön úszószintet hogy kell beálítani?
Köszönöm a tippet amint lesz időm leveszem akkor a deknit is hátha nincs nagy baja,a karbit és vákumos csapot mindenképp átnézem bízom benne hogy dugulás miatt csinálja hogy nem pörög ki néha.
Lehet ragad a variátorod a kosztól ami a szíjból kopik és nem vált vissza fokozatosan időben csak nagyobb fordulatesésre vagy a görgők koptak már szögletesre és nem tud a helyén normálisan gördülni csak a kopott lapoláson csúszkál ami ugye nem a megszokott
Illetve motorolajnak Motul 5100-as 10W50-es olajra gondoltam.
Sziasztok!
Adott egy '98as Suzuki Freewind. Láncszettet kellene rajt cserélni. Mit ajánlanátok inkább,a J.T.-t vagy DID-et? Én DID felé húzok.
Másik kérdéses számomra,hogy légszűrőhöz megvegyem a külön erre a célra szolgáló levegőszűrő spray-t, vagy simán motorolajat csepegtessek mosás után a légszűrőre?
Előre is köszönöm.
Dekompresszor?
Sziasztok

Van egy malaguti f15-ös robogóm ami a következő hibát csinálja,elindulok vele húzok egy nyelet elindul szépen húz is ahogy kell majd elér egy sebességet és onnantól alig megy,visszaengedem a gázt újra húzom neki megint megy egy kicsit jól aztán ismét lelassul van amikor hiába engem vissza kell egy kis idő mire újra húzhatok neki gázt mert addig hiába húzom nem történik semmi szinte épphogy pörög a motor.Ez mitől lehet? dugulás lehet valahol vagy teljesen más? Egyébként azt vettem észre hogy amikor kihúzatom és visszaengedem a gázt hiába húzok neki újra nem történik semmi csak 3-4. gázfröccsre tér észhez hogy menni kellene.... A segítségeteket előre is köszönöm.
Kontakthiba az akku-indítórelé-indítómotor körben pl. Nézzétek meg, hol melegszik ott a baj.
Husaberg fe 450 alig teker az önindító,próbáltuk másik motor indítójával is azzal sem akar indítani. Mi lehet a baj?
Köszi
nem teljesen erre gondoltam, arra az ütemtelen járásra gondoltam 0:17nél hallható, a gázt én rángatom :D :D elvileg sehol nem szív falsot....
Ha arra gondolsz, hogy miért emelkedik az alapjárat, mikor nem is nyúlsz hozzá, akkor azt általában fals levegő okozza...jellemzően a karburátor és henger között nem tömör a rendszer. Talán a főtengely szimmering vagy forgattyús ház sem tömör.
Még egy amatőr kérdés. Ugye a motoromhoz, ami 600tt yamaha 130/80 r18 as gumival. Ugye 18 as felnit kell biggyeszteni. De 2.15 ös?

Sajna a mostanira nincsen ráírva.
Köszi
http://youtu.be/U_IKZ9kK21U ezt miért csinálja?
köszönöm lecsó. meg is rendeltem a négy új gyertyát.
Ne feledjük a 4 ütemű olajat a 2T-be sztorit. Olcsóbb és jobban is húz...