Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi gond, még jól is sült el, mert a kitöltetlen adatlapos balfaszok jól kiakadtak miatta
Na mentem filmet nézni. Még ott is nagyobb izgalom van, mint azon vitatkozni hogy janek úr hogyan köti be a km spirált a 30 éves MZ-be.
Ő az M-Force-nál? Ne viccelj már. Még az akkut is fordítva kötné be, aztán azt keresné hogy hová lett a kartergáz az indexből...
Nyuszifül, nem tudom hány századik vagy ezredik okostojás lehetsz a sorban, aki a nagy arcával próbálja meg bemagyarázni hogy ő mekkora ász. Az ilyeneket szoktam a második kérdésemmel a porba alázni. Na erecc haza, osztán zárd be a tehenet mert esik az eső. Persze a szádat is bezárhatnád, mert meg fogsz fázni. Nem venném a lelkemre.....
Főtengelyen a hajtókar persely pl. Ne járj így vele. Az pedig hogy mi az oka?! Eldugult az olajozó-furat pl.
Hajtókarcsapágyas! Főtengely kuka!
Jah, akkor biztos csak azért gondoltam. Bocsi.
Nem tudom hol olvastad, mert nem sok közöm van hozzájuk. Linkeltem az okosságaikat, lehet belőle mazsolázgatni, meg anno 15 (vagy közel 20?) éve a fénymásolt könyvükből is okosodtunk...
sziasztok. megtaláltam a hibát...a 3. dugó lóg(fel-le) mi lehet az oka? Köszi gpz 900
Janek,
Jól olvastam, h az M-Force-nál vagy?
Tiszta szerencse, hogy nem személyeskedéseket kell félrehúznom a sok kapcsolási rajz, és műszaki leírások alól mert itt nincsenek kretén személyeskedő alakok.
Itt a tiszta logikus típus-azonos érvrendszer található B+!

Hajrá!
Csillagom, találtál magadnak párt aki megért és a vállán elsírhatod a bánatod?
Fene tudja hány századik vagy ezredik vagy a sorban aki amint szembesül a saját hibáival azonnal terel, nem érti az alapvető mondatokat és mellé beszél, meg hasonló kibúvásokban látja a megoldást... De ez legyen a te bajod, meg a haverodé, én nem haragszom rád, csak sajnállak.

Majd innen folytathatjuk, ha netán valami építő jellegű gondolat vagy cselekedet száll meg.
hello sziasztok.
valaki tudna nekem küldeni vagy bármilyen formában adni a gasgas ec50es blokkjáról egy robbantott ábrát?
Hagyd rá, nem csak neki vannak lelki problémái. Az egyik istennek képzeli magát, nem ért az elektromossághoz, de azért gyújtásokat tervez. Ráadásul engem akar kioktatni hogy mit hogyan kell. Talán láttam már pár dolgot az életben, de ő biztosan többet. Ha azt mondod az ilyennek hogy 20 centis fa...od van, akkor neki 21. Ezekkel vitába szállni, távol álljon tőlem. Tudod 'legyőznek a rutinjukkal'....
Tobbfrontos haboru alakult ki itt.
Téged ki kérdezett?
Mit keresel itt? Szóltam én hozzád?
----------------------------------------------------------------!
Neked sikerült átmászni rajta!
Először is ahhoz te nagyon keveset mutattál, hogy engem felülbírálj.
A másik, hogy hiába vagy az adatlapon akármilyen mérnök ha közben képtelen vagy építő jellegű munkára... Csak egy szolgalelkű vásárló vagy, ettől meg nem esek seggre ha nem haragszol.
Én nem igazán értek ez elektromossághoz, de amit nagyon akarok azt megcsinálom.
Ezt még ifjúként csináltam 90 körül . Saját CDI panel aminek van analóg előgyújtás szabályozása : http://www.sportmotor.hu/hatte...
Nem nagy dolog, meg már ezen rég túl vagyok mert tudok sokkal jobbakat csinálni, de kíváncsi lennék ezt te hogyan oldanád meg?
Ne erőltesd a demagóg szöveget mert egyre lejjebb csúszol...
Az, hogy te egyszerű vagy, még nem azt jelenti, hogy én tökéletes lennék.
Igaza van Muldinak, neked felesleges bármit mondani mert egyszerűen nem érted...
Te tényleg egy megveszekedett hülye vagy.

Így a kedves édesanyáddal beszélj!
A többit tudod!
Hogy ne árválkodj várlak vasárnap 4-én délben Badacsonyban a benzinkút mögötti parkolóban , és lejátsszuk ""megtorló"" baromka!
Megmutathatod mekkora a pofád.
Hogy ne árválkodj várlak vasárnap 4-én délben Badacsonyban a benzinkút mögötti parkolóban , és lejátsszuk ""megtorló"" baromka!
Megmutathatod mekkora a pofád.
Meg alacsony a kerítés.