Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet fullra van töltve a fékfolyadék tartály
Fékkar nem volt cserélve?
helló valaki látott már ilyet?:etz 125 fel lett újítva probakört is mentem minden jó volt töltés is volt egyszer csak leállt és azóta nem indul,benzint sem robbantja el csak ritkán.gyertyát cseréltem karbit pucoltam karbit is cseréltem.szikravan ugye eleve aksiról szikra rosz nem lehet,jókor gyújt.de még ha benzint nyomsz is a hengerbe is nagyon ritkán robbantja el...valaki azt mondta trafo is lehet rosz akkor is szikrázik csak benzint nem robbantja el.ilyen létezik?köszi
ezer köszönet! :)
Sziasztok! Adott egy Kymco Dink 125-ös négyütemű robogó.Egy ismerősömé.Azzal hozta ide hogy befogott az első fék magától.(tárcsafék)Olaj nem volt benne ezért lecseréltem (feltöltöttem) Dot4-es olajra kitisztitottam a munkahengert kicseréltem a karmantyúkat,lenn a nyerget kitakaritottam lelégtelenitettem és kiválóan müködött.Több hét használat után ma megint befogott a fék magától.Elmondása szerint hűvös időben kiválóan müködik de ha süti a nap a motort a fék bekeményszik és befog magától. Szerintetek mi okozhatja? Még nem találkoztam ilyennel.Köszi:Tomi
Sziasztok!

Valaki esetleg megtudná nekem mondani hogy Piaggio Liberty 125-ön hol van az olajszűrő? mit kell levennem hogy lássam?melyik oldalon található? kiszeretném cserélni az olajjal egyidejűleg.
Szia!

Szakadáskor, főleg ha terhelve van és pörög rendesen a motor, akár a blokk is sérülhet. Gondold el, feltekeredik a szíj, nagy rendetlenkedést okozhat odabent. Nemrég ellenőriztem a robogóm szíját és repedezett volt, cseréltem is rögtön.
Hivatalosan igen, új kell mivel a régi már összenyomódott és a hő hatására valószínűleg meg is keményedett valamennyire. Ha visszarakod az újat, nagy eséllyel ereszteni fog.
Sziasztok
Elösszöris köszi szépen a sok hozzászólást:)
Csak megoldódott a Dr újra puffog előcsaltuk azt a ge** szikrát,a jeladó volt a ludas :)
Napokban egy motorra megkérdeztem honnan való.
valami Fóti Hondából....
Nem részletezem....


24e nél ellenőrzést
48e nél cserét ír a manuál, igaz sc58-é.
Szerintem azsc 57 nél is....
Hello!
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy gilera SMT50 es motoromba A SHOWA fordított teleszkópba hány ml olaj kell ? előre is köszönöm válaszatokat! :)
Hali!
Tudna valaki abban segítséget adni, hogy a 2007-es CBR 1000 RR-ben (SC57) mikor kell gyertyát cserélni? A gyári az irridiumos ha jól tudom és 48-at kibír. De Pesten 2 Honda szakszervízben voltam (nem nevesítem őket) mindenki mást mondott, így kezdenek szava hihetetlenné válni. Kicsit lehúzás szaga volt az egésznek (főleg azután nem bízok bennük, hogy az ott elvégzett olajcsere során nem gyári hondát, hanem egy utángyártott sz.r szűrőt tettek bele). Szóval kicsit bekavartak nálam. Letöltöttem a netről a szervíz periódust, ott azt írja, hogy 24-nél ellenőrzés, 48-nál csere. De mit lehet egy gyertyán ellenőrizni!? A lényeg, hogy tényleg elmegy 48-at?
Sziasztok!

vizes 50-es robogó hengernél
A hengerfejen a tömitést minden szétszereléskor újat kell rakni?
Szakszerüen hogy van ez nekem nincs motorszerelö könyvem.
értem, köszönöm, esetleg még annyit valaki, hogy mennyi lehet egy komplett váltó hozzá, vagy csak ez az alkatrész, mert kerestem a neten, de nem nagyon találtam sehol.. vagy hol lehetne ezt megérdeklődni?
ilyenkor mindig a legrosszabb eshetőséget kell figyelembe venni
pl komplett váltó 40 ezer, tömítések mittudomén 10 a gép 250 akkor 300 jó ár?
az árak csak szemléltetésképp vannak
és ha nem 40 a váltó csak egy 3ezres kütyü szállt el akkor van jó nyereség
jajj, na ezt nem szerettem volna hallani :( akkor ha jól sejtem mehet a kukába...
Ewald Rosner művel iylen perverz dolgokat, hogy egyben kiöntött alaplapon újratekeri a gyulateket.
Kevéssé hiszem, hogy ezt bárki megcsinálná neked, értelmes áron meg pláne..
Üdv, segítséget szeretnék kérni, miszerint kinéztem egy gépet, amit megvennék (http://olx.hu/hirdetes/suzuki-...), az eladó állítja, hogy váltófogaskereket kell cserélni, ez milyen meghibásodással jár, kipróbálható így a motor, esetleg mennyibe kerül egy ilyenbe a szükséges alkatrész? Előre is köszönöm!
üdv!
segítséget szeretnék kérni!
vettem nemrég egy rotoros gyújtást (használtan), ami sajnos nem működik, egy ismerősöm megnézte, ő jobban kiismeri magát etéren, és az ő véleménye hogy az alaplapi tekercsben van szakadás, vagy valami ilyesmi! azután érdeklődnék hogy kitudná újratekercselni?
ha valaki tud segíteni azt megköszönöm!
üdv!
Kérnék szépen egy kis segítséget!
A 2002 előtti Suzuki SV 650 főtengelycsap-átmérőjére és hajtókar-hosszára lenne szükségem.
Köszönöm előre is!
Sziasztok!
Bocsi, hogy robogós hülyeségekkel zavarok de csak egy rövidke válaszra lenne szükségem :)
Az lenne a kérdés, hogy egy szíjszakadás tehet kárt a főtengelyben?
Konkrétan arra gondolok, hogy meggörbítheti-e(persze csak minimálisan).
Ha pedig ez megtörténik(már ha megtörténhet) akkor okozhat ilyesmi egy következő szíj szakadást?
Előre is köszi a válaszokat!
Így van! Tulajdonképpen összehúzza a lamellákat. A kuplungkosár aljába menetszerűen mennek a rugók, arra felfűzve a lamellák, majd a végén a nyomólapon keresztülhúzva a rugót, stifttel rögzítve.
Szóval a nyomólap, amit a rugó behúz a lamellákon ül fel igaz?
Békés Megye, Gyula!