Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a nafta jó
a würth-nek van ilyen blokk tisztítója, uni tisztító a neve 5 literes kannában van, elég jó áron
nafta meg izopropil alkohol van benne
de a sima benzin olcsóbb
Bocsi a bilentyüzetem elvan romolva...
Sziasztok! Az a helyzet, hogy egy Am6-os blokott szerelek és most értem arra a ponzra, hogy kikéne tisztitani a blokot...
A kerdesem az, hogy milyen ötleteket tudtok a blok belsejenek az alapos kimosàsara? (én elöször naftàval akartam, de gondoltam megkerdem hàtha allok valami okos ötletet...) kösz elöre is!
Én is le mertem volna, csak nem akartam. Ez a különbség.
Gondolom jó sokat használtál TL-t, és abból szűrted le a véleményed.
Én lemertem írni, mint a TL -ről a véleményem is.
Jólvan na, ezt nem akartam írni.
2005 évjáratú, minden gyári rajta, szalon állapotú
a láncszemeken is ott a honda felirat...
szerintem is a hajtásláncban nem stimmel vmi..
azért köszönom a hozzászólást!
600f4i -ben meg a 17ekm a furcsa, jó lesz az 117ekm -nek is.
Vagy van 2013 -as f4i?
17e km-nél furcsa lenne ha vezműlánc vagy feszítő probléma lenne.
A kuplungot nézd meg azért.
Sajna így látatlanba ezt elég nehéz.
Nem, pörgethetem a pirosig de álló helyzetben nem hallatszik.
Menet közben leginkább 4-5-6 fokzatokban észlelhető. Sajna videot így nem tudok készíteni..
Sziasztok,

olaj témában lenne egy kérdésem.
Yamaha XJ 900s 1997 motoromba az olaj párásodik a kémlelő ablaknál. Fehér szinben. De az olajbetöltő kupak aljára is lecsapódik. Az olaj, olajszűrő új. Olvastam már utána, hogy egyik ok lehet az is, hogy rövid úton használom és nem tud bemelegeni eléggé. (8km). Másik hogy viz került az olajba valahogyan és az csapódik le.
Lehet hogy ehhez kapcsolódik, de a kartergáz vissza vezető cső is tele volt fehér trutyival.

Köszönöm
Kobra
Érdekes a hibajelenség.
Álló helyben is ez a hangja van?
Csinálj róla egy vidit.
Ne a "kárommal" foglalkozz, hanem a hengerfejjel.
Jó mindegyikkel , nekem is volt 2 XT-m az egyik kisebb a másik nagyobb hő értékű , nekem egyikkel sem volt probléma.
Haló halo!1987 YAMAHA XT 600 2KF gyertya szám:DP8EA-9 vagy DP7EA-9 ezeket netten néztem még nem szedtem ki a gyertyát egyenlőre,a kérdéseim:Jók e ezek az adatok? ha igen akkor a kettő közt mi a különbség,és melyiket kéne megrendelnem?!
Sziasztok! Kéne egy kis segítség, lamellákat cseréltem a KTM MX 125 motoromba és az istenért nem sikerül össze rakni, egyszerűen nem emel ki, ilyen ricnis pocs van a kuplung tetején és egy fogaskerék a deknibe
deknibe. De egyszerűen se azzal se semmi mással nem tudom megmozditani, nem emel egyszerűen semmit. Mi lehet?
relé itt válogathatsz van pár
ha minden kötél szakad:
elkocogsz a bontóba és veszel kocsihoz való behúzótekercset ez elé beteszel egy kisebb relét ami vezérli
addig megteszi amíg jobb nincs, csak valami nagyon jól kell rögzíteni a behúzótekercset mert elég jól mozog
de ez olyan utolsó utáni ötlet
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni abban a dologban hogy szükségem lenne egy önindító relére mert sajnos letolta a nadrágot, és lehetőleg csütörtökig! A márkaszervizben 30 ezer magyar mátyást mondtak rá de e-bay-en 21 dodóért dobálják... Valakinek esetleg egy felesleges hentergőben, vagy esetleg valami ötlet?
Előre is köszi! Bé.

http://www.ebay.com/itm/Starte...
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni: CBR600F4i 17ekm-rel alacsony fordulaton intenzív gázadáskor csörgő hangot produkál. Vezérműláncfeszítőre gyanakodtam, kicseréltem semmi sem változott. Teljesítményvesztést nem tapasztalok. A 100-as oktánszámú benzin sem segített...
Van ötletetek milehet a baja?
Köszi!
Köszi szépen megpróbálom. Csak,hogy hozzáférjek a gyertyákhoz,a fél motort szét kell szedni. Tank levegőszűrő tokostól,trafók,egyéb borításokat leszedni,és akkor van egy három centis rés,hogy hozzáférjek a gyertyákhoz speciàlis hosszú gyertyakulcsal.
Mindegy köszönöm a tippet.
Megtisztítod mindkét felületet és
Vagyis a féktárcsa nincs lepucolva, vagy a féktárcsa felfogatási helyével érintkező felület vagyis az agy nincs lepucolva, és a féktárcsa és az agy között lévő szennyeződés miatt nem fekszik fel a tárcsa az agyra?

Ha csak a féktárcsa nincs lepucolva akkor csak simán drótkefézzem át a tárcsát? Ha pedig az érintkező felület nincs, akkor csak töröljem át zsíroldóval és ronggyal?
Nem jó hozzá a kisebb fej.
Aki azt mondta neked, hogy jó, az majd kifizeti a károdat?
Vegyél hozzávaló fejet.