Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szegény hajtókar! Komunista lett. Baloldali elhajlást "szenvedett"!
itt is nagy a nyomás
Pedig gyerek korom álma volt a 900r, ami ennek az őse.
Úgy gondoltam ifjúként egy öreg 900r -re spórolok, ha már vadi új zzr1100 csak álomban is álom...

Elnézve a feltöltő hozzászólását, ebből se lesz tartós motor
Levegő nem lehet baj. Annak ugyanaz a nyomása, mint a fékfolyadéké. Írja, hogy a fék fog, tehát nyomás van.
Fals levegő
heló
egyszerű kérdésem lesz,egyszerű motorról van szó:Simson s50.Miért van hogy csak szivatóval megy illetve csak ha húzom neki a gázt.alapjáraton meg elkezd pörögni és leáll.alapjáraton szivatóval is leáll.csak úgy jó ha húzom neki +szivató is rajtvan.ennyíre keveset kaphat?pedig karbulátor alján meg már csepeg a benzin.kivolt tisztitva
Valaki csináltatott már vele féktárcsát?
Vagy kit ajánlanátok aki csinál tárcsát?
Itt a link akivel szeretném csináltatni. Szerintetek megbízható?
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
A kapcsolót leellenőriztem az jó, megpróbálom alulról feltölteni a rendszer a féknyereg légtelenítőjén keresztül és pluszba még légtelenítem is remélhetőleg úgy már jó lesz.
Én megpróbálnám egyszer teljesen kilégteleníteni, ha a hiba továbbra is fennáll, akkor kapcsoló csere.
Valszeg át van szakadva belül, és első nyomás után mögé szökik az olaj.
Vagy átalakítani mechanikusra.
Én megoldanám gyorsan, nem szutykolnék vele ennyit.
elsőre lehet ezt gondolni, de akor öszekócolódott volna a többi is, nem csak egy
Esetleg rosszul összerakott vezérléssel átforgatva összekoppantották ? Vagy még rosszabb ráindítóztak ?
Egy hozzáértő megtudja állapítani volt-e anyaghiba.
Valoszinu beleejtettek valamit a szivotorokba amikor a szelepeket allitottak mivel a szelepfedel csak ugy jon le. Ezt a szerviznek kell allni. Ez egyertelmu. Az anyaghibara valo utalas mar csak vedekezes.
Hali

Tág fogalom a kattog.. Honnan hallod? Fordulatszámra változik-e? Megszűnik-e? Mély fémes kattogás vagy magasabb tónusú cicergés? Próbáld meg pontosítani a problémát, és talán tudunk tanácsot adni.
akkor talán arra gondolsz amire én? az elrakták a vezérlést egy foggal című estimesére?
Ugyan, 150paciból még maradt elég
Még szerencse, hogy párnapja annyit tanácsoltam menjen vissza és nem mondom a tippjeim.... ...félek az törtét amire gondolok.
Köszi!
Valami ilyesmit felkeresnék helyedben:
http://www.gepjarmukarszakerto...
Szia!
Ha javítás után történt,azért ilyen egyszerűen nem nyugodnék bele.Mondjuk magyarázatnak jól hangzik az anyaghiba,de én nem hiszek a véletlenekbe.Ha ilyen történik én alapból nem azzal a szervízzel szedettem volna szét.Szerintem azért járj utánna ,hogy milyen lehetőségeid vannak ilyenkor.
Helló!
Van egy olyan problémám, hogy mikor jár a motor egy helyben, akkor másodpercenként kattog. Mire tippeltek? Húzzuk le a hengert és nézzük meg a hajtókart vagy egyből szerelő?
Aztakurva! csodálom, hogy járt egyáltalán a motorod! Csak szelephézag ELLENŐRZÉS volt, vagy állítottak is egyébként?
nem vonult ki most van átalakulóban, a ktm csúcs gépmárkája lesz vagy mifene
maurer gép kft lett a forgalmazó
Az első motorok amiket megnéztem HV TE510 stb...ilyesmik voltak, de miután mondták ezeket a dolgokat valahogy hanyagoltam ezt a márkát.
Én pont pécsi vagyok. Itt van az Enduro motorosboltba bizományiba. Személyesen megnéztem. 10Litert fogyaszt. Versenytipus ami hagyján lenne, de egy problémám van. Ez a márka kivonult MO-rol. Nehezebb alkatrészt szerezni hozzá illetve szerelni. Ezt az utóbbi mondatot több ismerösöm és barátom mondta akik motoroznak régóta és nehány bicikli megfordult már alattuk. Nem tudom így van-e. Ha nincs így megveszem holnap reggel ezt amit linkeltél :)
igaz nem lc4, de kevés kw
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Nem beszélgetnénk ha nem néztem volna meg mindet :)