Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

láttam én lc4et 20kw alatt is
csak keresni kell
Azaz igazság, gyerekori vágyam volt egy nagyköbcentis supermoto. De aztán az LC4 ből sajnos még lecsúztam, mivel nagyobb KW-os mint 35. Egyenlőre még csak erre van jogsim. Az életünk a csalás tudom hogy a motor nem jogsival megy, de mentem eleget jogsi illetve nagyobb cm3-as motorral mint szabadna...meg 180Runner 50 papirokkal több évig...stb...Nem szeretném ismét ezt. Elég volt a gyomorgörcsel való motorozásból Amúgy a motor egyenlőre nálam van de még nincs kifizetve. Rokonomé. Ha van jobb ötleted mint ez, de mégis min 400cm3. kb 800'000Ft és nem több papiron mint 35KW...Örömmel eszem szavaid!
ha rosszindulatú lennék azt mondanám kell is de nem olyan vészes a helyzet olyan nagy különbség úgysincs
vétel előtt kellett volna kérdezősködni, akkor tuti kaptál volna javaslatokat mit vegyél az fmx helyett
na de a hondások majd kisegítenek, szeretnek tuningolni
biztos van olcsóbb is de kb ilyen árak vannak louis
Köszönöm a válaszokat. Kaphatnék néhány linket hol tudnám legolcsóbban beszerezni ezeket?
észszerűség keretein belül .... egy olyan motorból közel 100 lovat is ki lehet hozni , kérdés hogy meddig bírja , órákat vagy perceket
Sziasztok írtam pár napja hogy a motorom 2004es r1 szelephézag ell után megadta magát össze vissza járt nem volt benne erő, rángatott egyszóval fos volt!

Hát ma szervízbe visszamentem levették a hengert és kideült, hogy a 3as henger szivószelep tányérja valami miatt leszakadt. Azt mondták anyaghiba.

Itt van pát kép valaki járt már így?
játszani lehet mindennel, henger-dugó, vezérműtengely, karbi, kipufogó......
próbálj megbékélni vele, megy az jól .... olcsóbban megúszod ha erősebbet veszel játszhatsz légszűrővel meg dynojettel ,meg sportkipufogóval megerősödik 38ról 42 lóra jobb esetben
olyan nincs amit te keresel, csak (sok) pénzes tuningok
azért egy értelmes ötletem van neked:itt kérdezősködj
:DDDD

jolvan ha tudsz vmi értelmeset, akkor ird le :D
Nem értem... :D
hívd gyúrcsók doktort, az majd megsokszorozza a lovakat
Sziasztok!

Nemrég vettem egy 2007-es évjáratú Honda FMX 650. Segitségeteket kérném miket vegyek a motorba amitől megnő a LE. és nemis drága dolog és hosszadalmas, bonyolult.

Válaszotokat várom! Köszönöm
a kép lemaradt
Vasárnap megpróbáltam légteleníteni a kapcsolónál orrán száján folyt a fékolaj úgy tekertem össze.. De ugyan az a jelenség 1. nyomásra kapcsol a többire nem...
A fékrendszer legmagasabb pontja a kapcsoló után az fékfolyadék tartály. Egy gyors móricka rajzot összedobtam a rendszerről hogy is van.
Sziasztok!

Ezt az első telószár véget hogy lehet kicserélni? Aprilia RX125 az áldozat. Szét kell hozzá szedni a teleszkópot, olajat leengedni?
kompressziómérés , szelephézagellenőrzés én ott kezdeném
ne benzinezz, spriccelj be a szívórészbe egy kis féktisztítót, ha avval beröffen akkor jó helyen gyújt
kb hány kiló plussz suly az injektor?
igen de mégis mi lehet az amitől még csak nem is robbant mikor " teleteszem" a hengert benzinnel és szikra van?
Azt irtad külsőleg rendben minden, akkor tuti belsőleg lesz a hiba.
Üdv. kérdés lenne mindenkihez aki tudna segiteni :D van 1 kis 50 es kinai 4t robogom, nem indul már sajnos egy idelye... minden rendben van vele külsőleg, de mégsem indul... uj gyertyát vettem bele uj szüröket stb... szikra van szinte tökéletes, fecskendeztem benzint a hengerbe ugyis próbáltam inditani, de semmi. még csak egy kis röffenés sem:( mi lehet a baj? ötleteket várok, előre is köszi :)