Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha fekete kormos, vastagon, az gáz. sokat kap, rossz az égés. Olajmennyiség jó? szerényíts a keveréken, a gyertyának egészen világos barnának kell lenni.
Na úgy néz ki, hogy tegnap az az 1 km kevés volt neki, ma voltam egy 15 kmert és igen csak kormos a gyertya, állítsak még a benzin szinten?
Hogy mit?
Sziasztok
Segítséget kérek, cserélnem kéne egy 954rr első villa csizmát.
Miként tudom gyorsan jól leszedni és visszarakni a másikat?
indulj neki új főtengely szimeringgel, farsot kaphat.
ok.
"ugyanarra"
ok.
köszi a segítséget!
Meneterösitönek is nevezik... ugyan arra a nyomatékra meg tudod húzni.
ugyanúgy meg lehet húzni a csavart? nem lazul ki magától?
mert pl az olajszűrő fedél csavarjait nemigen kell nagy nyomatékkal meghuzigálni mert széttörik a fedél
Nincs semmi.. Ez a baj
Böllhoff
Mi az ö termékeiket használjuk.

Végiglapozva, felsorolják a különböző anyagokat amikből gyártják. Általánosan elterjed anyag:A2 rozsdamentes anyag. Láthatod a huzal profiljának kialakulását, továbbá megkülönböztetünk free running ( normál) és screwlock (önzáró) kivitelt, amit "hatszög" alakra tekercselnek, de utóbbi csak egyszer használható. Minden megbontáskor újra kell cserélni. Jellemzően az első típust árulják.
Találsz beépítési segédletet is a doksiban, milyen mélyen kell betekerni, behajtást után a huzal végét letörni az élkönnyítésnél. Gyakorlatilag behajtáskor csak befele szabad tekerni, mikor elég mélyen van, akkor megpróbálod visszafele tekerni, ekkor letörik a vége, mert a huzal belefeszül a menetárokba.
Talán egyedül gyertyamenetekhez nem ajánlott a használata. Oda másmilyen menetjavítót használnak.
Nincs belül egy kicsi gyűrű ami bent tartja a csavart hogy ne tudd kitekerni?
Viccet félre téve, tényleg Bandit 650-é. Ilyen motorom volt.
UAZ Utas ülés
Hit Man neked is , de most akkor minek is ez az ülése ?
basszus köszönöm az infót
Illusztrálva
Haliho. Cr 250 96os, első telo felsőcsillapitas állító csavarnal Szivárog az olaj. Szetszedtem a telot, kezemben van az a kupak amibe a csavar. Van. De nem jön ki. Valami ötlet? mindkét irányba vegallas van, és ott Megall.
szóval akkor max az anyagában van eltérés a különböző gyártók javítómenetei között, mérete egyező mindnek
köszi!
akkor kipróbálom ezt az "ismeretlen" cuccot
Suzuki bandit 650
Balukap-nak: -Aprilia RS ülés van a képen... ;)
Örülök Néki Látod látod, mondtam én, hogy az lesz a baja. Tavasszal a legtöbb injektoros motornak ez a baja.. A magyar benzin átka.
Sziasztok! Olyan gondolom lenne, hogy KTM MX 125 típusú motorom nyél gázon fullad, a karbit be állítottam szép barna a gyertya, melegen néha mega áll alapjáraton, a blokk frissen van össze rakva. Én elő gyújtás gondra tippelek, kérdem én, hogy csak strobival lehet állítani? Esteleg ha más hogy is valaki írja meg, vagy hogy miért fulladhat. Köszi
Helló,van egy olyan problémám hogy a már írt kawasaki kx 125 1993 mocimnak 10 es ricnis tengelye van de mindenki azt mondja hogy 12 es váltókar kell hozzá,hogy akkor ez most valami sufnizott váltó tengely vagy mi ? vagy hogy lehet ez 10 es tengelyű amikor 12 esnek kellene lennie ?